Балетна школа?

  • 4 371
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ева е изключителен педагог,което е много важно и децата са влюбени в нея и в балета ,разбира се.

Да, така е. Дъщеря ми е с прекрасни спомени от нея.
Meжду другото, като видях вчера танците на балета на Маша Илиева, тези на Ева ми се струват даже по-сложни.

  Стационарния телефон в сайта им е грешен Sad,на мобилния никой не ми вдига. Thinking

# 16
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Ева е изключителен педагог,което е много важно и децата са влюбени в нея и в балета ,разбира се.

Да, така е. Дъщеря ми е с прекрасни спомени от нея.
Meжду другото, като видях вчера танците на балета на Маша Илиева, тези на Ева ми се струват даже по-сложни.

През декември имаше в НДК представяне на балетните школи от София и Ева беше получила поздравления, лично от Маша Илиева за танца на малките,т.е. ние. Grinning
Solaris,дъщеря ти не танцува ли вече?

# 17
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
da_bo ,мобилният на Ева е актуален,а стационарен дори не знаех,че има. Laughing
Ако се интересуваш в читалището заниманията са вторник и четвъртък.Нашата група е от 18.00 ч.,а преди това са малките.Може би от 17.00ч.Таксата е 28 лв. на месец.

# 18
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
da_bo ,мобилният на Ева е актуален,а стационарен дори не знаех,че има. Laughing
Ако се интересуваш в читалището заниманията са вторник и четвъртък.Нашата група е от 18.00 ч.,а преди това са малките.Може би от 17.00ч.Таксата е 28 лв. на месец.

  Благодаря,ще пробвам пак на мобилния.  bouquetМоже ли сега да се запишем,или трябва да чакаме до следващата година? newsm78

# 19
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
da_bo ,мобилният на Ева е актуален,а стационарен дори не знаех,че има. Laughing
Ако се интересуваш в читалището заниманията са вторник и четвъртък.Нашата група е от 18.00 ч.,а преди това са малките.Може би от 17.00ч.Таксата е 28 лв. на месец.

  Благодаря,ще пробвам пак на мобилния.  bouquetМоже ли сега да се запишем,или трябва да чакаме до следващата година? newsm78

Не няма никакъв проблем.Моята дъщеря я записах миналата година април месец и ходи реално два месеца и излязоха ваканция.Сега от нова година имат в групата ново момиченце.
А сега се сетих,че има  занимания и в събота сутрин ,но два часа, за тези които са пропуснали през седмицата и май за по-големите момичета.Ние ходим през седмицата,след градина защото ни е удобно.

# 20
  • Мнения: 81
Балетната школа към Двореца на децата- с ръководител Петева. за най-малките...

А колко годишни са най-малките? Аз вече искам да водя моите девойки някъде, започнаха изведнъж вкъщи да гледат опери и балети по МEZZO (!!!) и се питах дали ще ги вземат, ненавършили 3г.?
Толкова малки не съм виждала, но по-добре питай на място.

# 21
# 22
  • Мнения: 331
Балетната школа към Двореца на децата- с ръководител Петева. за най-малките...

А колко годишни са най-малките? Аз вече искам да водя моите девойки някъде, започнаха изведнъж вкъщи да гледат опери и балети по МEZZO (!!!) и се питах дали ще ги вземат, ненавършили 3г.?
Толкова малки не съм виждала, но по-добре питай на място.
момичета, говорих с Ева Желева, каза ми да отида вторник-четвъртък към 5 часа, да видим дали моите круши ще им хареса. каза че има едно дете на 2г. и 9 мес. моите са на 2,8.
аз най-вероятноще отида във вторник. Читалището е на Сливница и К. Величков, зад Фантастико.
после ще ви пиша отзиви.
 bowuu

Общи условия

Активация на акаунт