Използване на дезодоранти, парфюми и козметика от мъже

  • 9 524
  • 318
  •   1
Отговори
# 195
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Абе, мани бай Том.. важното е хората да се къпят редовно Grinning

Както каза някой наскоро: Покрай Короната ни научиха да си мием ръцете. Сега остана да ни научат да си мием и краката...!         Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 196
  • София
  • Мнения: 166
Аз пък харесвам мъжът да има косми. Е, не много, но да има. Навсякъде. Много ме възбужда, някакси мъжко ми е. Обаче, ако мирише гадно, възбудата ми ще се изпари на мига. И не харесвам мъже с плочки, и изобщо напомпани, нацепени, тип култористи- веднага си мисля, че са хомосексуални. Харесвам добре сложени, стегнати, може да има леко коремче.
Авторке,
От де ги намираш тез екземпляри ? Хвани единя, удари другия.

И аз не знам откъде.... Направо трагедия, а пък ако споделя и други подробности за още някой отпреди, направо съвсем ще ви стане жал за мен.
Явно нямам късмет с мъжете или тръгвам да ги променям, без да се залепвам за тях като гербова марка и то става мамата си трака. Времето си минава, те не проумяват, аз се ядосвам, че няма развитие, изобщо абсолютна идилия.

# 197
  • София
  • Мнения: 35 057
Проблемът е в тях или теб?

# 198
  • София
  • Мнения: 166
Étoile, кое в Авентус те дразни? Аз не го усещам като нещо повече от плодова водица,че и да пращам човека да се мие. Тук е популярен Lataffa - Aventus с цена под 20€ и доста младежи го носят.

Първоначално не ме дразнеше, но масовостта( копията от много различни дизайнери, даже и за ментета не говоря) ми втръсна и буквално ми се обръща стомаха като го усетя. Аз и ако ям една и съща храна дълго време почва да ми се гади от нея, та така.
Обърнахме темата на момичето на парфюмни размисли и страсти Joy

Много ми хареса как се обърна темата 😂😂😂. По - интересно е от предпочитания за окосмение и лоши хигиенни навици. Ама то с какво да си чешем езиците като липсва информация за главния герой. Онзи от другата тема ли, дето вятър го вее и не му пука много за авторката и мнението ѝ, или да.
Не еееее тооой.
Този дето вятър го вее е рак, а косматия смръдливец е дева.

Проблемът е в тях или теб?

В мен е, че им се връзвам, но съм такъв човек, не мога да зачерквам хора от живота си ей така - хоп и хайде, не става, все се опитвам да търся нещо положирлно, да им помогна, нещо да направя и после защо така. Ами защото мисля за другите, пък за себе си явно не толкова.
Не мисля обаче, че трябва да получавам подигравки за това. Ако човек не е егоист и не мисли само и единствено за себе си, не винаги е за психолог.

Последна редакция: ср, 15 сеп 2021, 16:23 от flower_to

# 199
  • Мнения: 5 832
Само едно ще ти кажа - начинът, по който говориш за бившите си, говори повече за теб, отколкото за тях. Не забравяй, че си си лягала с този космат смръдливец. 😉

# 200
  • София
  • Мнения: 35 057
Тоя някаква дева менте е бил.

# 201
  • София
  • Мнения: 166
Само едно ще ти кажа - начинът, по който говориш за бившите си, говори повече за теб, отколкото за тях. Не забравяй, че си си лягала с този космат смръдливец. 😉

Да, защото понякога се гледа и човекът, не само как изглежда и на какво ухае.
А пък той беше грижовен, държеше се добре с мен, имаше чувства, беше с доста сериозни намерения. За жалост мъжете със сериозни намерения, на които може да се разчита, са все по-голяма рядкост. Та затова.

Тоя някаква дева менте е бил.
Не, иначе държеше на чистотата, подбърсваше само и слагаше винаги бяла покривка.

# 202
  • Мнения: 6 930
Тоя някаква дева менте е бил.
И аз това си помислих 😄
Някой миризлив асцендент ще да има там...

# 203
  • София
  • Мнения: 12 592
Кажете кои са тея миризливи зодии, да ги избягвам Joy

# 204
  • София
  • Мнения: 35 057
Момиче, цялостна обърканост имаш за отношенията между хората.
Отвратена си от прегръдка и косми, ама се напасват нещата с бяла покривка.

Сериозни мъже има и винаги ще има.
И се гледа всичко, което е важно за теб.

# 205
  • София
  • Мнения: 166
Момиче, цялостна обърканост имаш за отношенията между хората.
Отвратена си от прегръдка и косми, ама се напасват нещата с бяла покривка.

Сериозни мъже има и винаги ще има.
И се гледа всичко, което е важно за теб.

Мила ми Ms. Gorgeous,
бих ти била благодарна да ми кажеш кога човек, който всеки ден по цял ден е на работа и повечето му познати са заети със семейни ангажименти има възможност да среща и общува с нови хора?
Къде точно да ги срещне? В Лидл може би или във Фантастико, на щанда за месо?
Защо ми се струва, че тук хората с лесна ръка слагат край на взаимоотношения, вместо да се опитат да ги оправят?

# 206
  • София
  • Мнения: 35 057
На 34 години имаш много повече опции от работа - вкъщи.
В някаква особена фаза си, фиксирана си, сама се спри и се огледай.
Общувай онлайн, потърси нова среда и нови хора, умно момиче си, но объркано.

Сега ще ти кажа нещо, което ми е от моята кръстница и ми го натъпка в малката руса главица още невръстна - като гаджета не ви ли е песен, като семейство ще ви е ад.
Отношения не се оправят на всяка цена.

# 207
  • София
  • Мнения: 166
На 34 години имаш много повече опции от работа - вкъщи.
В някаква особена фаза си, фиксирана си, сама се спри и се огледай.
Общувай онлайн, потърси нова среда и нови хора, умно момиче си, но объркано.

Сега ще ти кажа нещо, което ми е от моята кръстница и ми го натъпка в малката руса главица още невръстна - като гаджета не ви ли е песен, като семейство ще ви е ад.
Отношения не се оправят на всяка цена.

Да, объркана съм и това може би идва от очакванията, които имам. Всяко неоправдано очакване води до разочарование...
А иначе да, ако като гаджета нещата не са окей, представям си след това какво ще е и тръпки ме побиват, само при мисълта Rolling Eyes

# 208
  • Мнения: 15 356
Горджъс,последното ти изречение трябва да го запомни всяка неомъжена.
Няма как да поправиш,възпиташ ,приучиш мъж на 30 и повече.Няма!
Flower,в интернет срещнах моят мъж .

# 209
  • София
  • Мнения: 35 057
Имаш прости очаквания - за взаимност, гледам не си примряла със списък в ръка да сбараш да кривне.

Карай по- лежерно, премисляй и преценявай хората отстрани, тогава се втурвай.
И не приспивай интуицията си от отчаяние.

Общи условия

Активация на акаунт