Професионални серии за коса- тема 150

  • 48 655
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 36
Може ли мнение за продуктите Redken freez

# 736
  • Мнения: 4 014
Серията на Biosilk за хидратация добра ли е?
Като изключим Джойко, какво за добра хидратация бихте препоръчали от Рибката?

# 737
  • София
  • Мнения: 385
Момичета, моля за съвет и препоръка за шампоан, може и за маска за тънка коса с мазна основа и сухи краища, след косопад след ковид още повече изтъня и се разреди, а и доста я подстригах.
След като свърши косопада си взех Керастаз Денсифик, дава обем при мен, не е лош, но ми се иска и други да пробвам. Колебая се между Напура анаген, Орайт с кофеина, уплътняващия шампоан или 7в1 на Наноген. Какво мислите?

# 738
  • София
  • Мнения: 1 744
Серията на Biosilk за хидратация добра ли е?
Като изключим Джойко, какво за добра хидратация бихте препоръчали от Рибката?

Philip kingsley лилавият балсам.
И шампоан де но е бая силен, и червения става.
Също така при мен изненадващо но много добра хидратация дава kerastase genesis шампоанът за плътна коса (моята не е плътна)

# 739
  • София
  • Мнения: 424
Момичета бихте ли пояснили след каква маска трябва да се запечата с балсам и след каквапне?

# 740
  • Мнения: 4 014
Мерси Melisande. Имам травъл на Genesis, не е подходящ за моята грива. Скоро ще го засиля към размените. То още в салона на Арлен жената там ме предупреди да си взема Chronologist, но аз не, та не. Имам за размяна толкова много продукти за коса, че само докато напиша поста в темата за размени ще се уморя 😆
Дано сега с тази поръчка от ЗР да уцеля нещо, че вече пробвах какво ли не.

Последна редакция: вт, 26 окт 2021, 08:35 от Lale_Lili

# 741
  • София
  • Мнения: 462
Мразя ги рибите Grinning. Бива ли да направят Черен понеделник по никое време.
 Някой питаше за четка за разресване....Имам Iko имам и тая на Епруваж,имам и няколко тангъла/от тях само ангелския ми харесва/,но най-любим и незаменим ми е тоя на макадамия Heart.
Относно Hmilck и недоволстването ви от него.......Силно хидратиращ продукт е,но и дълбоко подхранващ. не знам какво очаквате от такъв продукт при положение,че го ползвате като маска.
 Аз го ползвам като преуош и след него обикновено набивам протеин.
И аз се ядосах малко на рибките... май всички се засилихме стабилно на предишното намаление... Относно Хмилк, просто споделих първи опит. Сноще се боядисах и Хмилк го ползвах като маска след шампоана и доста добре се получи този път Simple Smile Аз съм доста боса в профи сферата и най-вероятно не правя нещата като хората Simple Smile

# 742
  • бургас
  • Мнения: 739
Дайте съвет с какво мога да си матирам русото. Гледах някаква боя на лакме. Понеже фризьорката нпоследък няма часове, а аз като реша нещо е малко "мъж го искам, сега го искам"

# 743
  • Мнения: 170
Здравейте момичета! След почти 3 г. Пауза от силни профи продукти (заради бременост и кърмене) е време да се заредя. Търси си две серии - хидратираща и протеинова. Имам еластисайзер ФК и ДПШ. Трябват ми ш, м и балсам. Косата ми е изрисявана, къдрава 2В-2С, суха, тънка. Ползвала съм доста неща (сега Шиа Мосчър( преди това Марокан и макадамия. Какво бихте ми препоръчали? Маската Марокан с кафява капачка като че ли ми идваше слаба, а от макадамия доста ми се изправя косата. Косата ми обича повече хидратация. Чудно намаление има в рибката, тъкмо за зареждане.

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Дайте съвет с какво мога да си матирам русото. Гледах някаква боя на лакме. Понеже фризьорката нпоследък няма часове, а аз като реша нещо е малко "мъж го искам, сега го искам"
Това съм ползвала за кичури. Допада ми:
https://www.zlatnaribka.com/lakme/lakme---kblonde-izrusyavane-i- … me-k-blonde-60-ml

# 745
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Ползвам Маракеш сплит ендз, запечатвам го с термо Олиосета. Имам две маски за коса L’Alga.SEACURE и Marrocanoil Hydration. Коя е по-подходяща в този случай?
Не доразбрах много въпроса, но маракеш можеш да ползваш след всичмо при положение, че го запечатваш с Олиесета. Няколко години ми беше задължителен на всяко миене. Имам голям шишак в банята. Напоследък обаче ползвам капките на Oway смесени с някое термо. Косата ми не цъфти от години благодарение на Маракеш.

# 746
  • Varna
  • Мнения: 417
Може ли да ми кажете каква е разликата между Mediceuticals Folligen и Bioclenz ?
Със силен косопад съм. Ползвам гел Давинес  и сега ще си поръчам ампулите на Напура Т2. Чудя се кой шампоан да избера и ще се радвам на всякакви предложения

# 747
  • Мнения: 2 605
Тия капки оуей какво съдържат точно? Чист бленд масла ли са, микс силикони и масла или на основата на триглицериди/по-леки липиди? Може ли някой да постне примерно съдържание или да го обобщи? В Германия съм и тук не се намират много лесно.

# 748
  • София
  • Мнения: 1 781
Серията на Biosilk за хидратация добра ли е?
Като изключим Джойко, какво за добра хидратация бихте препоръчали от Рибката?
На моята къдрава суха коса, много добре и хидратиращо ми действат червените Ш и Б Маракеш, на супер цена са сега в ЗР. Ароматът е бонус Blue Heart.

# 749
  • Мнения: 4 014
Благодаря ти, Мишчица Simple Smile
Имам ги. Всъщност имам шампоана и маската. Нали преди седмица пуснаха промоция трите със Сплит Ендз за 60 лева, та се възползвах. Не е лош ефекта, но от маската ме сърби скалпа. Ако сложа много малко става. Още не съм се отказала от тях. Ще ги пробвам още няколко пъти и тогава ще преценя дали да ги задържа.
Така ми се иска блясък, мекота и здравина само с едно измиване. Къде е този свети граал питам аз??
Златна рибка трябва да ни дадат медал за дето купуваме на сляпо и без мостри и тестери козметиката им и после се чудим какво да я правим, разменяме, продаваме и прочие. Мрън!

Общи условия

Активация на акаунт