Професионални серии за коса- тема 150

  • 48 773
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • виртуално
  • Мнения: 2 864
Как е по-добре да се използва серума на Маракеш за цъфтящи краища и спрея за блясък: на влажна или суха коса?

# 721
  • София
  • Мнения: 272
Как е по-добре да се използва серума на Маракеш за цъфтящи краища и спрея за блясък: на влажна или суха коса?
Маракеш сплит ендз може и на влажна, може и на суха коса. Задължително го запечатвай с нещо, защото е доста протеинов и изпръхват иначе крайчетата от него. За спрея - не съм го ползвала.

# 722
  • Мнения: 1 666
Много се чудя на крема за къдрици на Лалга. Моля, ако някой го има, да сподели отзив.

# 723
  • Мнения: 4 025
Цитат на: Рапунцел.
[/quote
Маракеш сплит ендз може и на влажна, може и на суха коса. Задължително го запечатвай с нещо, защото е доста протеинов и изпръхват иначе крайчетата от него. За спрея - не съм го ползвала.
Моля обясни как се запечатва този сплит ендз. От скоро го имам и не знаех че трябва да се запечатва. Много ще ми бъде полезно да разбера как и с какво. Simple Smile

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 5 944
И на мен ще ми е полезно с какво трябва да се запечата серума за връхчета, защото наистина много ми пресушава и разхвърчава крайчетата.

# 725
  • София
  • Мнения: 272
От принцесата съм го научила ❤️
Слагате Маракеш сплит ендз, както предпочитате - аз на мокра коса повече го слагам. След това го запечатвам с термо - най-добре ми се получава с Олиосета, тъй като е балансирано, но е ок и с Напура и цимент термик, т. е. слагам по цялата коса термо, включително по връхчетата. (стъпка 1 - сплит ендз, стъпка 2 - термик). От ден първи не са ми изпръхвали. Но аз винаги съм ползвала само посочената техника. Самостоятелно, без термо отгоре, не съм го ползвала Simple Smile

# 726
  • Мнения: 36
Моля ви кажете ми хубава ,щадяща боя,която уплътнява косъма

# 727
  • София
  • Мнения: 246
Здравейте!
 Не намирам информация в интернет. Затова ще попитам Вас.
 Въпросът ми е към дамите с малки момченца. Използвате ли гел за коса, детски, безвреден, на коя марка? За дете под 3г.
 Благодаря Ви!

# 728
  • Мнения: 4 004
Здравейте!
 Не намирам информация в интернет. Затова ще попитам Вас.
 Въпросът ми е към дамите с малки момченца. Използвате ли гел за коса, детски, безвреден, на коя марка? За дете под 3г.
 Благодаря Ви!
Вода със захар,безотказно! 😁
Шегата на страна и на мен ще ми е отполза ако някой сподели.

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 5 944
Момичета, за какво искате да си говорим в следващата тема?

# 730
  • София
  • Мнения: 1 746
Момичета, за какво искате да си говорим в следващата тема?

Аз бих искала да знам какви са правилните протоколо които да спазвам с примерни продукти.
Защото става много сложно вече. На колко време какво според нуждите на косата.
Или как да разбееем от какво се нуждае косата?

# 731
  • Мнения: 1 023
В lookfantastic.com има страхотна оферта 3 за 2 на Grow Gorgeous за любителите на марката.

# 732
  • Варна
  • Мнения: 7 709
Мразя ги рибите Grinning. Бива ли да направят Черен понеделник по никое време.
 Някой питаше за четка за разресване....Имам Iko имам и тая на Епруваж,имам и няколко тангъла/от тях само ангелския ми харесва/,но най-любим и незаменим ми е тоя на макадамия Heart.
Относно Hmilck и недоволстването ви от него.......Силно хидратиращ продукт е,но и дълбоко подхранващ. не знам какво очаквате от такъв продукт при положение,че го ползвате като маска.
 Аз го ползвам като преуош и след него обикновено набивам протеин.

# 733
  • Мнения: 80
Ползвам Маракеш сплит ендз, запечатвам го с термо Олиосета. Имам две маски за коса L’Alga.SEACURE и Marrocanoil Hydration. Коя е по-подходяща в този случай?

# 734
  • Мнения: 336
Здравейте, от много време не съм писала. Изкуших се много с намаленията от рибката и  най-вече с тези на Лалга ( 30 % + още 5 % от предишна поръчка). Вече 3та година ползвам профи козметика и си имам любими продукти. Ш,М и ампулата на Лалга за възстановяване са едни от тях. При мен ефектът е блестяща, плътна и обемна коса. Тази серия винаги я ползвам заедно. Ш трябва да се разклати леко преди употреба по инструкция, безсулфатен, не дразни склапа, измива добре без да премива, разплита (поне при мен). Маската е великолепна - тя вече наистина напоява косата и има лечебен ефект при редовна употреба. Това е от маските, които нямам нужда да запечатвам с балсам. Ароматът е малко тежък, но приятен и се задържа почти до следващо измиване. Имам тънка и боядисвана тъмен цвят коса (корени 2 пъти месечно). Сега реших да пробвам Ш за обем и Б за възстановяване. И отново си взех от Ш за възстановяване.
Купих и Oway капките и за седмица ползване ми харесват. Плътна консистенция, но не омазняват. Бях чела, че ароматът не се харесва, но на мен ми допада. Мирише леко сладникаво и ми напомня на детски сироп на кашлица - нямам негативни асоциации.
Редакция: косата ми не се разбира много с протеин или поне не с всеки, но с възстановяваща серия на Лалга (не знам колко и какъв протеин има, но предполагам щом е възстановяваща има) не се получава втвърдяване и разхвърчаване или утежняване.

Последна редакция: пн, 25 окт 2021, 22:14 от atom4e

Общи условия

Активация на акаунт