🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 2 (14.09 - 19.09) 🐄

  • 29 251
  • 622
  •   1
Отговори
# 525
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Понякога и ръстът помага. Също вероятно е и по-сръчна Ралица. Все пак с ръце си изкарва хляба.

Да, Diavolo, символите, на които съответстваха Ф и 2 също бяха огледални. Само че аз имам предвид символа, който приличаше на Э, не тях. На него съответстваше буквата А, а него Рали въобще не го взе.

# 526
  • София
  • Мнения: 27 132
Много хубав дуел при жените. Драма до последния момент.
Очаквана, логична и заслужена победа за Ралица, но Красимира се представи достойно и според мен направи добро впечатление на останалите. Така че вече не съм сигурен, че биха я извикали веднага на дуел. Зависи от игрите...

# 527
  • Другата България
  • Мнения: 37 134
Засега Ралица се очертава като една от най-силните жени.
Браво.
А Любомир като видя храната изрева като бенгалски тигър.
С нетърпение очаквам момента, в който ще започнат да си броят хапките и порциите, този ще е най-гласовит.

# 528
  • Мнения: 3 717
Ралица направо ме разбива. Води ли в играта, все ще намери как да се самосаботира - я ще се спъне, я ще падне, я ще изпусне.
Дуелите на дневна светлина са ми нещо много делнични. Нощно време на арената е някак по-драматично.

Последна редакция: нд, 19 сеп 2021, 01:05 от Дидичка

# 529
  • Мнения: 3 520
И е снимано в най-големия пек, споменаха Олимпиадата и златните медали на жените.

# 530
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Без последния - на ансамбъла. Което означава, че е снимано преди 8 август.
А са започнали снимките на 1-ви (в "Животът зад фермата" Мирон го каза). Значи към момента на тези двубои все още не е минала една седмица.

# 531
  • Другата България
  • Мнения: 37 134
Ама те още снимат, преди два дни минах Петрохан, и на разклона за Годеч има страхотно заведение, което вече е и хотелски комплекс, кухнята е невероятна. Та понеже редовно хапваме там, и сега не изневерихме на традицията, и сервитьорката ни осведоми, че още се снима.

# 532
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ами да, те обикновено приключват след средата на октомври. Така че - има време.

# 533
  • Другата България
  • Мнения: 37 134
Началото на другия месец отново ще мина живот и здраве, тогава и до мандрата ще ида за продукти, и нея препоръчвам - мандра "Могила", та може и до Шума да се метна.Blush

# 534
  • София
  • Мнения: 27 132
след първата седмица:

++
Кирил

+
Любо, Виктор, Ивайло, Костадин, Цоньо и Борислав
Мартина, Теодора, Лора, Цветелина, Ваня, Ралица, Живка, Красимира и Анастасия

=
Пламен, Мариян, Чавдар и Стефан
Деси

-
Георги

--
нямам


Сигурно прави впечатление, но за първи път имам само един минус в реалити предаване след 1 седмица.
Пръдльото има тази чест! 😉
Ами няма как, каста ми харесва като за начало и засега никой не ми е направил чак толкова лошо впечатление, че да го пратя в блатото. Но време има разбира се... 😁
Тези които са на равното са еднакво близо и до плюса и до минуса. Зависи как ще си изиграят картите занапред.
Специално при мъжете все пак всички са по-близо до плюса. Стефан е на равното, защото нямам никакво впечатление от него. Ако не бе пианото нямаше да го забележа. Все едно този човек е призрак и камерите не го ловят...
Имам много плюсове. Кирил е моят личен фаворит, харесах си го още на старта и засега затвърждава това ми впечатление. Разбира се е много рано още. Анастасия май не се радва на голяма популярност тук, аз съм я сложил на плюса, защото създава някакво специфично настроение и запълва времето. Обича флирта с камерите, цепната е в устата и прави шоу. Това също не е лесно и не всеки го умее и просто и отдавам дължимото. Ако изпростее много обаче ще си ревизирам мнението.
От всички жени само Деси ми е на равното, но и тя е по-скоро близо до плюса отколкото до минуса. Засега не я слагам на плюса, защото ми изглежда дребнава и заядлива, но не мога да преценя внимателно доколко нещата тръгват от нея или от Ивайло.

# 535
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Merri_An, и да намериш фургоните и да поздравиш Ники Николов (щото и той е върл цесекар) Grinning

# 536
  • Мнения: 10 759
Излгедах тази седмица криво-ляво. Остава ми да доизгледам и последните битки. Обаче като цяло мога да дам някаква оценка на участниците до сега.

Гошо ми е топ противен от всички! Просто ми е неприятно да му гледам физиономията даже, камо ли да си отвори устата... Мариян ми е след него.

Кирил - много се радвам, че е победил! Писах наскоро, че по визитка не ми допадна, но мнението ми почва да се променя в положителна посока.

Любо -  него пък го харесах по визитка горе-долу, а сега много почва да ме дразни. Изключително ми вдигна нервите с мрънкането си за храната. Това, че стандартът му извън Фермата бил еди-какъв си, пък ял не знам си колко пъти - ок, айде багажа и у вас да ядеш...

В тази връзка ми хареса Ивайло, който каза, че се е подготвил психически за голям глад. Ами браво, Ивайло! Принципно ми емалко шумен и дуднещ, но ме спечели с това изказване!

И пак в тази връзка - Деси ми е неприятна също. Не мога да разбера какво делят с Ивайло. Живка ми е след Деси, има нещо в нея - не ми допада като поведение.

Виктор, Пламен, Коцето, Цоньо, Борислав  са симпатяги, като хора имам предвид.

Теодора е малко пренавита и емоционална, но за сега бива.

Анастасия мисля, че не е лоша жена, но има крещяща нужда (буквално и преносно) да бъде център на вниманието. Малко се излага на моменти.

Цвети по визитка я мислех, че много куха кифла, но ме спечели с това, че много обича животните и виждам, че бачка. Промених си мнението за нея.

За другите нямам какво да кажа, защото не са ме впечатлили все още, но и аз не съм гледала на 100% всичко от сериите.

Не ми харесва новата арена категорично. Не ми допада, че играят през деня, на 100 градуса, на тази смотана поляна. Ще докарат някой до колабиране с тези битки. Не зная как Гошо и Кирил имаха силите да копаят тунела цели 50 минути в този пек...

# 537
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Везните са два  "вида", едните са затворени, да, другите са като Сийка, искат да са харесвани, да има внимание към тях и т.н.  Много везни познавам, имам и роднини от двата "вида". Даже има и такива, които в младежките години са от първия вид, после стават от втория.
Те всички везни много държат да са харесвани.
Направо не могат да преживеят, ако някой им намери кусур за нещо Stuck Out Tongue Winking Eye
Ама не са така инициативни като Сия. Да станат, да вземат думата - по-скоро не.
Тя създава впечатление на бойна мадама, а моят опит с везните показва, че им е трудно да си изберат какво да ядат, ако няма картинки в менюто, камо ли да взимат някакви по-категорични решения от раз.
Абсолютно съм права, но познавам няколко везни, които мислят, мислят и накрая като Сийка решават да "вземат нещата в ръцете си". Рядко е, но ги има. Нейното беше по-скоро, за да е център на вниманието. Тя обича и да е с мъжете, моите познати везнички всичките се разбират повече с мъжете, отколкото с жените.

Ралица направо ме разбива. Води ли в играта, все ще намери как да се самосъботира - я ще се спъне, я ще падне, я ще изпусне.
Дуелите на дневна светлина са ми нещо много делнични. Нощно време на арената е някак по-драматично.
И за двете съм съгласна!

Особено за арената...

Последна редакция: сб, 18 сеп 2021, 23:47 от Tiffany А

# 538
  • София
  • Мнения: 4 429



Фермата - сезон 7, епизод 7 (18.09.2021)
директен линк без реклами, за България и чужбина

# 539
  • Мнения: 5 086
Mari_Mar, благодаря ти отново, мила. И веднага чучвам да гледам.

Общи условия

Активация на акаунт