Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти...

  • 162 409
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 971
Ама и аз съм заплес! Да споделя, че и ние си купихме телевизор от втория етаж в Дружба. 25 инчов самсунг, нямаше му кашона. В гаранция, всичко. Нмалиха ни цената с 50 лв., освен това като стигнахме до колата се оказа че така или иначе нямше да влезе с кашона  Laughing

Доволна съм, въпроки че твърдите че намалението е нищожно. Все пак е намаление

# 46
  • Мнения: 104
Техниката, която пазаруваме от Техномаркет, Технополис и т.н. е произведена в Турция за нашия пазар.  Правете си изводите вече колко е качествена. Момчетата от магазина на ул. Мир (Варна) ни обясниха, че техните уреди с транспортни дефекти са произведени във Франция, Италия и по принцип не са за нашия пазар. И ко прайм ся. Даваме два пъти повече пари за НОВ уред, произведен в нашата съседка, обаче като качество не може да се сравнява с това от оригиналните производители, които пък могат да се вземат на половин цена, само защото са с леко одраскване  newsm78
Гаранция си имат година и половина някъде,

# 47
  • Мнения: 3 927

ментолка, отваря ми се началната страница. Моля, ако може да дадеш адресите  Praynig
Че от няколко години искам да сменя хладилника с комбиниран хладилник+фризер.

# 48
  • Мнения: 104
Зад Спортна зала е точно на ъгъла отзад зад малкия вход..... по диагонал на осветителния магазин... ама като адрес не се сещам. На Кавала е под бившата Сима. Адреса там е Кавала 9.
А на Пискюлиев и аз не го знам.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Taneto, bgmaps прави такива мизерии понякога, и аз не знам защо, но FEMININE ти е отговорила вече.
Този на Пискюлиев е с/у у-ще Цар Симеон - като тръгнеш от Пазара към кръстовището на Макдоналдс в дясно.

# 50
  • Мнения: 3 927
Благодаря ви  Simple Smile
ще ги преслушам в скоро време

п.п. този на Пискюлиев даже съм го виждала  Confused

# 51
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ние ги купихме от магазин, който се намира близо до "Щрек" - до пазара за цветя на "Чаталджа", тами ни пратих от другия им магазин, адрес на който е посечен в темата.

# 52
  • Мнения: 104
Танче, до колкото знам в този магазин на Кавала 9 са уреди за вграждане. Момичето там ме упъти и към другия им магазин, който е на Мир .... ама Мир кой номер беше .... не се сещам. Там са бялата техника, която не е за вграждане. Ходихме там, имат страхотни неща.
А като местоположение тръгваш по ул. Мир нагоре към хлебозавода, стигаш до светофара, от който се отклоняваш надясно към Терапията, но ти продължаваш направо. Подминаваш една автомивка, която е точно след светофара в ляво, след това подминаваш една малка бензиностанцийка, която ти остава пак в ляво ... и след нея пак в ляво има една нова кооперацийка. Магазина е на партера, има едни големи табели. Очите ми останаха там направо  Mr. Green Като номер на улицата не се сещам, но мисля, че ше се ориентирате Simple Smile Поне е сигурно, че нещата там са оригинале, а не турски боклуци  Wink

# 53
  • Мнения: 3 927
Пак благодаря.  Simple Smile
Съвсем ми е ясно къде е. Живея в цветния....

# 54
# 55
  • София
  • Мнения: 11 710
В Банкя има магазин за стоки втора употреба и конфискувани на митниците. Взех си от там термокана за 6 лв. Имаше микровълнови по 25 лв. Имам приятелка която си купува всичко от там. Преди време си взе ютия шнайдер за 2 лв защото пръскалото й не работи. Мъжа й го отпуши и сега всичко е ОК.

Mоже ли адрес на въпросния магазин?

# 56
  • Мнения: 5 178
Танче, до колкото знам в този магазин на Кавала 9 са уреди за вграждане. Момичето там ме упъти и към другия им магазин, който е на Мир .... ама Мир кой номер беше .... не се сещам. Там са бялата техника, която не е за вграждане. Ходихме там, имат страхотни неща.
А като местоположение тръгваш по ул. Мир нагоре към хлебозавода, стигаш до светофара, от който се отклоняваш надясно към Терапията, но ти продължаваш направо. Подминаваш една автомивка, която е точно след светофара в ляво, след това подминаваш една малка бензиностанцийка, която ти остава пак в ляво ... и след нея пак в ляво има една нова кооперацийка. Магазина е на партера, има едни големи табели. Очите ми останаха там направо  Mr. Green Като номер на улицата не се сещам, но мисля, че ше се ориентирате Simple Smile Поне е сигурно, че нещата там са оригинале, а не турски боклуци  Wink

Моля ако  някой вече го е посетил или скоро ще посети да сподели има ли сушилни - намя значение на кой принцип (конденз или отвеждане в отдушника на парата) ..На какви цени и какви марки
Иначе за протокола - горди собстваници на Хотпоинт хладилник + фризер за няма и 700лв, транспортния дефект са две драскотини на вратата и една странично . Единствения проблем е,че е доста по-шумен от другите но-фрост . Но пък ужасно си го харесвам защото е иноксов и второто туба 3л мога да я сложа на вратата на хладилника

# 57
  • Мнения: 104
Ей, коте, здравей  Hug
Имаше доста сушилни, а марките - Аристон и Индезит мисля .... Гледахме предния път като бяхме там ... цените бяха нещо от сорта на от 320 до 500 и нещо лева. Имаше всякакви да ти кажа - със и без кондензатор.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В този на "Кавала" си харесахме фурна за вграждане... ама беше капарирана вече... В началото на април щели да получават нова стока. Наистина има много хубави неща.

# 59
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Някой ще ми поясни ли какво е Хотпойнт? newsm78за хладилниците става въпрос......
И моят хладилник,и съдомиялна са от такъв магазин,и за сега съм страшно доволна....аз си ги взех от магазина на Кавала.Харесвам тези магазини Hug

Общи условия

Активация на акаунт