Използване на дезодоранти, парфюми и козметика от мъже

  • 9 555
  • 318
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 18 303
За парфюми tuali знае всичко. На нея няма какво да й обяснявате. Flowers Cherry Blossom Wink

# 166
  • Мнения: 15 356
Наличието на парфюм за 200 лв не значи класа,афродизиак,читав мъж 😊

# 167
  • Мнения: 41 010
Наличието на парфюм за 200 лв не значи класа,афродизиак,читав мъж 😊

И 200 лева, ама се слага по колко, по половин милилитър? Значи ще стигне за 100 дни този скъп парфюм. А евтината бира от 2,60 лева за двулитрова бутилка ще излезе по-скъпа за тези 100 дни Wink

# 168
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Наличието на парфюм за 200 лв не значи класа,афродизиак,читав мъж 😊

И 200 лева, ама се слага по колко, по половин милилитър? Значи ще стигне за 100 дни този скъп парфюм. А евтината бира от 2,60 лева за двулитрова бутилка ще излезе по-скъпа за тези 100 дни Wink
Слага се на изкъпано тяло по половин милилитър,нали така.Евтината бира от пласмасова бутилка  не се връзва в картинката.Тя е за онези не къпаните.

# 169
  • Мнения: 15 356
😂😂😂😂😂 еее,Мусковадо,много си ми симпатична ,но синьо Джони ли да пием ?Аз се къпя и лоча Самърсби,Крадец на ябълки ,розов джин Савой (не припадайте !!!) и уискита по максимум 25 лв бутилката е замълча каква бира пие мъжът ми 🤭🤭🤭🤭🤭

# 170
  • Мнения: 41 010
ще замълча каква бира пие мъжът ми 🤭🤭🤭🤭🤭

Ми да, ако пие Гролш например, то парфюмчето става безбожно евтино Grinning

# 171
  • Мнения: 5 832
😂😂😂😂😂 еее,Мусковадо,много си ми симпатична ,но синьо Джони ли да пием ?Аз се къпя и лоча Самърсби,Крадец на ябълки ,розов джин Савой (не припадайте !!!) и уискита по максимум 25 лв бутилката е замълча каква бира пие мъжът ми 🤭🤭🤭🤭🤭
Скъсанячка такава! 😅😅😅
На мен това Мусковадо ми прилича на някое пуберче.

# 172
  • Paris, France
  • Мнения: 14 035
За мене цената на парфюма няма значение и всеки сериозен парфюмист гледа качествата на парфюма, излъчване, да му хареса основната и остатъчна миризма, шлейф, развитието, да стои добре на човека и да допълва аурата му. На точния мъж Denim original, Grey flannel, Lapidus, Fabergé Brut, женският Intimate Revlon или друг евтинджос могат да стоят супер елегантно. Ходила съм 1 километър след млад мъж, който беше парфюмиран с Grey flannel и Habit rouge. Направо си купих Grey flannel и го смесвах с Gucci 3. После си купих и C'est la vie на Кристиян Лакроа, който е близък до Grey flannel, но дамски. Ходила съм като куче и след мъже, парфюмирани с Catalyst на Halston и Joop homme, а и двата са евтинджоси.

Мразя миризма на бира. От алкохолните обичам миризма на коняци и ром.

# 173
  • Мнения: 15 356
Абе на хубав мъж всичко му отива .Ако ми дойде и самият Том Форд окъпан в неговите си парфюми ,няма да го погледна .Дори и да не беше гей .

# 174
  • София
  • Мнения: 6 281
Том Форд е страхотен мъж, жалко че гей… Колкото и хубав мъж да ми дойде окъпан с Авентус обаче ще го пратя в банята, въпреки безбожната цена.
Ето на, всичко е до вкус. Sunglasses

# 175
  • София
  • Мнения: 4 668
Парфюмът винаги е едно от нещата, които помня у един мъж Heart Eyes Хубавата миризма е силен афродизиак.
И парфюмът е Том Форд разбира се.
Точно Том Форд, както масово се смята за класа и се злоупотребява с него, на повечето им стои като на свинче-звънче.
Том Форд си е класа,оригиналния такъв разбира се с цена 150 паунда за 50 милиграма.Свинчетата и звънчетата и репликите са друга тема.
50 милиграма!?!?!!?
Та 50 грама са няколко глътки ром (или уиски).
50 милиграма са 1000 пъти по-малко. Съмнява ме, че ще стигне и за едно пръскане.

Да не са милилитри? SatisfiedJoy

# 176
  • Мнения: 6 930
Парфюмът винаги е едно от нещата, които помня у един мъж Heart Eyes Хубавата миризма е силен афродизиак.
И парфюмът е Том Форд разбира се.
Точно Том Форд, както масово се смята за класа и се злоупотребява с него, на повечето им стои като на свинче-звънче.
Том Форд си е класа,оригиналния такъв разбира се с цена 150 паунда за 50 милиграма.Свинчетата и звънчетата и репликите са друга тема.
Че то това си ТФ на намаление направо 😄 Че има едни и по над 500лв, и тях ги харесваме. Но пак си искат човека. Изкъпано дърво, напръскано с ТФ или BR540, пак си е дърво. Само с парфюм не става. 😁

Bobchita, аз пък не бих го върнала. Не че ме пита някой, де 😂

# 177
  • Paris, France
  • Мнения: 14 035
Étoile, кое в Авентус те дразни? Аз не го усещам като нещо повече от плодова водица,че и да пращам човека да се мие. Тук е популярен Lataffa - Aventus с цена под 20€ и доста младежи го носят.

Не съм съгласна, че всичко отива на хубав мъж. От този:

https://www.fragrantica.com/perfume/Karl-Lagerfeld/Lagerfeld-Classic-1309.html

който е композиран от носа, композирал любимата ми Румба, мога да повърна. Много хора го оприличават ма мъжкия Obsession, а за мене е отврат, въпреки, че Obsession ми е любим. Носеха го (Lagerfeld classic) шефът ми и най-добрата ми приятелка, а на тях им се гадеше от Румбицата ми.

Никой парфюм на Том Форд не ме е впечатлил. Харесвам черната орхидея, но не ми отива, а удовете му ми идват сладки.

# 178
  • Мнения: 1 008
Какво разбрах от темата:

Косматия миризливец бил бивш.
Е к'во като е бивш ? Нали те е е*** с миризливия си.

Някои са виждали интимните области на всичките си съученички. 
Тук няма да споменавам какво ми мина през ума.

Парфюмите били афродизиак.

Ами то, тогава за какво да водиш жените на ресторант, на кино, на театър, еле пък в тоя ковид. Парфюмираш се и "айде моме".

Том Форд бил гей ? Ай стига бе ! Сериозно ? Хич не му личи. Wink

Пак го казвам - зорлан си правите живота труден.

Един мъж, ако иска да хареса някоя жена, която не му е чак толкова по вкуса, просто си купува бутилка ракия за 9-10 лева. Ако пък иска хем да се напие, хем да се парфюмира - гюлова. Малко по-скъпа идва, ама пък е хубава и после не миришеш на алкохол, а на рози.

# 179
  • София
  • Мнения: 6 281
Étoile, кое в Авентус те дразни? Аз не го усещам като нещо повече от плодова водица,че и да пращам човека да се мие. Тук е популярен Lataffa - Aventus с цена под 20€ и доста младежи го носят.

Първоначално не ме дразнеше, но масовостта( копията от много различни дизайнери, даже и за ментета не говоря) ми втръсна и буквално ми се обръща стомаха като го усетя. Аз и ако ям една и съща храна дълго време почва да ми се гади от нея, та така.
Обърнахме темата на момичето на парфюмни размисли и страсти Joy

Общи условия

Активация на акаунт