“БРАТЯ” - сезон 3

  • 28 768
  • 745
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 787
Чудя се коя ще е по-голям смях Лора или Жаки от другото сериалче.. 😂

# 646
  • Мнения: X
Е време беше за некви “братя”,все пак така се казва филма. 🤣
Сега остава да каже кой е татенцето  и циркът е пълен .
Ох, разхилих се на глас! 😂

# 647
  • Галифрей
  • Мнения: 4 184
Калин и Черкезов изобщо не забелязоха  стикерите със синята на муха на най-видното място 🤦♀
Таткото, всички го знаем кой, ние сме писали сценарият 😉

# 648
  • Пловдив
  • Мнения: 1 054
Калин и Черкезов изобщо не забелязоха  стикерите със синята на муха на най-видното място 🤦♀
Таткото, всички го знаем кой, ние сме писали сценарият 😉
Е, редно е да си признаем, че ни изненадаха този епизод. Никой не се сети, че Лорчето ще стане мафиотка 🤣🤣🤣

# 649
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Тя какво каза на шефа си, когато отиде в офиса (накрая)? След като получи анализа на хапчетата.

# 650
  • Мнения: X
Че иска да я включи в другия бизнес, трябвали ѝ пари.

# 651
  • Мнения: 280
Трябва ѝ мъж , по възможност без кръвна връзка  с предишните.

# 652
  • Мнения: 3 012
Лора ще пропусне новия брат, но е на път да мине и през бащата. Изглежда само от тази родова линия се интересува. Другите мъже и нормалния бизнес са скучна работа за нея. Не забеляза колко близко беше да я отнесат поне на два пъти последните дни още дори преди да е станала част от мафията. Прекалено смела или твърде глупава?

# 653
  • Другата България
  • Мнения: 37 479
Цял ден ме чопли нещо и чак сега се сетих.
Оги с лошия поглед не позна ли Лора  в колата на Кольо?
Право в очите се гледаха, толкова ли не можа да й запомни фейса? Много тъпо.
За днешния епизод най-сетне НЕЩО.
Нямам предвид самоинициативата на Лорчето, чиято цел не е съвсем ясна - на Драго, или на ГДБОП помага. Сандо имам предвид, за мен наистина е изненада, че толкова рано стана ясно, че е поредния брат. Очаквах към 40ти епизод да се случи. Сега да видим татенцето, защо е недолюбван /ако е Кара-то наистина/, и как двама братя ще борят лошия...татко.
Продължавам да мисля, че Юлия е "къртицата". Сандо ще я отстреля, сигурна съм. Дано да е буквално, с патлака на Лора.
Предлагам брат'чеда да го сложим за шефче на БОП-а и Калин да се пенсионира. Единия дилър му избяга на него, другия Митко го гони 2км.и го "изпуска", а той по джапанки. Продължават с осмиването на родната милиция. Етикетът с мухата под носа на двамата, те блеят по червеното костюмче на Ива. Този триъгълник вече става досаден, не мога да определя кой е тъпия ъгъл в него.

# 654
  • Мнения: 1 913
Разсмя ме много с "блеенето по костюмчето на Ива". Joy Много добро попадение, де да беше и любовният триъгълник такова.

# 655
  • Мнения: 9 101
Сега го изгледах.
Наистина представят полицаите като големи галфони.Камерата се навря току в лепенките на мухата,само те не видяха нищо.JoyИли, има ли жена наоколо..
Малко е странно хлапетата да си повтарят ,че бащите им са колеги и да нямат ама никакво любопитство кой кой е,в кое районно,има ли вероятност да работят заедно..или ги надценявам децата?Симо е умно хлапе.
Не е истина как мислят да ни представят Лора!Досега- голяма бяла птица,която само мънкаше и едно решение не можеше да вземе адекватно,и сега-"не ми стигат тези задължения,искам още,аз съм решителна,упорита,лоялна" и още малко едва ли не готова за шеф на мафията.Размята оръжия,гледа лошо .Пълен смях.

# 656
  • София
  • Мнения: 2 340
Изгледах наведнъж тази седмица - нямаше реклами и беше по-добре.Blush
Този сезон е по-осмислен от 2. Обаче ме дразни промяната при героите. Миналия сезон Калин "изтрещя", а сега - много хрисим. Не ме кефи развитието на връзката им с Ива. Тя изтърпя какво ли не, има човек до нея, който я уважава - не е нормално да загърби всичко и все едно нищо не се е случило. Човек достига критична точка и край...
Юлия и тя - различен образ. Палежът - добре, но сега е обикновена кифла, а не мафиотка Stuck Out Tongue Winking Eye
Новият мафиот - прекалено агресивен и чалнат / Юлия 2/ Joy Можеше да си развива "бизнеса", без да прецаква Драго - знае ли, че му е син? И какво му е виновен той? А новото братче - срещу баща им ли е? Или с него срещу Драго? Хубаво, че се разбра по-рано, а не в 64-ти епизод.
Лорчето досега си беше в образа - голяма бяла птица.Joy Ама сега май ще я ъпдейтнат Joy Нищо чудно да видим по-нататък женски бой Wink / Аз съм за / Joy

# 657
  • Пловдив
  • Мнения: 40 834
Гледах...амиии пълен цирк. Края биваше.

# 658
  • Мнения: 9 101
Този,който направи анализа на дрогата(рошавият) за Лора,не е ли същият който удостоверяваше автентичността на подписа на Калоян от съседният сериал?Направо някои сценки така си приличат в двата сериала,че се обърквам.Не конкретно тази сцена,а по принцип.A!И зашеметяващите главни героини. Grinning

# 659
  • Другата България
  • Мнения: 37 479
Скрит текст:
Изгледах наведнъж тази седмица - нямаше реклами и беше по-добре.Blush
Този сезон е по-осмислен от 2. Обаче ме дразни промяната при героите. Миналия сезон Калин "изтрещя", а сега - много хрисим. Не ме кефи развитието на връзката им с Ива. Тя изтърпя какво ли не, има човек до нея, който я уважава - не е нормално да загърби всичко и все едно нищо не се е случило. Човек достига критична точка и край..
Юлия и тя - различен образ. Палежът - добре, но сега е обикновена кифла, а не мафиотка Stuck Out Tongue Winking Eye
Новият мафиот - прекалено агресивен и чалнат / Юлия 2/ Joy
Скрит текст:
Можеше да си развива "бизнеса", без да прецаква Драго - знае ли, че му е син? И какво му е виновен той? А новото братче - срещу баща им ли е? Или с него срещу Драго? Хубаво, че се разбра по-рано, а не в 64-ти епизод.
Лорчето досега си беше в образа - голяма бяла птица.Joy Ама сега май ще я ъпдейтнат Joy Нищо чудно да видим по-нататък женски бой Wink / Аз съм за / Joy
Образът на Юлия поне според мен умишлено е променен.
Както казах поне аз мисля, че тя е човекът на Кольо при Денис и всичко е с цел отмъщение.
За баща си, за това, че Денис предпочете Лора, а при нея се върна едва ли не по принуда, за всичко.
Затова е "кифла" наяве, а дефакто си е отмъстителна мафиотка, чиито образ идеално пасва на този на Кара-то - прекалено агресивен. А и като добавим, че явно и очеизвадно и той цели отмъщение към Драго/Денис, с Юлката идеално са си паснали. Надявам се скоро да станат ясни и неговите мотиви.
Сега предвиждам Сандо и Денис да станат комбина срещу Кара Кольо, и наистина Сандо да разкрие Юлия, ако съм права за нея.

Общи условия

Активация на акаунт