Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти...

  • 162 411
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 843
Я елате в Сопот. Grinning Вашите цени ми се виждат високи. Тук един внася май от Германия newsm78 втора употреба техника. Аз си имам ОГРОМЕН, ама огромен хладилник Сименс за 150лв, триделен (фризер, хладилник и отделение за зеленчуци и бутилки). Исках да си купя такъв нов, но никъде нямаше. Миялната ми е Бош от големите, семпъл модел с малко програми, но мие без грешка и струваше 170лв. Другите уреди са ми нови, ама сега искам голям фризер-ракла само за мен, че фамилния не стига и пак съм се насочила към втората употреба. Само не знам как да разбера кой е енергоспестяващ клас А като е втора ръка.

     
     А, ако някой ме насочи в Пловдив къде има такива нещица...еххх!!

    Вдигам темата напред.. , че  останах без готварска печка и сега се оглеждам за плот+фурна или печка.
Предварително благодаря!!

# 76
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
А в София някой купувал ли е отнякъде? newsm78

# 77
  • София
  • Мнения: 293
В София има магазин за уреди с транспортни дефекти и такива които са от извънкаталожни колекции на Fagor и Edesa. Оттам си взех пералня с драскотина отстрани, ,миялна и абсорбатор без никакви забележки. Абсолютно същата пералня в интерсервиз Узунов струваше с 500 лв. по-скъпо.
Магазина се намира в Люлин. Който се интересува от координати, може да ги види на www.fagorbg.com

# 78
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
 Rolling EyesОстанах разочарована от магазина на улица Мир. Имаше изключително техника Индезит и Аристон. Очаквах нещо повече. И как да съм сигурна, че са произведени не за българския пазар ? Не видях нищо хубаво, да не говорим, че изобщо няма хладилници сайд бай сайд, което всъщност ме и интересуваше. SadА и за вилата искахме малък фризер- само един имаше и той Индезит. А тази марка няма никога да влезе повече у нас, независимо къде , как и защо е произведена.

# 79
  • Мнения: 5 178
Да на Мир са основно Аристон и Индезит, а на Пискюлиев и зад Спортна зала са и на други марки , но пък там преобладват Зануси и Хотпоинт

# 80
  • Мнения: 843
   Такаааа, който търси - намира.   От днес съм щастлив собсвеник на фурна за вграждане "Аристон"  Модел от серията ФД.
  Купена е от магазин за втора употреба,  но имат поне 30 % уреди с транспортни дефекти - неупотребявани.
     Та, фурната е недокосната, с чудесни опции. Грил , 2 тави + скара, вентилаторна фурна, таймер, пиролиза/ самопочистваща се функция/ , пица... и прочие неща, които рядко ще ползвам./ пицата, например/
     Цена 340лв.   Подобна фурна / всички тези функции и марка/  ги видях В Технополис за над 600лв.,
     Тук гаранцията е 6м., в Технополис е повече,  но пък да им имам и сервизите!! #Cussing out   От тази фирма  за втора ръка имам хладилник на 10 години  /  това време е при мен - " Индезит"/ и пералня  от 6 години.  Нямам забележки.   Но  уредите са наистина втора ръка"  и се държат чудесно.

     А във фирмата днес видях хладилник+фризер  Аристон, модел - миналата година,  с " но фрост", с визията..и -всичкото -му з 410 лв - нов.
      За съжаление - капариран... Mr. Green


     

# 81
  • Мнения: 104
Rolling EyesОстанах разочарована от магазина на улица Мир. Имаше изключително техника Индезит и Аристон. Очаквах нещо повече. И как да съм сигурна, че са произведени не за българския пазар ? Не видях нищо хубаво, да не говорим, че изобщо няма хладилници сайд бай сайд, което всъщност ме и интересуваше. SadА и за вилата искахме малък фризер- само един имаше и той Индезит. А тази марка няма никога да влезе повече у нас, независимо къде , как и защо е произведена.

Не съм съгласна, Джемма!
Когато ходихме предварително питахме кога има зареждане. Нещата много бързо се изчерпват след зареждане на магазина. Има голямо търсене, а и повечето им клиенти си дават заявки какво да се зареди и си очакват стоката, която вземат още преди да се изнесе в магазина. Затова им оставихме тел. и ни се обадиха, когато дойде новата стока. Наши приятели си оставиха и те координати за една фурна и я чакат сега от последното зареждане да се обадят. Но като влезеш на Мир имаш чувството, че влизаш в космически кораб. Имаше дори и модели 2007 година. Транспортните дефекти на повечето неща дори не се забелязват. А и гаранцията е година и половина!!! Това може само по себе си да те подсети, че говорим за качествена техника. Уредите са произведени във Франция за западния пазар. Това е сигурно. Съпругът ми и той ги пита момчетата същото и му показаха някакви кодове не знам си къде, не разбирам много. Които кодове във въпросните Индезити, Аристони в Техномаркет или другите магазини за техника ги няма. Т.е. това, което се предлага като ново в БГ е производство Турция по лиценз на Индезит и Аристон! После има и още нещо! Защо да вземам уред без транспортен дефект с 6 месеца гаранция, като на Мир и Кавала ми дават година и половина !?!?
А и каква е гаранцията, че докато ми докарат уредя до къщята и няма да го пернат негде Wink
Така, че с две ръце за втората употребаSimple Smile

А за хладилниците .... все пак съгласи се, че производителите, не си трошат производството, че да го пускат по магазините с транспортен дефектWink Зарежда се това, което е в наличност и което е изписано от оригиналните им фабрики там Wink

# 82
  • Мнения: 29
Не мога да ти дам адреси,защото съм от друг град,но имаме и ние такава техника.Пералнята и хладилника.Да чукна на дърво вече 4 год. ги използваме и нямаме проблеми.
Би ли дала малко повече инфо, къде се намира този магазин в Търново?  newsm78

# 83
  • Балчик
  • Мнения: 9 220

Хайде , моля те, позволи ми да имам собствено мнение по въпроса... Mr. Green Това, че ти не си съгласна нищо не променя за мен.
Никъде няма техника с 6 месеца гаранция. А и фирмите не само не трошат продукцията си, но не я и драскат нарочно...

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 21:19 от Джемма

# 84
  • Мнения: 104
Точно това казвам, че няма да тръгне да я троши или поврежда за да се пусне в подобни магазини!
Каквото има в начичност това се зарежда!
И никъде не забранявам да се изказва лично мнение  Mr. Green
Ако забелязваш споделям моето Simple Smile
Воала  Hug

# 85
  • Мнения: 5 178
Ами да хубави са уредите на Мир!!
Явно са им  различни "трошачите и драскачите" на магазина на Пискюлиев и този на Мир, стоката е много различна..
А на Кавала стоката каква е? кажи и точния адрес

# 86
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Точно това казвам, че няма да тръгне да я троши или поврежда за да се пусне в подобни магазини!
Каквото има в начичност това се зарежда!
И никъде не забранявам да се изказва лично мнение  Mr. Green
Ако забелязваш споделям моето Simple Smile
Воала  Hug

Забелязах, споделила си го назад вече веднъж. Сега просто повтори същите думи, след като аз изразих своето мнение, затова звучи като че ли искаш да наложшщ своето мнение. Именно заради твоя постинг отидох до там, явно твърде много съм очаквала или ти твърде много си преувеличила, но аз космически кораб не видях. 

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 571
На Кавала и на Мир магазините са на една и съща фирма. На Кавала са вградените уреди а на Мир свободно стоящи, като марки май са едни и същи. Аз на Мир не съм ходила, това го знам от хората на Кавала.
Магазините на Пискюлиев и зад Спортна зала, също са на една фирма.

# 88
  • София
  • Мнения: 2 079
В София знам и ходих в магазините на Ломско шосе и в Банкя, но там няма каквото търся.  Tired
Моля, кажете, къде в София има други такива магазини? newsm78
В Дружба 1 имало някъде, но къде? newsm78

# 89
  • Мнения: 4 473
В София има магазин за уреди с транспортни дефекти и такива които са от извънкаталожни колекции на Fagor и Edesa. Оттам си взех пералня с драскотина отстрани, ,миялна и абсорбатор без никакви забележки. Абсолютно същата пералня в интерсервиз Узунов струваше с 500 лв. по-скъпо.
Магазина се намира в Люлин. Който се интересува от координати, може да ги види на www.fagorbg.com

Благодаря за координатите Hug
Търся си малък фризер (до 80л) с чекмеджета от доста време. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт