Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Използване на дезодоранти, парфюми и козметика от мъже

• 5 103
  • 256
  •   2
Отговори
# 225
  • София
Само че, сега опознаването е 2-4 дни.
Фастфууф за душата.

# 226
  • София
Ама как сериозна връзка след 2 дни и то чат? Не става.

# 227
И за сериозно обвързване не е задължително да си влюбена Wink
Ко речИ ? Не се сещам за друга причина да са взимате с някой ? Може би пари, ама не е такъв случая тук ?

# 228
  • Paris, France
Тоя някаква дева менте е бил.

Ми, не. Най-големият миризливец, когото познавах беше зодия дева. Тяло на Аполон, облечен нормално, но нямаше много дрехи и се потеше като свиня. Самият той го признаваше. Нямаше вкус и носеше ризи от полиестер. Беше женен за българка и с три деца, бляк. Нарочно съм се навеждала да душа децата му и едната понамирисваше, а още ходеше под масата. Човекът се къпеше по 2 пъти дневно, но ген или болест го прецакваха. Всичките му познати го боклучеха зад гърба му, но не отказваха услугите му. Косми просто нямаше. Девите, които познавам не са космати. Злите езици казваха, че цвъка само момичета защото е нещо дефектен и вони.

Имах колега дева. Мазна коса, все в едни и същи дрехи, но не миришеше. 5 стайната му къща беше като аптека подредена. Искаше да се жени за мене, хаха. Във ваната му имаше слой черна кир. Останалото светеше.

Всякакви ги има, но Девите имат нещо, на което държат маниакално и неглижират останалото. ММ (дева) има повече козметика за лице отколкото ние с дъщеря ми общо. Ходи и на дерматолог за някакви, въображаеми петна. Като спрат топлата вода си топли на котлона за да се изкъпе 2 пъти дневно и се и бръсне 2 пъти дневно, а почти няма брада.

Всичките деви май са крайни в къпане и обличане. За справка - Майкъл Джексън.

# 229
Дева съм и наистина съм маниак в много неща,много неглижирам обаче
Ама как сериозна връзка след 2 дни и то чат? Не става.
Е как бе ,Роки?Аз амен -амен така се замъкнах до ритуалната зала 😁😁Чат известно време,петнайсет срещи ,след тях заживяхме завдно и шест месеца след първата среща се оженихме .Но сега ще издам една тайна ,на първата ни среща правихме секс и познайте -той наполовина подготвен и слиза до колата за презервативи .Обаче аз пък имах в чантата самобръсначка и си минах набързо краката и пак се метнах в леглото 😂😂😂.
Но няколко часа по-рано бях сигурна,че той ще е Мъжът .Но не съм търсила връзка ,тя сама ме намери .

# 230
Ко речИ ? Не се сещам за друга причина да са взимате с някой ? Може би пари, ама не е такъв случая тук ?

Причини бол - компания, секс, интелектуално сходство. Тя като не идва голямата либоф човек сам ли да си кукува?

# 231
Авторката казва, че проблемите й идват от очаквания. Според мен от липса на такива - единият само спи с вас, на другият се налага да подарявате продукти за лична хигиена, барем се изкъпе и приведе във вид. Не уважавате ли себе си, никой няма да ви уважава.
Това включва да не подсмърчате след смрадливци или мъже, които очевидно не ви искат. Няма да ви се получи иначе.

# 232
Аз не видях да подсмърча, по-скоро се забавлява да ги изтипоса тука смръдльо и куку.

# 233
. За жалост мъжете със сериозни намерения, на които може да се разчита, са все по-голяма рядкост. Та затова.

До този извод обикновено стигат жените, навъртяли вече годинки.
Явно е признак за "женска мъдрост".

Къде да го срещнеш "МЪЖЪТ" ?
Казвам ти "в метрото", срещаш го.
После какво ?

# 234
  • София
Това Девите сме луди отвсякъде.
И аз мъжа ми не го бавих хич.
И аз се къпя по два пъти, обаче има места вкъщи, които може да не пипна със седмици. Луда работа!

# 235
  • СИ

... За жалост мъжете със сериозни намерения, на които може да се разчита, са все по-голяма рядкост...

Какво би трябвало да означава "мъж със сериозни намерения"? И ако може да се разчита на него, той дали ще получи същото насреща или това е само еднопосочно?

# 236
Еднопосочно е най-вероятно, тоест ако го разлюби в един момент, мъжът трябва да си събере багажа, да и остави колата и да и каже " чао".

# 237
Аз не видях да подсмърча, по-скоро се забавлява да ги изтипоса тука смръдльо и куку.
Чиста злоба си е нейното, че не са ѝ се получоли нещата и превъзпитанието. А това, че се опитва да го представи като забавление на техен гръб, не е нищо друго, освен прах в очите. Търси за кой да се омъжи, пък че ще е малко смръдлив, явно не е от значение докато не ѝ провали плановете.

# 238
Ако търси за кой да се омъжи,ще си позволя да дам един съвет.Да не гледа евтината бира,защото това не е показател за финансово състояние.Нито колата,дрехите и т.н.,много хора имат други приоритети или психологически не могат да дадат 4 лв за кенче бира.Джоба го позволява обаче.И изобщо да не гледа външното ,а вътрешното.Ако двете вървят в комплект е чудесно ,ако не да не се лъже по опаковките и табелите.

# 239

Причини бол - компания, секс, интелектуално сходство. Тя като не идва голямата либоф човек сам ли да си кукува?
Абе, да се ожениш е доста по-различно от да спиш с някой или да сте приятна компания. То, ако беше тъй...ехе.
Хората, при които не идва голямата любофф са влюбени обикновенно в самите себе си или в майките си.

Общи условия

Активация на акаунт