Питайте! Въпроси с бърза обратна връзка!

  • 45 133
  • 741
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 350
Здравейте , на детето ми се появи странен обрив , беше само малко а сега се разнася . Дали е ухапване , на какво се дължи .

Атопична реакция
нали няма да има проблеми , ще мине , защото не се заличават

# 646
  • Мнения: 12 473
Angel_wing,  моля те, кажи ми, съпругът ми ще мине на ЯМР другата седмица, какви ще са резултатите, виждаш ли нещо притеснително!?❤
Angel_ wing, моля те, отговори ми!

Няма нищо притеснително.

Здравей, Ейнджъл! Майка ми е с обрив по лицето, маже се с кремове, и противоалергични. Сърби я и нищо не и помага, на какво се дължи това? Благодаря

Организмът й буквално е задръстен (затлачен). Ако не се пречисти, ще избие и в други реакции на тялото.

# 647
  • Мнения: 24
Здравей, Angel_wing! Съпругът ми катастрофира и му отнеха книжката след грешно обвинение. Чакаме да излезе кръвен тест, който да го оневини вече почти 6 месеца. Ще приключи ли този кошмар скоро и с щастлив край?

Здравей, Рали! Интересни карти се паднаха на твоя въпрос. Какво е в момента положението Любовниците. Какво помага паж чаши, какво пречи 5 Чааши. Краен резултат Рицар чаши и допълнителна 5 Пентакли. Наличието на толкова чаши според мен е свързано с чакането на теста. В момента нещата са на кантар. Въпреки това според мен донякъде съпруга ти ще бъде доволен. Възможно е да се размине само с някакво парично обезщетение. В картата е показано, че ще загуби пари, но до тежки други последствия едва ли ще се стигне. Ще се радвам на обратна връзка

# 648
  • Мнения: 479
Здравейте, моля за мнение ,ще бъде ли добре ако изпълня желанието на съпруга ми свързано със закупуване на друго превозно средство ,ще имам ли трудности ако се съглася,Даниела. Благодаря ви.

# 649
  • Мнения: 667
Здравейте моля кажете дали ще се справим с годеника ми скоро да излезем от финансовото ни затруднение?Ще се оправят ли нещата и да ни потръгне без заеми ..Петя
Благодаря ❤️
(И преди съм задавала подобен въпрос ,но с работата свързан)

# 650
  • Мнения: 24
Здравейте моля кажете дали ще се справим с годеника ми скоро да излезем от финансовото ни затруднение?Ще се оправят ли нещата и да ни потръгне без заеми ..Петя
Благодаря ❤️
(И преди съм задавала подобен въпрос ,но с работата свързан)

Здравей, Хепи мам! Попитах дали скоро ще излезето от финановото затруднение. Ситуацията в момента Силата, 6П. Развитие 2П. Край Кралица на мечовете, усещането ти за края Кралица на чашите. Уф, неприятна ситуация. Получавате някакви средства, с които закърпвате дупките и засега се справяте със ситуацията. В бъдеще ще продължите на лавирате и като краен резултат виждам договореност, уреждане договорно на нещата. Според мен ще предоговаряте нещо с институция, възможно е и банкова и в тази ситуация ти ще си емоционално въвлечена. Не виждам някакви големи финансови потоци скоро да се отключат при вас. Според мен може да прибегнете до помощ от институция в т.ч. за заемни средства. Ще се радвам на обратна връзка. Късмет!

# 651
  • Мнения: 667
Здравейте моля кажете дали ще се справим с годеника ми скоро да излезем от финансовото ни затруднение?Ще се оправят ли нещата и да ни потръгне без заеми ..Петя
Благодаря ❤️
(И преди съм задавала подобен въпрос ,но с работата свързан)

Здравей, Хепи мам! Попитах дали скоро ще излезето от финановото затруднение. Ситуацията в момента Силата, 6П. Развитие 2П. Край Кралица на мечовете, усещането ти за края Кралица на чашите. Уф, неприятна ситуация. Получавате някакви средства, с които закърпвате дупките и засега се справяте със ситуацията. В бъдеще ще продължите на лавирате и като краен резултат виждам договореност, уреждане договорно на нещата. Според мен ще предоговаряте нещо с институция, възможно е и банкова и в тази ситуация ти ще си емоционално въвлечена. Не виждам някакви големи финансови потоци скоро да се отключат при вас. Според мен може да прибегнете до помощ от институция в т.ч. за заемни средства. Ще се радвам на обратна връзка. Късмет!


Благодаря много.В момента сме на заеми и нещата не са ок ,а ако прибегнем пак към банкова институция не знам изобщо как ще излезем от кашата😔

# 652
  • Мнения: 3 665
Angel -wing, ❤️! Жива и здрава да си ни!❤️❤️❤️

# 653
  • Мнения: 433
И аз да питам: Детето ми ще успее ли да си купи жилище до края на годината?

# 654
  • Мнения: 24
И аз да питам: Детето ми ще успее ли да си купи жилище до края на годината?

Здравей, Бреза! Ползвам таро. Какво е в  момента положението: Крал пентакли и 9П. Развитие Паж Мечове. Краен резултат Асо жезли и твоето отношение към резултата 9Чаши. Не си пояснила от какъв пол е детето, ако е мъж, то картите го показват, като човек, способен да си изкарва прехраната, който добре владее материалната сфера, ако е жена, то вероятно съпругът й е човек, който добре се справя с материята. Може просто да е доста добър работник, може и просто да умее да печели пари. По 9П мисля, че е доволен от работата си и от това което постига чрез нея. В развитие виждам разглеждане на оферти, избор, комуникация, може да преглеждат и документи. Допускам, че може да са свързани и с банкова институция. Крайнията резултат е възможност за постигане на желанието и по това как ти ще се отнасяш към резултата, преспективата е добра, защото ще си доволна. Ще се радвам на обратна връзка. Успех!

# 655
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Mira Ra, кога ще започна работа? Ще открия ли правилната за мен, защото доста години се лутам в това отношение...

# 656
  • Мнения: 20
Искам да попитам, някаква промяна свързана с работата ще има ли при мен? Ще си намеря ли работа с добро заплащане или ще си остана на същата позиция?

# 657
  • Мнения: 350
Здравейте , на детето ми се появи странен обрив , беше само малко а сега се разнася . Дали е ухапване , на какво се дължи .

Атопична реакция
Така е права сте . Ходихме на лекар , но нещо не ми харесва лечението . Дано да е точното лечение и са отмине бързо . Питах ви по рано няколко пъти ,но игнорирахте въпроса ми . Детето не може все още са говори . Моля ви , кажете ми неврологичен ли е проблема или въобще какъв е . Ше се оправи ли , ще проговори ли скоро . Имам ви доверие и ви моля за отговор и някой да ми даде надежда , че всичко ще се нареди . Че много скоро ще проговори. Какъв е проблема , заболяване ли или просто не желаете да говори . Бъдете благословени Simple Smile

# 658
  • Мнения: 667
Mira ra ще попитам нещо отново моля дано не е прекалено.
Постоянно имам кофти сънища въпросите са ми означават ли нещо сънищата ми и ще се случи ли нещо лошо с баща ми Борислав или с някои от семейството ни .. много благодаря за вниманието 🍀Много съм притеснена Петя

Последна редакция: чт, 12 май 2022, 07:50 от Happy mom😊

# 659
  • Мнения: 12 473
Здравейте , на детето ми се появи странен обрив , беше само малко а сега се разнася . Дали е ухапване , на какво се дължи .

Атопична реакция
Така е права сте . Ходихме на лекар , но нещо не ми харесва лечението . Дано да е точното лечение и са отмине бързо . Питах ви по рано няколко пъти ,но игнорирахте въпроса ми . Детето не може все още са говори . Моля ви , кажете ми неврологичен ли е проблема или въобще какъв е . Ше се оправи ли , ще проговори ли скоро . Имам ви доверие и ви моля за отговор и някой да ми даде надежда , че всичко ще се нареди . Че много скоро ще проговори. Какъв е проблема , заболяване ли или просто не желаете да говори . Бъдете благословени Simple Smile
Детето Ви не желае да говори. Всичко е наред иначе с него, изборът му е такъв засега. Не го пресирайте, обичайте го, приемайте го и му давайте безусловна си подкрепа. 🌺

Общи условия

Активация на акаунт