Име за трета девойка

  • 25 068
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 158
Предлагам Луиза, Алиса, Ния, Лусия, Алина, Дара, Рая, Тиана, Невена, Тереза, Ава, Савина.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 420
Да, за именния ден забравих да спомена, че ще е хубаво да има такъв, тъй като и таткото, и каките си имат.
Ливия и Лидия не ми допадат, иначе си отиват, да. Но нещо не мога да ги приема като за мое дете.
Далия беше фаворит на мм, но не вървят Далия и Калия.

Харесвам идеята да има едно име с Р за баланс, между двете меки и нежни имена. Харесва ми и идеята и трите да са нежни и женствени. Не мога да реша кое е по-добре. 😁

# 32
  • Мнения: 1 645
Ивет, не знам дали е ок предложението и в търсените, но е хубаво име.

# 33
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ясмин е Жасмин
Jasmine

Ясмин е на немски, Джасмин на английски, Жасман на френски

# 34
  • Мнения: 2 635
На мен Екатерина не ми эвучи много до Калия и Елиэа, ако това иэобщо е важно, но явно е след като пускате тема. Иначе Екатерина е красиво име.

Эащо не Карина тогава? Според мен е модерно, раэчуоено, но не е иэчанчено и има р, с малко по-раэлично эвучене е от другите, но не прекалено дълго като Екатерина.
Калия, Елиэа и Карина- эвучи ми прекрасно. : )

# 35
  • Мнения: 22 867
Ирина също би могло.

# 36
  • Мнения: 1 121
Ирина много ми харесва като предложение! 
А ако сте харесвали Далия - Дарина или просто Дара?
Една Милена също може да застане до другите две Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 040
Елиза на 5 септември ли има имен ден?
Ако искате и третата девойка да има имен ден предлагам няколко нежни цветни имена
Оливия, Камелия, Лаура, Калина (вместо Карина).

Допадат ми също - Алина, Алиса, Лорена, Ема... и много други

# 38
  • Мнения: 18 589
Много харесеам Ема ❤️много, но и то мн популярно стана.
Луиза не го предложих заради Елиза, с Далия заради Калия.
Вероника, Лусия, Лорена са много добри предложения.
А Каролина?То пък ще е Кари(с Кали малко не върви), но е много хубаво.
Алиса е готино също.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 420
Луиза ни беше в списъка и преди, но отпадна. Нещо не ми звучи буквата “у”..
Карина ми допада, но галените Кали-Кари много си приличат. Ох, ще ми се нещо хем да си отива, хем да е различно. 😁
Засега като че ли най-ми се вписват Наталѝ, Екатерина(въпреки че според повечето от вас не отива, но на мен си ми звучи супер), Анелия, Вероника също е хубаво.
Да допиша, че за галено на Екатерина ми харесва Кети, ако можем да го наложим… Името като цяло много ми е на сърце и ми харесва, но утвърдените галени - не.

Последна редакция: вт, 07 сеп 2021, 16:58 от Nia_192

# 40
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Кети, по- скоро идва от Катрина, Катин,
но може и от Катерина, Екатерина

# 41
  • Мнения: 18 589
Луиза ни беше в списъка и преди, но отпадна. Нещо не ми звучи буквата “у”..
Карина ми допада, но галените Кали-Кари много си приличат. Ох, ще ми се нещо хем да си отива, хем да е различно. 😁
Засега като че ли най-ми се вписват Наталѝ, Екатерина(въпреки че според повечето от вас не отива, но на мен си ми звучи супер), Анелия, Вероника също е хубаво.
Да допиша, че за галено на Екатерина ми харесва Кети, ако можем да го наложим… Името като цяло много ми е на сърце и ми харесва, но утвърдените галени - не.

Кети е и моят фаворит за галено на това име.
Ще го наложите,но ще има и някой, който да ви издразни с едно Катя 😃не е баш както си го мислех това с галените. Най-важното е вие как ще си я наричате.
Както вие я наричате, така и другите ще се обръщат към нея.
Натали и Анелия са много нежни и красиви имена. Аз си предпопитам Наталия.
И на мен повечето галени на нито едни име не ме кефят 😃но това не би ме спряло и не ме спря.

# 42
  • Мнения: 12 629
Аз бих предложила още:
Марина - не е много дълго, не е често срещано, има имен ден юли месец, съдържа Р
С Р - Ралица, но с едната кака ще имат общ имен ден и може да не им е много комфортно или пък Елиза да не се чувства добре като изключена от общия празник.

# 43
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 221
Ох, Луиза при нас се води старовремско име. Ако някоя се казва Луиза то със сигурност е кръстена на някоя баба за да се запази името. С изненада установих, че в България било модерно. Smile Тук е нещо като Иванка и Йорданка.

Ето още някой за които се сетих: Ралица, Деница, Цвета, Весела, Снежина, Асена, Биляна, Ивайла, Мира, Мила, Деляна, Кремена, Невена.
Чуждестранни: Аманда, Изабела, Тамара, Равена, Леда, Киара, Стела, Алана, Ребека.

Важното е да усетите вашето си име. Като гледам назад много хубави предложения. Няма да е лесно, но имате още доста време да обмисляте, така че спокойно. Blush

# 44
  • Мнения: 18 589
Според мен няма да е ок да е цветно име, защото така две ще празнуват заедно, а Елиза ще е изключена, та е добре и това да се съобрази.
Инес и Ивет добавям към списъка😃

Общи условия

Активация на акаунт