🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 в България - Сезон 3, тема 2 - и по света

  • 26 267
  • 736
  •   1
Отговори

Анкета

Харесват ли ви новите маски?

Опции:

# 210
  • Мнения: 507
За букета имам  едно предположение 🤣🤣 ама малко е налудничаво. Мисля си за Славка Калчева.
Много интересно. И любимите градове започват точно с Ямбол.

# 211
  • Мнения: 1 293
https://www.youtube.com/watch?v=I9jlTxClMlU

Ама същата е  чуйте припевите.

# 212
  • Мнения: 3 400
А, такааа... Много добро предположение ☺️

# 213
  • Мнения: 22 867
Никога нямаше да ми хрумне, но аз и не я слушам тая дама. Бялата роза ми е известна, щото е популярна. Че и много хубава на видеото. Simple Smile
Ivy23, може и да си права, и на мен ми се стори, че има нещо общо.

# 214
  • Мнения: 11 701
Прилича, да. Доста.
Аз търсех сходен плътен глас и за момент се замислих за Нели Рангелова, но тя "прекалява" с вибратото и би било трудно да го обере. Отпада.

# 215
  • Мнения: X
Като чух Букета, намерих нещо ретро в гласа, старата школа и споменах Кичка, но Славка Калчева е много добро предложение!

# 216
  • Мнения: 1 273
Носорогът - Стефан Илчев (капризен към храната - "Черешката на тортата", роден близо до морето, близо 4 декади - 39 години)
Прилепът - Миро. Няма талант на имитатор. Пее като себе си.

Последна редакция: ср, 15 сеп 2021, 17:54 от starinthenightsky

# 217
  • Мнения: 5 593
Аз харесвам водещите и журито с новите попълнения.
И аз мисля, че Носорога е Стефан Илчев.

# 218
  • Пловдив
  • Мнения: 1 564
За букета имам  едно предположение 🤣🤣 ама малко е налудничаво. Мисля си за Славка Калчева.
Много интересно. И любимите градове започват точно с Ямбол.
Ооо, много интересно предложение за букета. А и с тези рози в букета е доста тематично, само дето не са бели 😀

# 219
  • Sofia
  • Мнения: 26 188

И аз мисля, че Носорога е Стефан Илчев.
В “Черешката” Стефан Илчев се показа като голяма претенция относно храната,на всичко се цупеше.

# 220
  • Мнения: 3 827
Стефан Илчев не участва ли в някой от предните сезони? Надявам се да не повтарят участници, че ще е супер тъпо.

# 221
  • Мнения: 9 911
При Носорога имаше една особеност в уликите за “декадите”- не бяха ли споменати в комбинация с “присъствие”, това малко в друга посока насочва, стига да не е някаква игра на думи…

# 222
  • София
  • Мнения: 22 887
Стефан Илчев не участва ли в някой от предните сезони? Надявам се да не повтарят участници, че ще е супер тъпо.
Да, беше свещта.

# 223
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
За Носорогът ли беше казано “жива легенда”?

# 224
  • Мнения: X
За Носорогът ли беше казано “жива легенда”?
Да

Общи условия

Активация на акаунт