студено къдрене

  • 23 523
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз искам къдриците от аватара си, ама нема... Hug То и не могат, мисля, да се получат само от едното студено къдрене.
Така си и мислех, че с ролки тип "маркуч" е правена отзад, много естествено стои. Моят косъм не е много плътен, не е и тънък - средна хубост Laughing Пред игодини съм я къдрила косата с най-дебелите от твърдите ролки, добре ставаше. с маркучите сигурно също добре ще се поочупи.
Сещам се къде е салона, добре е, че работят с професионалната серия на Л`Ореал, цената също е прилична. Само 2 ч. и половина откъде да намеря? newsm78
Питането ми е - като я измиеш косата, налага ли се да ползваш стилизиращи продукти, за да придобие форма, или от самосебе си стои на вълнИ?

# 16
  • Мнения: 1 455
Преди малко я измих, че още усещах миризмата на къдрина и след това я намачках със съвсем малко пяна за коса. Препоръчва се да се поддържа с някакви фиксиращи продукти, но и без тях косата стои къдрава, но просто с пяната е по-оформена.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 328
Уф, това на мен ми е проблем - от стилизиращитепродукти косата ми се цапа по-бързо /май при всеки е така/, а кожата на главата ми се алергизира.

# 18
  • Мнения: 811
Даниспорт,много хубави къдрици  Peace

Карима,за фиксиране можеш да пробваш лимонов сок-разреден с вода,ефекта е като с лак за коса.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Супер ти е косата!Честито  bouquet!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 328
Карима,за фиксиране можеш да пробваш лимонов сок-разреден с вода,ефекта е като с лак за коса.
Това средство за фиксаж не го знаех, благодаря ти!  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 558
И лимонова киселина (лимонтозу) разтворена във вода става, бира също  Mr. Green!

# 22
  • София
  • Мнения: 749
Честити къдрици, чудни са!
Преди време и аз бях пуснала тема за студеното къдрене, дори час си бях записала, но получих само негативни отговори и се разубедих. Сега обаче, като видях колко хубаво и естествено се е получило при теб, започвам отново да се замислям, защото косата ми е много подобна на твоята, а да не говорим, че живея на 2 мин. от въпросния фриз. салон Grinning
Много ми е любопитно дали косата ти се е изсушила след къдренето, но предполагам, че е рано да се прецени?

# 23
  • Мнения: 1 455
Ани, косата ми изглежда съвсем нормална - не забелязвам да е по-суха, но може и да е още рано да преценя, знам ли. Нека мине малко време и пак ще споделя.
Кофтито е, че 10-ина дни преди да я накъдря, я бях потъмнила малко с без-амонячна боя и от къдрина боята падна, така че и това трябва да се има в предвид.

# 24
  • София
  • Мнения: 749
Дани, мерси за отговора! Ако не възразаваш, след 1-2 седмици пак ще те питам за изсушаването, че много ме вълнува. Моята е относително мазна и освен ефекта къдрене, гоня и ефекта изсушаване, та затова ми е важно да разбера дали с тези новите къдрини пак се изсушава косата Laughing
А за махането на боята не се ядосвай. Аз преди 2 седмици си сложих безамонячна тъмно кафява боя за уеднаквяване с тъмните ми корени, че лятото се просветлих леко, и вече няма и следа от тъмното и отново корените ми досадно се открояват. А съвсем не я мия през ден, само 2 седмично. Та не е само от къдренето, падат си боите за няколко измивания и това си е.........

# 25
  • София
  • Мнения: 2 381
Честита прическа! Супер си!  Laughing

# 26
  • Мнения: 739
Дани, много готино е станало. Преди 2 седмици и мен ме обзеха подобни намерения, но бързо се отказах. Къдрила съм се няколко пъти досега, но така косата ми изглежда по-тъмна и без блясък.
Изгорения и сух ефект, е от гребена накрая, според мен. Само първия път ми я разресаха с пръсти накрая и стана много хубава. Другите пъти ме расаха с гребен и къдриците станаха на хвърчащи вълнички тип китеник Crazy.
Дани, ресаха ли ти косата с гребен накрая?

Я вижте какъв сайт има този салон  Flutter http://www.provocatif.com/index.html

Общи условия

Активация на акаунт