Използване на дезодоранти, парфюми и козметика от мъже

  • 9 557
  • 318
  •   1
Отговори
# 180
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Хубавия мъжки парфюм е способен да сваля гащи одма.

Може ли подробности?
Ти пускала ли си на някой заради парфюма? Или имаш приятелка, която го прави? Интересът ми е... Как да кажа... Чисто технологичен.          Yum

# 181
  • Мнения: 1 008
. Аз и ако ям една и съща храна дълго време почва да ми се гади от нея, та така.

Мммм, браво. Много ми хареса.

Ако смениш "ям" с "правя секс" и "храна" с "жена", все едно аз съм го писал. Wink

# 182
  • Мнения: 3 350
Парфюмът винаги е едно от нещата, които помня у един мъж Heart Eyes Хубавата миризма е силен афродизиак.
И парфюмът е Том Форд разбира се.
Точно Том Форд, както масово се смята за класа и се злоупотребява с него, на повечето им стои като на свинче-звънче.
Том Форд си е класа,оригиналния такъв разбира се с цена 150 паунда за 50 милиграма.Свинчетата и звънчетата и репликите са друга тема.
50 милиграма!?!?!!?
Та 50 грама са няколко глътки ром (или уиски).
50 милиграма са 1000 пъти по-малко. Съмнява ме, че ще стигне и за едно пръскане.

Да не са милилитри? SatisfiedJoy
Няма разлика почти между 50 мг и 50 мл, ако приемем отн плътност на водата е единица. Но, течности се измерват в милилитри и литри, така че ти си прав.

# 183
  • Мнения: 41 010
Няма разлика почти между 50 мг и 50 мл, ако приемем отн плътност на водата е единица. Но, течности се измерват в милилитри и литри, така че ти си прав.

О, има голяма разлика. Явно не е било печатна грешка от бързане.
 Частицата "мили" значи една хилядна от нещо и това нещо е стоящото след нея. Милилитър следователно е 1/1000 от литъра или около 1 грам, ако става дума за вода. Милиграм обаче е 1/1000 от грама или 1000 пъти по-малко.

# 184
  • Мнения: 1 008
Така е, като не мерите в "мускали" Wink

# 185
  • СИ
  • Мнения: 4 406

Няма разлика почти между 50 мг и 50 мл, ако приемем отн плътност на водата е единица. Но, течности се измерват в милилитри и литри, така че ти си прав.


Само дето милиграмите са единица за маса, а милилитрите единица за обем. Та не знам дали е правилно, че няма почти никаква разлика.
Още една подробност. Течностите може да се измерват и в литри или части от литъра, обаче се продават на килограм. Особено по-скъпите течности. Защото обемът се променя в зависимост от температурата.         Wink

# 186
  • Мнения: 41 010
Всичко, което има маса, може да се мери и продава на килограм. Обаче не е удобно, защото за всяка различна течност ще има различна по обем бутилка. Много по-удобна мярка е литърът.
Иначе от друга страна в литри може да се продават и твърди вещества - едно време житото се е мерило на крини, а "една крина жито" определя обема жито, не теглото.

# 187
  • Мнения: 6 930
Étoile, кое в Авентус те дразни? Аз не го усещам като нещо повече от плодова водица,че и да пращам човека да се мие. Тук е популярен Lataffa - Aventus с цена под 20€ и доста младежи го носят.

Първоначално не ме дразнеше, но масовостта( копията от много различни дизайнери, даже и за ментета не говоря) ми втръсна и буквално ми се обръща стомаха като го усетя. Аз и ако ям една и съща храна дълго време почва да ми се гади от нея, та така.
Обърнахме темата на момичето на парфюмни размисли и страсти Joy

Много ми хареса как се обърна темата 😂😂😂. По - интересно е от предпочитания за окосмение и лоши хигиенни навици. Ама то с какво да си чешем езиците като липсва информация за главния герой. Онзи от другата тема ли, дето вятър го вее и не му пука много за авторката и мнението ѝ, или да.

# 188
  • Мнения: 3 350
Кое не е така ?
Кой мери течност в кг или мг ? Как ще изчислите концентрацията на активната съставка в парфюма, демек от кое колко да сложите. Във всеки парфюм има спирт,  а той не е с единица плътност ? Колко грама спирт ще сложите в 50 мл парфюм ?

# 189
  • Мнения: 41 010
Кое не е така ?
Кой мери течност в кг или мг ? Как ще изчислите концентрацията на активната съставка в парфюма, демек от кое колко да сложите. Във всеки парфюм има спирт,  а той не е с единица плътност ? Колко грама спирт ще сложите в 50 мл парфюм ?

Всичко това е само въпрос на коефициенти и удобство, но не е проблем кое да е да се мери и в литри, и в килограми. Даже камъните и дървата за оглед се мерят в (хиляди) литри, тоест в кубици (кубически метри).

 Големият проблем в написаното от теб е друг - разликата от 1000 пъти. Както вече писах:

Цитат
Частицата "мили" значи една хилядна от нещо и това нещо е стоящото след нея. Милилитър следователно е 1/1000 от литъра или около 1 грам, ако става дума за вода. Милиграм обаче е 1/1000 от грама или 1000 пъти по-малко.

# 190
  • Мнения: 3 350
О, да, в грешка съм. Прави сте, трябва да съпоставим Гр към мл, а не мг. Извинявам се. Но, идеята ми е, че парфюмите са в мл.

# 191
  • Мнения: 15 356
Милилитри,милиграми ,килограми...майната им.Важна е цената на бай ви Том

# 192
  • Мнения: 10 836
Абе, мани бай Том.. важното е хората да се къпят редовно Grinning

# 193
  • Мнения: 41 010
Абе, мани бай Том.. важното е хората да се къпят редовно Grinning

С литри парфюм Wink

# 194
  • Мнения: 3 350
Преди години излизах с един тип, дето ползваше Жан Пол Готие, ъъъъ гащите сами ми падаха. Остана ми любим мъжки парфюм. Аква ди джиото също. За мен Нина Ричи и Ланвен са двата парфюма, дето от години ползвам. Мъжът ми мрази точно тези мъжки, които аз харесвам. Дали пък, щото му казах, че един бивш ги ползваше и са ми любими ? Май да, а може и наистина да не ну допадат. Той харесва CK и Москино.

Общи условия

Активация на акаунт