Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 3 (12.09.-19.09.2021)

• 45 306
  • 1 534
  •   24
Отговори

Анкета

Член на кое племе ще отиде на острова на отшелника?

Опции:

# 45
   Имам същите чехли и си ги носих цяло лято. Ама не знаех, че са мъжки Simple Smile

# 46
  • Вестерос
Meрси за темата!

Прочетох в предната, че Тъджаров е бил в Сървайвър? Вярно ли е? Аз съм ги гледала всичките, ама не помня...

От всички мъже Морунов е най, да Grinning Grinning

В анкетата съм на страната на Андрей.

# 47
  • София
В сървайвър 4 участва.Ива Пранджева го изпъди.

# 48
  • Вестерос
Олеее вярно, е без брада е по

# 49
  • SF
Докато Андрей и Красима са се джавкали, не е имало снимачен екип и недоразуменията между тях не са заснети.
Андрей е измрънкал нещо от сорта за силата на мъжете, Красима по образ и подобие на предишните сезони го е приела за закана и неуважение. От мухата е станал слон.
Сега Андрей се чуди в какво е обвинен, а Красима се чуди в какво да го обвини.

# 50
  • София
Категорично за Андрей. Красима е невъзпитана, груба и нахална. Няма как да съм за такъв човек. Андрей не ми е фаворит, дори ми е леко странен, но според мен беше незаслужено набеден, че не е отборен играч и всички гракнаха в хор без дори да се замислят защо пък да не е отборен играч, след като се раздава в игрите и не се скатава. Така и не разбрах какъв смисъл влага онова нахалното е тази дума ”отборен” играч.

# 51
  • Испания
Сигурно и тя не е разбрала с този пилешки мозък.

# 52
  • Sofia
Не знам защо незаслужено да е набеден,като той самият каза /при това няколко пъти/,че не е отборен играч.

# 53
  • София
Защото в "отборен играч" те влагат различен смисъл.
Андрей е състезател в индивидуални дисциплини и затова каза, че му е трудно да бъде отборен играч, тоест, че не е участвал в отборни спортове.

Онази пък го преиначи все едно няма да играе с тях и едва ли не ще саботира отбора. А това не е така. Той се раздава за отбора си в битките. Елиминациите не са такава игра и Краса взе да играе жертва, че той видиш ли, нямало да ѝ помага. Разбира се, че няма да ѝ помага, защото и да иска няма как.

Изобщо не е длъжен да я харесва, а тя се държи обидено, според мен защото рядко ѝ се случва мъж да ѝ каже в очите, че не я харесва.

# 54
  • SF
Те му го сервираха наготово това оправдание. Когато трябваше да каже защо няма да помага на Красима в елиминациите, ако трябва да играят отборно, му дойде удобно да го ползва.
И аз на негово място бих отговоила така на надеждите на Красима, да я избутам в евентуална отборна битка - Сори, Красима, както знаеш и си забелязала, не съм особено отборно настроена! (оправяй се!)

# 55
Категорично съм за Андрей и аз. Може да е странен, но аз за момента не съм видяла да се скатава в игрите. Тогава какво значи, че не е отборен играч?Красима пък е от типа надути силиконови кифли с малко акъл, но голяма уста. Никоя уважаваща себе си жена не може да има точно Красима за пример за подражание.

# 56
Smileys, перфектно оформление, както винаги и много интересна анкета.
Твърдо съм за Андрей в случая, макар, че не знаем какво точно се е случило. На базата на това, което виждам аз продължавам да твърдя, че Братоев - отборният играч - раздели племето. Всички жени, начело с него, номинираха Андрей. Що така си мисля, че докато си пуши наргилето ги надъхва, че Андро е индивидуален играч, че играе за себе си (щото другите хич не са там за себе си, а за отбора са отишли), че ще ги победи, защото е много силен...ей такива неща, между две дръпки от наргата. Играе си Братоев, отклонява вниманието от себе си. Пък и честолюбието му е засегнато - не е капитан. Красито като най - емоционална, скача на Андрей, усеща гърба си защитен, вярва в правотата си. Малка е още, не се усеща...
Сив кардинал го играе Братоев - лично мое мнение. Доказателства много, но той лично не си цапа ръцете, опс... езика.
Аз също не мога да изкажа окончателно мнение за Андрей, много е рано още, но ми допада как не влиза в грубия, просташки изказ.

# 57
  • Mediterraneo
Категорично съм на страната на Андрей! Красима е изключително куха лейка и няма никакъв шанс в някакъв момент да ми стане симпатична. Този тип хора са онези, от които бягам надалеч. Проста, за сметка на това тъпа, но с голямо самочувствие.
А що се отнася до Братоев- той пък е истински женски полов орган. Не мога да повярвам как не е взел нищо от активния спорт...

# 58
  • SF
Много са й клиширани разсъжденията на Красима. Не може да ме убеди в греховете на Андрей.
Не е отборен играч. Ами не е! Но й се е паднал в нейния отбор и тя като отборен играч, трябва да се съобрази с него.

# 59
А, защо пък трябва да е отборен играч, Андрей? В крайна сметка наградата е една. Виждаме че всеки си има стратегия. Всеки е там за наградата. И все пак Андрей участва в игрите, бори се, активен е, не се скътава и оправдава. Значи все пак сега за сега играе с племето си

Общи условия

Активация на акаунт