Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 103)

  • 34 697
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 210
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един ползотворен ден изпълнен с много добро настроение и положителни емоции Wink

# 31
  • Мнения: 828
Привет и от мен Coffee
Във фейсбук една дама е публикувала тази снимка.

# 32
  • Мнения: 5 077
Здравейте, момичета! Flowers Hibiscus

Преди една година! Sparkling Heart

# 33
  • София
  • Мнения: 13 616
Привет в понеделник ХанКерки!  Пожелавам ви една много спокойна и ползотворна седмица.



Това е старо, но е много ефектно. Сладко връщане към снимките на рекламата на H&M.
Докато Керем снима рекламата, той намира тази булка да прави фотосесия и решава да я изненада! 
Представям си колко щастлива е била булката от тази изненада.


# 34
  • София
  • Мнения: 5 740
Ако тази булка бях аз, вариантите са няколко:
1. Да стана “булката беглец”.
2. Да сменя младоженеца в последния момент.
3. Да припадна от вълнение и Керем да ме събуди с целувка, като в “Спящата красавица”.
11 часа сутринта е, а аз какви щуротии си мисля… Добро утро, момичета! Слънчев понеделник и успешна седмица!!! Flowers Hibiscus

# 35
  • Мнения: 10 210
Wink Ханде е на снимачната площадка за Nocture

Последна редакция: пн, 13 сеп 2021, 12:56 от mi_si

# 36
  • Мнения: 2 047
Здравейте прекрасна нова тема
От Dizilah
Най-високо оценен: 6 септември-12 септември






# 37
  • София
  • Мнения: 5 740
Ох, как ми липсват тези смешни физиономии на Серкан… Голям образ е и много ще ми липсват баща и дъщеря, робот и фея. Cry

# 38
  • Мнения: 10 210
В македонската преса също са отразили рекорда Wink

# 39
  • София
  • Мнения: 5 740
А какво стана с Туитър?? Защо нищо не писаха за нашия рекорд?? Като цяло очаквах повече шум. Все пак е световен рекорд на Гинес.

# 40
  • Мнения: 3 240
Ами и в новинарските емисии при нас да го бяха отразили нямаше да е никак лошо. Joy Някога съобщиха за "смъртта" на Къванч Татлъту, но ако ще е за нещо хубаво си траят...

# 41
  • Мнения: 2 047
Най популярните двойки през август според Somera

# 42
  • София
  • Мнения: 5 740
Това черен хумор ли е било или някой не си е проверил източниците?? Как може да затрият така човек?! Тц, тц…
Ами и в новинарските емисии при нас да го бяха отразили нямаше да е никак лошо. Joy Някога съобщиха за "смъртта" на Къванч Татлъту, но ако ще е за нещо хубаво си траят...

Аз не очаквам да го споделят у нас. Но очаквах по-голям шум глобално. Със сигурност очаквах коментар от Туитър. Малко ме е яд даже, че никъде официално не се спомена. Ако беше някой американски сериал, целият свят щеше да е разбрал… Ама може и да преувеличавам де. Wink

Не трябваше ли Ханде до средата на септември да реши къде ще учи и да го обяви?? Хайде, чакаме новини! Само да държи Керемчо за ръката и да внимава в картинката. Не й давам да ходи никъде сама. Grinning

# 43
  • Мнения: 828
Гледам в соц. мрежи в групите за ХанКер пише, че засега са на второ място в Altin61 Awards.
Големите потребители които досега координирали нещата след края на сериала са се оттеглили и затова сме изоставали.

Знаете ли откъде се следи кой на кое място е в момента?

С Гугъл си преведох, че повечето номинирани актьори молят последователите си в Инстаграм да ги подкрепят и да дадат гласа си за тях, а нашите май си траят и може и да загубят.

# 44
  • Мнения: 3 240
Бро,
Скрит текст:
за Къванч уточниха, че не е вярно, но преди това ако не греша и нашите го съобщиха това за "смъртта" му https://btvnovinite.bg/amp/1332935131-Kavanch_Tatlatu_ne_e_martav.html

Иначе за сериала се пошегувах по-скоро. Едно, че наистина за хубавите неща се вдига по-малко шум и друго, че не се излъчва в България и съвсем няма шанс да кажат нещо за него. Stuck Out Tongue Winking Eye 

Ако го пуснат по някоя от нашите телевизии чудя се с какво ли заглавие ще е, рядко ползват оригиналните Joy

Общи условия

Активация на акаунт