Какви ботуши са модерни сега?

  • 6 504
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 878
 Joy , Зъхи,много съм съгласна с теб....е аз имах друго обяснение за вида ми ....- приличах точно на хипопотамката от Ну Погоди  hahaha
И аз така се засмях в магазина ,че и на продавачките им стана забавно.
Ужас ,каква мода излезе .... ooooh! аз съм за класиката ,тя винаги е модерна. Peace

# 16
  • Мнения: 8 917
По магазините има голямо разнообразие, но преобладават със заоблените върхове Sick

# 17
  • София
  • Мнения: 35 950
 
Всъщност, леко заоблените обувки (или ботуши) са класика, не острите.  Wink
  Peace Точно!

# 18
  • София
  • Мнения: 11 710
По магазините има голямо разнообразие, но преобладават със заоблените върхове Sick
Отделен въпрос е че на мен ми е много трудно да си харесам нещо.Според мен в момента се носят и единия и другия вид ботуши,а започват да се налагат тези със заоблените върхове,а тези със заострените да се оттеглят!Това е впечатлението ми от обиколката по магазините. Иначе всеки си носи каквото има и каквото му е удобно!

# 19
  • Мнения: 888
Много елегантно си стоят и заоблените ботуши даже.Вече си взех 3 чифта  Peace

# 20
  • Мнения: 730
И мен никак не ми харесваха заоблените,но си харесах много сладък модел,с тънък ток(мразя дебел ток Sick)който прави кракът ми да изглежда малък,а всъщност нося 38-39-голям крачун Crazy
Всъщност тръгнах да си търся остри,но няма никакъв избор поне тук в Русе Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 1 101
Не ми допада особено тазгодишната тенденция в обувките. Мисля отново да заложа на ботуши с тънък ток......

# 22
  • Мнения: 2 897
На тънките токчета не им минава модата,те са си класика Peace
Аз имам два чифта ботуши с остър връх и тънко токче и ще си ги нося и този сезон,без да ме е грижа дали някой ще ме класифицира като модерна или не Wink
Косматите ботуши хич не ми допадат Naughty
Съветвам те да си купиш такива ботуши,каквито ти харесват,още повече за офис са по-подходящи тези с тънкия ток,по-елегантни са Peace

# 23
  • Мнения: X
Аз си взех леко заоблени /или леко подострени/ с кръгъл ток и ми седят добре, учудващо удобни са, защото с моя 36-ти  Banghead номер всичко ми е, не кръгом, ами цяло хорце да изтропкам вътре  smile3515
Обаче този път уцелих.

Иначе и аз съм за класиката и удобството. Остай я модата - напоследък пускат такива ужасни изгъзици, ум да ти зайде  Sick
Освен това, днес модерно, утре - чукай си го в главата, защото е грозно демоде. Crossing Arms

# 24
  • Sf
  • Мнения: 808
О, да-а Simple Smile Ботуш на висок ток с остър или съвсем леко заоблен нос са били и винаги ще са актуални. Момичетата са се изказали по-горе Simple Smile

Всяка жена трябва да има едни такива обувки и ботуши с такъв ток за специални, официални и дори ежедневни случаи Simple Smile

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 2 846
Заоблена муцунка и висок ток - страхотна работа! Това е модно и красиво!

Островърхите бутуши са вече демоде! Освен ако не искаш да приличаш на фолк-мутреса! Sick

# 27
  • Мнения: 6 155
Заоблена муцунка и висок ток - страхотна работа! Това е модно и красиво!

Модно - да, но красиво - абсурд Sick Sick Sick

# 28
  • Мнения: 3 342
Заоблена муцунка и висок ток - страхотна работа! Това е модно и красиво!

Островърхите бутуши са вече демоде! Освен ако не искаш да приличаш на фолк-мутреса! Sick

Я, имали сме във форума "инспектор - облекло" Joy
Ако се чудите що пък за чудо е това, пояснявам - това е човекът, към когото задължително трябва да се обърнем, преди да излезем или най-добре - преди още да започнем да се обличаме, за да не направим в незнанието си някоя груба грешка - току виж заприличаме  на фолк-мутреси.

Вчера бях с едни ботуши, уж добре изглеждаха, на елегантни биеха, чернички, новички..., пък то благодарение на тях на фолк-мутреса съм се била докарала. Ех, да знаех - да бях попяла Mr. Green

# 29
  • Мнения: 293
В смисъл, че аз за пръв път виждам подобни модели обувки, а за да е класика едно нещо, не трябва ли да се е утвърдило през годините като нещо непреходно и винаги актуално Blush
 Embarassed

посрамувай се още, заоблените върхове са класика от 60-те, или все тая, сега не ми се рови от кога точно.. Имам ботуши с нисък, но тънък ток и заоблен връх от 2003 г., а мисля, че ги имаше и предишния сезон в Макс Мара (т.е. не съм ги виждала само по ревюта)

А, да, и с остър връх - да ми стърчи крацът още с 5 санта празно място пред пръстите - хич не ме кефи, щастлив съм, че попремина таз мода, макар че важат за официални.

Така наречените "стилет" обувчици, демек - с мн остър връх, се сетих, че май излизат 40-те..

Общи условия

Активация на акаунт