Използване на дезодоранти, парфюми и козметика от мъже

  • 9 543
  • 318
  •   1
Отговори
# 210
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
😂😂😂😂😂 еее,Мусковадо,много си ми симпатична ,но синьо Джони ли да пием ?Аз се къпя и лоча Самърсби,Крадец на ябълки ,розов джин Савой (не припадайте !!!) и уискита по максимум 25 лв бутилката е замълча каква бира пие мъжът ми 🤭🤭🤭🤭🤭
Благодаря, Бобчита/така чета ника ти/.Кой какво пие според мен си е негова работа и от какъв ценови диапазон.Въпрос на вкус и финанси.Асоциация направих с бирата от пластмасова бутилка и некъпаните,тъй-наречени мъже.Никак не харесвам пластмаса.Ти също ми симпатизираш,особенно малката сладурка.

# 211
  • Мнения: 10 796
Авторке, запиши се на курсове, танци. Приятели нямаш ли? Да излизаш насам натам? Все ще срещнеш някой. Тези последните екземпляри къде се запозна с тях?

# 212
  • Мнения: 18 298
Авторке, запиши се на курсове, танци. Приятели нямаш ли? Да излизаш насам натам? Все ще срещнеш някой. Тези последните екземпляри къде се запозна с тях?
В Бюти зоун, щанда за мъжка парфюмерия? Smile

# 213
  • София
  • Мнения: 38 476
Ей, отварям тема, пак до алкохола сте опрели!
Аз съм маниак на тема парфюми. Не държа мъжете да употребяват последна мода ниш ала-бала, ама поне сапун и дезодорант задължително.

# 214
  • Мнения: 3 350
Авторке 
Вие, обаче изобщо не звучите като влюбена нито в Девата, нито в Рака. Да не си измисляте някви връзки ? Щото няма грам емоция от ваша страна, ама грам ? А и двамата ги изкарахте луди.....
Сякаш се забавлявате ?

# 215
  • Мнения: 40 869
Че задължително ли е някой да е влюбен за да има връзка???

# 216
  • Мнения: 3 350
Че задължително ли е някой да е влюбен за да има връзка???
Ми, тя нали иска сериозно обвързване в другата тема ?

# 217
  • Мнения: 40 869
И за сериозно обвързване не е задължително да си влюбена Wink

# 218
  • София
  • Мнения: 35 091
И за сериозно обвързване не е задължително да си влюбена Wink
Ми, наобратно е подкарала нещата авторката. Будала.

# 219
  • София
  • Мнения: 6 234
В един идеален свят човек се запознава с някого, харесват се, опознават се, решават че искат сериозна връзка и така, обаче напоследък по доста теми забелязвам, че се започва с желанието за сериозна връзка и първия изпречил се на погледа на желаещия е жертвата и се почва едно чудене как да го убедим, че и той иска сериозна връзка при това с нас.
Май само на една дето налази колегата докато жена му раждаше и се получи. Grinning

# 220
  • София
  • Мнения: 35 091
Само че, сега опознаването е 2-4 дни.
Фастфууф за душата.

# 221
  • София
  • Мнения: 38 476
Ама как сериозна връзка след 2 дни и то чат? Не става.

# 222
  • Мнения: 3 350
И за сериозно обвързване не е задължително да си влюбена Wink
Ко речИ ? Не се сещам за друга причина да са взимате с някой ? Може би пари, ама не е такъв случая тук ?

# 223
  • Paris, France
  • Мнения: 14 019
Тоя някаква дева менте е бил.

Ми, не. Най-големият миризливец, когото познавах беше зодия дева. Тяло на Аполон, облечен нормално, но нямаше много дрехи и се потеше като свиня. Самият той го признаваше. Нямаше вкус и носеше ризи от полиестер. Беше женен за българка и с три деца, бляк. Нарочно съм се навеждала да душа децата му и едната понамирисваше, а още ходеше под масата. Човекът се къпеше по 2 пъти дневно, но ген или болест го прецакваха. Всичките му познати го боклучеха зад гърба му, но не отказваха услугите му. Косми просто нямаше. Девите, които познавам не са космати. Злите езици казваха, че цвъка само момичета защото е нещо дефектен и вони.

Имах колега дева. Мазна коса, все в едни и същи дрехи, но не миришеше. 5 стайната му къща беше като аптека подредена. Искаше да се жени за мене, хаха. Във ваната му имаше слой черна кир. Останалото светеше.

Всякакви ги има, но Девите имат нещо, на което държат маниакално и неглижират останалото. ММ (дева) има повече козметика за лице отколкото ние с дъщеря ми общо. Ходи и на дерматолог за някакви, въображаеми петна. Като спрат топлата вода си топли на котлона за да се изкъпе 2 пъти дневно и се и бръсне 2 пъти дневно, а почти няма брада.

Всичките деви май са крайни в къпане и обличане. За справка - Майкъл Джексън.

# 224
  • Мнения: 15 356
Дева съм и наистина съм маниак в много неща,много неглижирам обаче
Ама как сериозна връзка след 2 дни и то чат? Не става.
Е как бе ,Роки?Аз амен -амен така се замъкнах до ритуалната зала 😁😁Чат известно време,петнайсет срещи ,след тях заживяхме завдно и шест месеца след първата среща се оженихме .Но сега ще издам една тайна ,на първата ни среща правихме секс и познайте -той наполовина подготвен и слиза до колата за презервативи .Обаче аз пък имах в чантата самобръсначка и си минах набързо краката и пак се метнах в леглото 😂😂😂.
Но няколко часа по-рано бях сигурна,че той ще е Мъжът .Но не съм търсила връзка ,тя сама ме намери .

Общи условия

Активация на акаунт