🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 в България - Сезон 3, тема 2 - и по света

  • 26 316
  • 736
  •   1
Отговори
# 195
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Нищо чудно под някоя маска да е Дара Екимова. Майка ѝ не спира до досажда навсякъде с бутането на отрочето. Следи профилите на продуценти и непрекъснато им прави вятър.

Разкриха коя звезда е Перлата в "Маскирания певец" - предположения от в. "Марица", четейки в социалните мрежи

# 196
  • Пловдив
  • Мнения: 4 659
Гледайки в звездно-компроматната тема тоалетите на звездите на Met Gala, разбрах Кремена откъде е черпила идеи и вдъхновение за маските:

Това е нещо като 3в1-Свещ, Перла и елементи на Порцелан. Joy

Даже и Циркът бих включила.

# 197
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Хубави са костюмите, но съм много далече от мисълта, че са плод на гениалността на Кремена, още повече като видях в неделя в шоуто на Рачков откровената кражба, наречена "Лудата стая". Това е част от испанско предаване с участници комици, което върви от много години.

# 198
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Хубави са маските, на мен ми харесват... Да видим кой ще блесне този сезон.

# 199
  • Мнения: 47 963
Аз чак днес гледам. Панела ми хареса

# 200
  • Испания
  • Мнения: 37 503

# 201
  • Мнения: 4 144
Мен Марта ме изкефи (чак и аз се изненадах), че е някак отдадена на работата си сега. Пише, мисли, очаквам да блесне с изследователски умения

# 202
  • Мнения: 3 045
Букетът може ли да е Йорданка Христова (тя знае повече от 6 езика и може много добре да си промени гласа) или Кичка Бодурова?

# 203
  • Мнения: 1 211
За Куфарът обсъждали ли сте Камен Воденичаров? Като го чух ми се видя, че гласът е негов.

# 204
  • Мнения: X
Куфарът е нисък, Камен не е нисък.

# 205
  • Мнения: 442
Букетът може ли да е Йорданка Христова (тя знае повече от 6 езика и може много добре да си промени гласа) или Кичка Бодурова?

И на мен ми заприлича на Йорданка Христова. Има нещо в произношението, което ме кара да мисля, че е певица от по-старите поколения.

# 206
  • Пловдив
  • Мнения: 1 306
Букетът си мисля, че е някоя от по-възрастните фолк "диви". Не съм им запазната с творчеството, но на Ивана ми заприлича. Вижда се, че е жена с по-пълни ръце. Меката на музиката в България, за съжаление си е Димитровград, а и мисля, че е свързана с всички изброени градове. Но, може и да съм в голяма грешка.

# 207
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Букетът си мисля, че е някоя от по-възрастните фолк "диви". Не съм им запазната с творчеството, но на Ивана ми заприлича. Вижда се, че е жена с по-пълни ръце. Меката на музиката в България, за съжаление си е Димитровград, а и мисля, че е свързана с всички изброени градове. Но, може и да съм в голяма грешка.

Леля Ванче не съвпада много с уликите, а и не е добра в преправянето на гласа.

# 208
  • Sofia
  • Мнения: 26 337
Ивана е много отслабнала вече,няма ги пълните ръце и т.н.

# 209
  • Мнения: 1 293
За букета имам  едно предположение 🤣🤣 ама малко е налудничаво. Мисля си за Славка Калчева. Първо заради уликите, че е пищен. Че никога не е отказал да е част от събитие на някой и всички се радват на цветовете му - "Бяла Роза". То тя е на всичко навсякъде ааххахахай
И гласа има тая дълбочина нейната сякаш. Цял следобед и слушам интервюта и гледам клипчета простооо на ръба съм да се закълна🤣🤣🤣

Общи условия

Активация на акаунт