Слушат ли музика вашите бебета? Ако да - каква?

  • 1 735
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 186
Моята сладурана убожава да слуша и гледа ПЛАНЕТА ТВ tv-каква е такава чалгаджийка.....ама като се замисля то и аз обичам да гледам Планета .......иначе и рекламите по телевизията също много обича да гледа-даже си има и любими реклами.....Например рекламата на памперсите МОЛФИКС.....само като чуе тази реклама да почва и се почват едни танци ....едни щастливи физиономии....  sohappy

# 16
  • Мнения: 1 029
В нашето семейство музика се слуша перманентно. И двамата с таткото сме големи меломани и още докато бях бременна й пускахме всякаква класическа музика, джаз, хаос, чилаут, соул...

# 17
  • Мнения: 730
Слуша-всякаква+попфолк,даже си има и любимка-Преслава:lol:

# 18
  • Мнения: 942
Моята принцеса слуша всякаква музика.Предимно й пускам радио Peace

# 19
  • Мнения: 2 821
пускам музика, да...танцува и отскоро потропва Laughing
всички музикални канали, с изключение на чалга-каналите....аз не харесвам тази музика и докато тя започне сама да избира какво да слуша ще я държа настрана от това очарование Crazy Joy....виж народна музика много харесва...
от рекламите любима й е тази на млякото Маркели, с "оранжевата песен" Mr. Green

# 20
  • Мнения: 76
Слушаме предимно радио Витоша  Joy

# 21
  • Мнения: 1 104
Аз понякога пускам детски песнички или едно CD с любими мои песни. Но съм забелязала, че бебето започва да ме ритка по-силно, когато татито му говори.

# 22
  • Мнения: 3 478
Пускам и детски песнички.

# 23
  • Мнения: 912
На моето танцувално слънчице най му харесва мелодията на "Сексът и градът" и я имаме записана дори как танцува с дупе и клати глава с ръчички горе newsm68 newsm35
Детските песнички и рекламите също са й любими  moresmile, а се успокоява на класическа-пиано на Бах или Бетовен  smile3522

# 24
  • Мнения: 2 849
Слуша каквото слуша и мама . Grinning В повечето случаи му пускам детски песнички .

# 25
  • Мнения: 2 274
    Ами моят докато беше бебе слушаше Nightwish, Theater of tragedy, Therion, Tiamat, Ozzy, общо взето всякакъв вид метъл  Mr. Green! Сега продължава да слуша такава музика и много и се кефи  Mr. Green!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 826
Пускам му детски песнички,но все още не им обръща внимание.

# 27
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Радио 1 не е спирало нито денем, нито нощем откакто бебка се е родила, а файла на компа с детски песнички се върти поне веднъж на ден.

# 28
  • Мнения: 2 116
Да! Детски песнички! Party

# 29
  • Мнения: 2 015
Да- Julio Iglesias, защото майка му я харесва, а то все още не може да ми каже какви са му предпочитанията.

Общи условия

Активация на акаунт