Промоции на книги - тема 11

  • 43 609
  • 742
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 11 828
И аз съм приготвила кошничка в Ciela, но още се чудя дали да не се разходя..

В Озон също съм напълнила, дано...

# 331
  • Мнения: 36 789
Колко е доставката на Сиела? До сега не съм поръчвала от сайта им.

# 332
  • Мнения: 23
За промоцията на Сиела се чудя дали да поръчам "Фатална изповед" на Кери Бийвъс. Някой с впечатления от нея?

Заслужава си. Моята даже я взех на редовна корична цена и си заслужава всеки лев. Дано съм била полезна

# 333
  • Мнения: 5 755
Колко е доставката на Сиела? До сега не съм поръчвала от сайта им.
Мисля, че доставката не е фиксирана, а е според теглото. Аз последните години ходих на място, но сега мисля да поръчам онлайн и си прегледах профила. Последната ми поръчка е с доставка 5,44 лева, това преди 3 години.

# 334
  • Мнения: 36 789
Благодаря за информацията; моите три книжки едва ли ще излязат много тежки... Надявам се догодина вече да може да се влиза свободно в книжарниците.
Попитах Озон защо кодът за 10 процента не хвана последната книга, която поръчах - оказа се, че не е станало, защото е на Книгомания, а кодовете на Озон не важели за техните книги.

# 335
  • София
  • Мнения: 6 145
Аз всяка година поръчвам онлайн, повече от 3-4 лева доставка не съм имала, а всеки път има около 3-4 книги. Този път може и от книжарница да ги купя. Децата са ваканция и си пуснах един ден отпуск. Ако не хванем някъде по паркове/гори, ще се разходим до Сиела на Витошка. Simple Smile

# 336
  • София
  • Мнения: 23 095
Имам още 100 стр от "Фатална изповед" и ще пиша и аз. Започна много добре, но към средата нещо започнах да се изнервям. Като е трилър да е трилър, отделят изключително голямо внимание на отношенията между главните герои. Като искам любовни драми - чета други книги. 😅 Но нека я свърша и пак ще пиша.

# 337
  • Мнения: X
И аз съм приготвила кошничка в Ciela, но още се чудя дали да не се разходя..

В Озон също съм напълнила, дано...
Аз твърдо реших да се разходя, че искам да взема само 2, а сиелският ми списък е от 10-тина, но за 2 не искам да плащам доставка. Даже се чудя дали да не изпратя ММ, за да избегна възможността да се изкуша да взема повече от 2... /Нали писах, че имам огромна купчина непрочетени./

# 338
  • Мнения: 90
Всъщност доставката на Сиела е фиксирана - 4.99лв. (''и тази сума остава твърда независимо от наложения платеж, броя, обема и теглото на поръчаните стоки, населеното място на получателя, деня за доставка, както и дали доставката се извършва до офис или до адрес.'')

# 339
  • Мнения: 5 755
Всъщност доставката на Сиела е фиксирана - 4.99лв. (''и тази сума остава твърда независимо от наложения платеж, броя, обема и теглото на поръчаните стоки, населеното място на получателя, деня за доставка, както и дали доставката се извършва до офис или до адрес.'')
Това е добре. Доста им рових из сайта, да видя колко е доставката, но не намерих. Този път, засега съм решила да поръчам, не ми се ходи до книжарницата им, която е в края на града.. Намалява  процента на отстъпката, но ще го преживея.

# 340
  • София
  • Мнения: 23 095
Ами не съм много впечатлена аз от "Фатална изповед", както писах ми дойдоха в повече отношенията на главниге герои. За края не знам- да, не беше точно такъв, какъвто очаквах, но и не ме впечатли особено. 3/5 бих дала и то с уговорки. По-скоро не бих я препоръчала, а първите 100 стр бяха много интересни.

Последна редакция: пт, 29 окт 2021, 17:31 от sea.sea

# 341
  • Мнения: 4 021
Аз се опитвам да се самоубедя, че нямам нужда от нови книги предвид,че доста ме чакат нови от предишни промоции, имам купени втора ръка и няколко размених.... и въпреки това продължавам да чопкам из сайта на Сиела и Озон 😁 слагам в любими и в кошницата като все едно е последната промоция на света! Кога ще се чете всичко незнам. Трябва ми почивка на самотен остров ..аз и книгите!

# 342
  • Мнения: 3 023
Завършваме седмицата със страшно добра новина! На www.soft-press.com те очакват чудовищни късмети - до 25% отстъпка за повече книжни емоции и зверски добро настроение.👻 Ела на сайта на СОФТПРЕС от 29.10. до 31.10. и завърти любимото колело на късмета!🎯

# 343
  • Мнения: 5 755
Благодаря за отговорите,отпада от списъка.

# 344
  • Sofia
  • Мнения: 2 501
Дали и издателство "Прозорец" ще обявят промоция/ намаление? Следя ги, но за сега нищо.
Нямам спомен от предишни години, дали изобщо са имали за 1 ноемвири.

Последна редакция: пт, 29 окт 2021, 20:05 от Lady Royal

Общи условия

Активация на акаунт