Преброяване 2021

  • 50 102
  • 1 383
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 4 015
Аз се преброих веднага след полунощ, сайта беше бавен само в първите 1-2 минути. Код полувих веднага на екрана и 10мин след това на мейл-а.

# 61
  • Мнения: 2 114
Добавих данните си в член 2 и нямах никакъв проблем. Много интересно защо не ме допусна като член 1.

Моля, попълнете информация за всяко лице в домакинството, като започнете от главата на домакинството.
Главата на домакинството е лице, което членовете на домакинството определят за такова или което осигурява основните средства за съществуване.


Много бавно върви, мно-го.

За децата искат същите данни, като за възрастни, но системата връзва ЕГН и насочва дали е учащ/работещ и орязва някои въпроси, без тези за религия, вероизповедание...

Последна редакция: вт, 07 сеп 2021, 14:24 от mama_na_nana

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Добавих данните си в член 2 и нямах никакъв проблем. Много интересно защо не ме допусна като член 1.

Моля, попълнете информация за всяко лице в домакинството, като започнете от главата на домакинството.
Главата на домакинството е лице, което членовете на домакинството определят за такова или което осигурява основните средства за съществуване.


Много бавно върви, мно-го.
Е не разбирам защо не ме допусна Simple Smile Аз съм това лице в нашия дом. Друга дама дали е пробвала?

# 63
  • Мнения: 1 046
Поредната недомислица и не добре направен сайт- живея в голям град, на голяма улица, но не я намира( те всъщност падащите менюта май изобщо не работят). И картата, дори и след като зареди е на пиксели  инищо не се вижда....Явно няма да стане. Или поне не днес.

# 64
  • София
  • Мнения: 7 806
Хакерска атака ограничи към 11 часа достъпа до системата за онлайн преброяване на Националния статистически институт, съобщиха от ведомството. Работи се по възстановяването на сайта. Това стана в първия ден от началото на процеса, който ще продължи до 3 октомври.
Хакерите вече са установени и са блокирани адресите, от които се атакуват сървърите на НСИ, каза председателят на НСИ Сергей Цветарски. От НСИ изключиха да има изтичане на данни и са взети всички мерки за това.
"Атаките не са само опит да се извлекат данни. Понякога те са по-скоро, за да блокират системата и тя да не може да работи нормално", обясни Цветарски.
   от ТУК
Много тъпанар, много нещо! ooooh! Надявам се да хванат идиотите и те да си платят за гяволъка.

# 65
  • Мнения: 8
Поредната недомислица и не добре направен сайт- живея в голям град, на голяма улица, но не я намира( те всъщност падащите менюта май изобщо не работят). И картата, дори и след като зареди е на пиксели  инищо не се вижда....Явно няма да стане. Или поне не днес.

Работят менюта , трябва да оставиш да поседи малко и да зареди
Stuck Out Tongue

# 66
  • Мнения: 1 046
Работят, ама не през цялото време.......Преборих адреса и  сега зависнах на ЕГН-тата. Нямам нерви за повече. ще се довършва като го оправят( или като намалее навалицата).

# 67
  • Мнения: 46 516
Аз не успявам да се регистрирам, излиза ми съобщение "Не е открито лице с въведените данни".
100% са коректни.

# 68
  • Мнения: 29 341
Вероятно е претоварен сайтът. Хич няма и да пробвам. След 2-3 дни може би.

# 69
  • Марс
  • Мнения: 615
И при мен не става регистрацията.

# 70
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Успях с регистрацията от първия път. Преди 10 мин я направих.
Заби на адреса ми.
И аз ще пробвам утре/в друг ден

# 71
  • Мнения: 2 114
И аз не мога да продължа, спря. Нали уж била тествана за 90К едновременно попълващи?!

# 72
  • Мнения: 8
Работят, ама не през цялото време.......Преборих адреса и  сега зависнах на ЕГН-тата. Нямам нерви за повече. ще се довършва като го оправят( или като намалее навалицата).
Как пребори адреса , картата как се запаметява?

Последна редакция: вт, 07 сеп 2021, 14:40 от Boris Kanin 633368

# 73
  • Мнения: 68 647
После и тия данни като ни изтекат...като онези от НАП...аз май офлайн ще се преброявам...

# 74
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Регистрацията в сайта, временно е спряна. Българска работа.....

Общи условия

Активация на акаунт