“БРАТЯ” - сезон 3

  • 28 787
  • 745
  •   2
Отговори
# 630
  • Другата България
  • Мнения: 37 692
Страхотна е Гери, много ми харесва на мен.

Благодаря за поясненията за мрънкането на Сандо, наистина не чувам понякога какво мрънкотят, озвучаване ли е лошо, Сандо ли си мрънка -
Статутът на Симо стана ясен, тоест, възрастта му. Обаче, как така не ходи на училище? Не, че е невъзможно на днешно време, но си има начини, да не говорим, че никой не търси родителите да ги информира - от училището имам предвид? Така изоставиха тази ниша, да виси в нищото, да не говорим и за отношенията с девойката - добре ѝ призна, ама не каза най-важното - с какво се издържа. И за кого работи. И че не ходи на училище. Още тайни и недомлъвки.
Ива започва да ме дразни, сега пък с Черкезов прави същото, като с Калин преди. Ясно е, че ще се върне при Калин, но мрънка и мотае този човек, накрая ще стане драма, тъкмо Симо и Поли ще се оправят, и Ива ще зареже Черкезов, и Поли ще я намрази заради това, и пак драма със Симо.....нон стоп драма.
Много смешно за Лорчето, сега тя ще е Батман-а на Драго, ще го спасява от Кольо, ще е неговия Джеймс Бонд в тила на врага. особено пък след като Кара-то знае колко му е бивша и я следи постоянно. Joy

Последна редакция: сб, 25 сеп 2021, 00:50 от Не се сърди, човече

# 631
  • Галифрей
  • Мнения: 4 265
Сандо искаше да каже на Денис, че са братя. Ама няма подходящт момент освен ако Денис намери писмата. Ще е в шок, но поне си има малко братче което го обича.
Драго тотално ще се трогне,щом научи че Лора на доброволни начела,ще се прави на шпиони под  прикитие. Едно грешно движение и тия ще пратят при Борис.
Ясно е че се съберат,
Тази драма с Черкезови, Ива, Калин и Симо оф шантава работа. За какво направиха Ива и Митко двойка,като няма да останат заедно? Ива ще се върне при Калин, Черкезов ще е разбит а Поли като разбере не мисля,че би искала да  бъде със Симо. 😒

# 632
  • Мнения: 1 708
Щом не му е толкова важна, защо напира да я задържи? 🤔 Я Доктора  е актьор от Аламинут
Да, Атанас Бончев и дори е режисьор на сериала. Изписват името му заедно с това на Ники Илиев.

# 633
  • Мнения: 9 487
Очите ще им извади мухата, обаче топ ченгетата влюбени-загубени блеят по Ива 😁

# 634
  • Мнения: 11 761
Лорчето влиза в схема Satisfied Няма да я бъде.

# 635
  • Мнения: 1 718
Еееее, не.... Лора голяма куражлийка... сама да се набута да става дилър.... абсурден абсурд
 
Върнах се към 2 сезон, когато с оръжие спаси Денис и охраната му от сърбина 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

# 636
  • Мнения: X
Малкия сега ще каже "бате..." и ще се просълзя... Опааа - Драго!

# 637
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Хех! "Драго"...

# 638
  • София
  • Мнения: 5 792
😁 изненадаа

# 639
  • Мнения: 1 718
Оооо хубав финал! Най-накрая...

# 640
  • Мнения: 11 761
Пфу, много кратко! Аха да стане интересно и свърши.

# 641
  • Мнения: 9 487

никой не очакваше… 😂

# 642
  • Галифрей
  • Мнения: 4 265
Знаех си!!! Сандо само чакаше този момент 🥺 ‘ Драго..знам го защото сме братя’  😱 Сандо и Драго са  братя… това е съвсем нова информация!! Реакцията  му е топ. Смях се два пъти в епизода, Лора ще работи в другият бизнес а Сандо гледаше като магарето от Шрек.

# 643
  • Мнения: 14 815
Е време беше за некви “братя”,все пак така се казва филма. 🤣 И сега чааак понеделник.

# 644
  • Мнения: 283
Сега остава да каже кой е татенцето  и циркът е пълен .При кака ви Снежа няма грешка!

Общи условия

Активация на акаунт