Промоции на книги - тема 11

  • 42 350
  • 742
  •   1
Отговори

Анкета

Любимо издателство (с пожелание за повече промоции Wink):

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 07 дек 2021, 09:43
* Може да изберете максимум 7 опции.

# 75
  • Мнения: 15 960
За "Гордост и предразсъдъци" се въздържах, ама за илюстрованата "Ана Каренина" с твърди корици не можах.

# 76
  • Мнения: 36 196
И сега виждам, че сме забравили издателство Инфо Дар, а точно те издават тези красиви илюстровани класики Simple Smile Както и да е, вече е късно, но поне да ги спомена.

# 77
  • гр. София
  • Мнения: 1 559
Чудех се защо няма коментари, а се оказа, че имало и то много, но не ми го съобщава форума Simple Smile Аз на Панаира на книгата си купих страшно много неща, докато сега на Алеята съм много скромна - само 4 книги. Освен тях си харесах книги на Сиела, но 20% са ми малко и ще чакам голямата промоция от 50%. Освен това съм си харесала История на японската култура на изд. Книгомания, но отстъпката от 10% е твърде малка. Човек като се разглези с големи отстъпки....

Последна редакция: чт, 09 сеп 2021, 22:37 от Olia T

# 78
  • Мнения: 1 973
Претичах и аз през Алеята снощи, че докато стигна и те затварят. Бях си забранила да купувам нови книги, защото се затрупах, но 30% от Колибри ме изкушиха...

Малко ме подразни, че дамата ми "закръгли" сметката от 49 на 50 лв, не съм за този един лев, но такива изпълнения не ми допадат.

Ще пробвам в неделя да разгледам по-подробно въпреки безумната организация на движение, която е създадена. Струва ми се, че за пръв път има толкова издателства с отстъпки, досега почти нямаше освен Колибри и някакви преоценени книги тук-там.

# 79
  • Мнения: 2 694
Колибри на сайта са пуснали в момента промоция - "отново на училище"
Всичко за деца и помагала с 30%.......и точно сравнително новия учебник по руски за българи само 11% и извън промоцията....  като ги почнат такива....

# 80
  • София
  • Мнения: 22 887
Колибри и на мен са ви правили такива номера. Писах на Панаира колко бях възмутена от обслужването им. Не знам хората защо така ги възхваляват, аз ли тегля все късата клечка, не знам. 🤔 Даже и с последната ми онлайн поръчка имаше проблем с тях. Имат над какво да работят определено.

# 81
  • Мнения: 1 542
Елмайра, като прочетеш "Жената конбини", непременно сподели впечатления в другата тема!
От "Колибри" не съм пазарувала онлайн и не мога да коментирам, от панаирите съм много доволна, правят най-големите отстъпки на нови книги и щандът им е най-голям, може да платиш с карта, което не всички предоставят като възможност.

# 82
  • Мнения: 1 973
Ще споделя Simple Smile
Много пъти съм пазарувала от сайта им - имат супер отстъпки, не рядко 30%, че и 40% (и като се добавят 5% за абониране към бюлетина, още по-добре). Никога не съм имала проблеми с поръчката и доставката. Любимо издателство ми е, защото издават автори, които харесвам, франкофонски насочени (което ми е слабост), както и доста интересни автори от други страни.
Сега след като промениха условията за доставка, вече не ми се струват толкова атрактивни и поръчвам през Озон и Ориндж.
На панаирите винаги са имали 20% отстъпка наистина, което преди направо си ги отличаваше.

# 83
  • Мнения: 1 978
Здравейте, книжарница "Хеликон" прави ли някакви промоции, черни петъци и т.н  към края на годината? В момента имат намаление в зависимост от стойността на покупката, майка ми има ваучер и евентуално би било 20%.

# 84
  • София
  • Мнения: 9 880
AMG, Хермес - колко % имат на алеята? /поне 20%?/
Има ли щандове на книжарници - относно книга на малко изд-во?
От Паритет взех на 50%... доста неща имаше.

# 85
  • София
  • Мнения: 22 887
Хермес е на -20%.

# 86
  • под звездите
  • Мнения: 126
Лист имат 30 процента намаление до 30.09, а БГ Книгите - 15% до 15.09. Simple Smile

# 87
  • гр. София
  • Мнения: 1 559
Златното пате има ли намаление?

# 88
  • София
  • Мнения: 1 998
Мислех да не пиша в темата, за да не се изкушавам да купувам още книги преди да съм изчела натрупаните. Включвам се само за успокоение на хората, които не са от София и не могат да посетят алеята. По-зле организирано събитие не бях виждала.
Движението е ограничено с ограждения уж с цел противоепидемични мерки. Не можеш да обиколиш щанд от всички страни без да ти се сопне някой охранител. Повечето издателства сложили едни продавачки на картофи, които са в перманентен предменструален синдром. Да ти мине желанието да си купиш каквото и да било. Вдех си само една книга от Плеяда, където както винаги бяха любезни и бяха чели книгите, които продават.

# 89
  • Мнения: X
Как слагат хора без никакъв интерес към литературата за продавачи, изумително. Ясно е, че не може да си изчел всичко на издателството, но ако имаш сфера на интереси в някой жанр, поне него ще познаваш. Апропо и в библиотеката е така. Веднъж ми се случи мъжът, който е в Столична, да ми препоръча книга - удачна беше. Инак и там често са като продавачки на картофи!

Общи условия

Активация на акаунт