222 летни рокли и зимни якета в НЕМСКАТА тема

  • 21 676
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Пеевски дочух, че бил там, но не съм много в час.

 Само Пеевски.

# 736
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Аз пък съм много любопитна новата тема дали ще е с яйчен ликьор и коледни сладки или все пак със страшни костюми и тиквени фенери. 😃

# 737
  • Мнения: X
Аз пък съм много любопитна новата тема дали ще е с яйчен ликьор и коледни сладки или все пак със страшни костюми и тиквени фенери. 😃

А у тиквените фенери  шотчета яйчен ликьор и коледни сладки! [в реве и едека са извадили коледните сладки (особено в едека са сложили няколко бокса по пътя към касите)]

# 738
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Всъщност не обичам сладки алкохоли, ликьори, йегермайстери, шотове и такива, ама може една тиква да си я напълним я с бира, я нещо с водка... Аз ще си нося една кратунка, от тези кухите, и ще казвам, че съм на яйчен ликьор. 😃

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 1 306
Не е само Пеевски, той е ясен. Имало и втори, той ми е по-интересен, но не са го изкарали още. Все тая, народът е притръпнал, от нищо вече не се впечатляваме.

# 740
  • Мнения: X
Аз даже не знам за какво става въпрос и не смятам да узнавам. Blush

Пък аз искам да не трябва да ставам по тъмно. Това е нечовешко. Все срещу природата си вървим. Предложих на детето да не ходи повече на училище. Не ще гадинката. Ще му предложа интернат. Joy

# 741
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Насам, народе! НОВАТА тема! Bowtie

Общи условия

Активация на акаунт