🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 2 (14.09 - 19.09) 🐄

  • 29 256
  • 622
  •   2
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 082
Мери,какви комплименти от този
селяк  Grinning повечето жени вътре не са никак грозни,би трябвало да са свикнали на внимание от мъжете, а не вярвам,че Георги има капацитет да измисли някой оригинален комплимент за да ги трогне. Само някоя мноооого закъсала ще му се върже и то не за дълго

# 196
  • Мнения: 43
Сийка Килима 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Това много ми харесааааа🥳😂

Гошо, ако така се подхилква и върви от човек на човек да се предлага за било и не било, чешейки се безсрамно, не вярвам да го търпят. Или ще му се подиграват и вътре.

# 197
  • Другата България
  • Мнения: 37 210
Мери,какви комплименти от този
селяк  Grinning повечето жени вътре не са никак грозни,би трябвало да са свикнали на внимание от мъжете, а не вярвам,че Георги има капацитет да измисли някой оригинален комплимент за да ги трогне. Само някоя мноооого закъсала ще му се върже и то не за дълго
Сийка вече го беше възседнала в скута, не изглеждаше да има нещо против, тя също.
Дано друга не върже.

# 198
  • Мнения: 9 700
Пръдльо и загоряла чистачка - идеални са да им гледаме цирка.

# 199
  • Мнения: 10 256
И на мен Сийка килима много ми допадна 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Лепна ѝ от раз.

# 200
  • Мнения: 2 861
Сийка се надявам да отпадне първа. Даже не ми е смешна, само ме изнервя.

# 201
  • Мнения: 2 082
Мери,какви комплименти от този
селяк  Grinning повечето жени вътре не са никак грозни,би трябвало да са свикнали на внимание от мъжете, а не вярвам,че Георги има капацитет да измисли някой оригинален комплимент за да ги трогне. Само някоя мноооого закъсала ще му се върже и то не за дълго
Сийка вече го беше възседнала в скута, не изглеждаше да има нещо против, тя също.
Дано друга не върже.
Тъй де ,аз нея визирах като казах "много закъсала" 😁

# 202
  • Мнения: X
Иска й се на Сийка да я заглеждат мъжете, но има хубави и по-млади жени вътре, така че скоро ще стане смешна с това поведение.

Между другото, и на мен ми е странна реакцията на Теодора и Любомир. Или са знаели за участието на другия предварително, или имат някаква история. По-скоро е първото. Ако наистина Любомир е много добър приятел с мъжа й, няма как да не са си споделили за участието. Най-малкото са минали много кастинги и през този период е нормално да споделиш с добър приятел, че се явяваш на кастинг за телевизионно предаване.

# 203
  • София
  • Мнения: 22 937
А стана ли ясно по принцип как ще се избира новият фермер?

# 204
  • София
  • Мнения: 3 951
Цоньо е симптяга, но мисля, че ще го номинират не заради самото хъркане, а защото то ще е параван за истинската причина - че е най-възрастен и тромав. Което ще е жалко.

# 205
  • Мнения: 10 256
Според мен Любомир може да е само познат със съпруга на Теодора, но така се изказа че са все едно приятели. Просто грешно се изказа.

# 206
  • София
  • Мнения: 2 650
А стана ли ясно по принцип как ще се избира новият фермер?

Пак така с тест между двата претендента, като предполагам един ще е избран измежду фермерите, а другия - от отпадналия на дуел.

# 207
  • София
  • Мнения: 22 937
Мерси! 🤗

# 208
  • Мнения: 1 631
14-6 гласа за Георги. Предполагам, че нито един мъж не е гласувал за Живка, но няма как да сме сигурни.

"А дали е така, кой, кой да ти кажеееее?"

Истината остана затворена в кутията. Може всъщност да са 50:50, ама няма как да знаем. Чуваме това, което обявяват водещите.

# 209
  • Другата България
  • Мнения: 37 210
Аз си помислих същото.
Ако не са ги показали видно за всички участници, да ги видят с очите си /а май не са/, за да вкарат интрига между жените продуцентИтИ могат да кажат каквото си поискат. И то да не е вярно, разбира се. Стар трик, и работи, хич не ѝ стана приятно на Живка.

Относно Цоньо, аз пък разчитам именно заради това, че е най-възрастен и тромав, да го държат повече, именно защото не виждат заплаха в него, нещо като чичА ти Митко Мелнишки. Да не говорим, че при толкова жени за момента той им готви, а Чавдар меси. Самота! Ама кога иначе Сийка килима ще си покаже прелестите, а Краса ще изтъкне колко мъжко момиче е....
Само хъркането би му изяло главата на Цоньо.

Общи условия

Активация на акаунт