Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 253

  • 52 535
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8
Привет и от мен. Благодаря за прекрасните споделяния. Високо ценя времето, което отделяте за преглед, намиране и поставяне на материалите. С удоволствие ви чета и ще продължа го правя, но не винаги мога да пиша, за което моля за извинение. От два дни съм в цивилизацията и въпреки, че имам нет, трудно мога да намеря време.
Продължавам да гледам Пленителната на сърца, но боксувам на 14 епизод, причината е заспиването ми. А сериалът е прекрасен.

# 76
  • Мнения: 4 252
Привет, момичета и от мен в обичайния за мен час
Есента е един от най-красивите сезони с изобилието от багри в природата, която е невероятен художник!


Злати права си, че докато снима ще изскачат разни неща. Но и докато не снимаше все имахме някаква изненада - от нея или някой фен или неин приятел, като ни зарадваха я със снимка, я със сутрешно кафе и т.н
Вичи и днес си намерила интересни вдъхновяващи мисли,  и си ни донесла прекрасната усмихната Туба от днес
Снинова тази снимка на усмихнатите и щастливи майка и дъщери от миналата година е прекрасна.    Хубаво е, че Туба я е споделила с нас.  Не мога да не я повторя

И изрязана


Роси добре си се завърнала. Ще си догледаш сериала, когато му дойде времето. Все пак сънят е  по-важен Hands V

Туба преди няколко часа е споделила за нейните чувства и усещания  в ИГ сторито си Hands V
https://www.instagram.com/stories/tubabustun.official/2672093963637491698/
Ето линк за ТТ , където е качено :https://twitter.com/i/status/1442534470016507907
Направих и гифче, за да се вижда

Руските дружки от ВК са направили превод на написаното
TUBA BUYUKUSTUN›ТУБА БЮЙЮКЮСТЮН/ЕЁ ПАРТНЁРЫ
Туба добавила в инстастори #TubaBüyüküstün

Какое-то время мне казалось, что я путешествую между двумя дорогами. Период времени я не знаю, как долго? И как это началось? Является ли это непрерывным периодом? С каких это пор стало так трудно принимать решения и действовать? С каких это пор сон стал таким утомительным? С каких это пор время стало таким неопределенным?
Туба
27сентября 2021г.

Много интересно е описала състоянието, в което се намира. И мисля, че така се чувстват доста голяма част от хората в днешно време Hands V Обстоятелствата около нас водят по-чувствителните и емоционални хора към такива размисли

Преди 3 часа Туба е споделила и снимка с Гюнай . Ето още едно приятелство на Туба, което се зароди на снимачната площадка (в случая на "Пленителката"), което продължава и до днес







Лека нощ!

# 77
  • Мнения: 41 960
Добро утро,момичета!

Да ви е сладко кафенцето и усмихнат деня! CoffeeFlowers Four Leaf Clover





Вичи Снинова Канти ,благодаря ви за новите снимки,гифчета,инфо и видеа!
Роси ,добре завърнала се.Наминавай по-често.И ние
не винаги имаме време,но за Туба - her zaman/винаги! Wink









Приятен ден ви желая!Бъдете здрави и щастливи!

# 78
  • Мнения: 5 766
Здравейте
                         Канти Злати  Снинова Росси-86
                   Благодаря ви момичета,за многото и интересни неща ,които сте споделили.

                          
                       "Простичките неща до нас са съвършени. Стига да можем да ги усетим.
                          И да се насладим на тази красота."


                                  
        

                

                                    

                                  Канти
                    
Цитат
Cesur ve Güzel//TuKi

Туба номинирована на Золотую бабочку за две роли Мару и Мави
Пл ссылке можно проголосовать
#PanteneAltınKelebekÖdüller'inde #RiseOfEmpiresOttoman ve Sefirin Kızı dizileri ile 'En İyi Kadın Oyuncu' dalında aday gösterilen #TubaBüyüküstün için oylarınızı kullanabilirsiniz.
https://t.co/YtYZQUC50y https://t.co/OlUrFbtcEn

Приятен следобед, дами и се пазете.

# 79
  • Мнения: 1 020
Здравейте и благодаря за споделеното.
Започва ново излъчване на Cesur ve Güzel в  Испания чрез видео канал  Amazon Prime на канал Dizis.

и Дъщерята на посланика в Тунис

https://vk.com/tuba_bustun?w=wall-121564141_204255
Бъдете здрави!

# 80
  • Мнения: 41 960
Доброто утро и ароматното кафе вървят заедно.Coffee Flowers Maple Leaf

Да им се насладим и си пожелаем чудесна сряда. Yellow Heart





Вичи Снинова

Туба има една ''Златна пеперуда'' за продажбите в чужбина на сериалите с нейно участие,както и Енгин...










# 81
  • Мнения: 5 766
Здравейте
                        Злати Снинова
                       Благодаря ви момичета за всичко намерено и споделено.
                                
                            Всичко на този свят,е въпрос на гледна точка.
                            За да си щастлив,трябва просто да погледнеш нещата от ъгъла,
                            под който изглеждат красиви.

                            Силвия Кристъл

                                
                
          # TubaBüyüküstün #TubaBuyukustun
             #дРУГАТА АЗТуба Бюйюкюстюн. И всё о ней. Tuba Büyüküstün.
                 Вървят снимките на сериала на Туба, младата актриса Елиф Куртаран
                  ще изиграе малката Ада в спомените си.
                   Елиф Куртаран по рано е застанала пред камерата  в сериала "'Моята лява страна.'"
                          
              
      

   Приятен следобед,дами  и се пазете.

# 82
  • Мнения: 1 020
Привет дами,
и днес не сме останали без нищо. Я някоя снимка, клипче или новина.
Благодаря за споделеното.
Туба е харесала клип на аржентински фенове с нейни картини и го е сложила в сторито си.
https://vk.com/eatb_haber?z=video-120865532_456242821%2F94f2e84f … l_wall_-120865532

Родителите и пък са в Толедо Испания. Сердар бей, като човек на изкуството е споделил две фрески на Ел Греко.
Не съм била там, но видях че има негов музей там, но тези картини са май от катедралата им.
,
Пожелавам ви хубава вечер.

# 83
  • Мнения: 41 960
Добро утро в последния ден на септември! CoffeeYellow HeartFlowers Maple Leaf

Днес септември си заминава. Поглеждаме напред с надежда за късмет,
а на вратата нов месец чука и вярваме, че ще ни донесе сполука. HugFlowers Four Leaf Clover





Вичи Hug Снинова Hug,благодаря за всичко пуснато в темата от вчера! Flowers HibiscusFlowers Cherry Blossom

Линка Hug,привет! Очакваме включване! WinkKiss



Пуснато от Туба снощи....в инстасторито за Лека нощ!


песента


https://youtu.be/8kCUWBpORoI

и още от снощи...
Цитат
Туба добавила в инстастори #TubaBüyüküstün
Согласно японской легенде, люди, которым суждено встретиться, связаны красной нитью, привязанной к мизинцу. Эта нить никогда не исчезает и остается постоянно привязанной к вашим пальцам, несмотря на время и расстояние. Неважно, сколько времени потребуется, чтобы встретить этого человека, неважно, сколько времени вы проведете, не видя его, даже неважно, живете ли вы на другом конце света. Нить будет растягиватся до бесконечности, но она никогда не разорвётся..
https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456242867%2F8ae00f9f … pl_wall_-63875573

от френския художник Даниел...


от вчера...
Онур Сайлак, Мая, Топрак и Али-Демир / синът на Онур / празнуват рождения ден на съпругата му Гьозде






Пожелавам ви приятен есенен ден!

# 84
  • Мнения: 8
Добро утро и от мен. Heart Eyes
Прекрасни сте, момичета. BlushМного ме радвате с новите снимки на така прекраснатите Туба и  дечица, че и приятели.
А Пленителката ме побърква..., много ми е готино да я гледам отново (сякаш гледам сериалът за първи път).

# 85
  • Мнения: 10 035
Здравейте момичета,
Прибрах се жива, за здрава ще изчакам поне 5 дни. Много съм изморена, нищо не съм гледала, нямах време и възможност, нищо не знам, ще изчакам да се посъвзема и да оправя нещата в къщи и тогава ще се отдамна почивка и релакс темата.
За сега бъдете здрави.

# 86
  • Мнения: 5 766
Здравейте
                        Злати Снинова  Росси-86
                         Благодаря ви момичета,за всичко,което сте споделили.
                       Линка  Добре дошла ,реанимирай,здрава да си.
                             
                                            Сбогуване със Септември.
                                            Септември тича по финалната си права.
                              "Съвършенството е достигнато, не когато няма какво повече да се добави,а
                                     когато няма какво да се премахне." -

                                           /Антоан дьо Сент-Екзюпери/
                             

                                 

                           

                        Лека вечер,дами и се пазете

# 87
  • Мнения: 1 020
Здравейте в първият ден на октомври, Лина добре дошла, дано всичко да е наред
Момичета благодаря за новините.
Нашата красавица и днес ни е зарадвала с разни неща.
Сутрешно кафе с много интересна  склуптора. Някаква дама с котка.

Ето и видеото
https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456242869%2F4927992e … pl_wall_-63875573
Явно има доста голям набор от чаши - все различни.
После е пуснала още едно видео
https://vk.com/eatb_haber?z=video-120865532_456242836%2F5256cb2a … l_wall_-120865532
Пак пише нещо. Сега забелязах, че пише с лявата ръка. Написала е - някои сериозни неща.

Лека.

# 88
  • Мнения: 4 252
Здравейте момичета и от мен в последния ден и последните минути на Септември


Благодаря ви за всичко, което сте изнамерили и споделили с нас
Злати , Вичи , Снинова , Роси
Линка добре си се завърнала. Предполагам, че независимо от умората от пътуването си се заредила с много хубави впечатления и емоции. Hands V Релаксирай и когато можеш да ни разкажеш малко за местата които си посетила.   Надявам се, че със здравето всичко ще е наред! Hands Pray

И днес сутринта Туба ни е зарадвала с клипчета за добро утро с кафето, което го пие от чаща, която има мнооого интересна подставка
Снинова вече е сложила линкове за него, както и за клипчето от по-късно през деня


Злати много интересна е тази легенда, която момичето ни е споделила. Хареса ми посланието, което носи. Предполагам, че и заради това Туба я е споделила

Вичи вече е сложила няколко скрийна от двете клипчета Ето още няколко


Не знаех, че Туба пише (предполагам, че и рисува)с лявата ръка    Поне до сега в сериалите и филмите, когато е трябвало да пише го прави с дясната ръка Освен да може да работи и с двете еднакво добре
 



Интересно за какво ли толкова сериозно нещо пише?

Ето го и гифчето Hands V





Tози колаж съм забравила да го споделя с вас  


Лека нощ!

Последна редакция: пт, 01 окт 2021, 01:00 от kanti

# 89
  • Мнения: 41 960
Добро утро, момичета!

Кафето е сервирано и октомври е тук.Coffee
 Честит нов месец! Flowers Fallen LeafFlowers Maple LeafFlowers Fallen Leaf
Нека бъде изпълнен с любов и щастие! Two Hearts
 Бъдете здрави и благословени,приятели! Flowers Four Leaf Clover



Скрит текст:



Вичи , Роси ,Снинова,Канти ,благодаря ви за новите снимки,гифчета,видеа свързани с Туба,както и за коментарите!

Линка ,добре завърнала се!Бързо възстановяване!Очакваме разказа ти за посетените места,ако има и снимки още по-добре!

Имаме нова снимка с Туба,била е при козметичката си....




  

а това е от снощи
Туба добавила в инстастори #TubaBüyüküstün
Спокойна нощ...


песента





А....днес си имаме рожденничка....Wink

Канти Heart,Честит рожден ден,мила!
Желая ти от сърце всичко най-хубаво в живота! TadaBirthdayGiftWine Glass



Накрая да допълня за родителите на Туба,които в момента са в Мадрид...


 

Последна редакция: пт, 01 окт 2021, 09:20 от Zlatina3

Общи условия

Активация на акаунт