Къде в Бургас....

  • 102 882
  • 782
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 770
Благодаря, още днес ще отида да проверя.

# 691
  • Мнения: 5 713
Художествена гимнастика-спортна зала Младост.
Да, там. Питах. Та щерка й ходи към Черноморец- Бургас при Рада Костадинова. Били много доволни.
Дама Пика, ако искаш ще ти дам телефона на моята позната.

# 692
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
момичета,знаете ли къде в бургас има магазин на лечител.искам да си купя няколко продукта на талодерма,но в аптеките не мога да ги намеря.

# 693
  • Мнения: 687
момичета,знаете ли къде в бургас има магазин на лечител.искам да си купя няколко продукта на талодерма,но в аптеките не мога да ги намеря.
На ул. Васил Левски се намира магазинът. Точния номер не знам, но се пада точно срещу паркинга на бившия БСУ, в една кооперация. До него е Джеф, ако не се лъжа. Ох, голямо обяснение направих ooooh!
Ето тук е.

# 694
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
ваня  Hug
сетих се къде е,много ти благодаря!

# 695
можете ли да ме посъветвате за козметик,по точно кола маска някъде около центъра и да не е много скъпо....

# 696
  • Мнения: 252
на Кирел и Методи 37  Hug
можете ли да ме посъветвате за козметик,по точно кола маска някъде около центъра и да не е много скъпо....

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 15:25 от tadela

# 697
[Да, там. Питах. Та щерка й ходи към Черноморец- Бургас при Рада Костадинова. Били много доволни.
Дама Пика, ако искаш ще ти дам телефона на моята позната.

Благодаря , Вери!
По път ми е , ще мина днес да попитам.

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Здравейте момичета и аз искам да ви попитам нещо.Знае ли някоя от вас къде мога да си обработя една коса за удължаване ,която сега е на стикери да ми я направят да се прихваща с шнолки??Благодаря ви за вниманието. Laughing  bouquet

# 699
  • Мнения: 612
Помагайте, момичета! Търся кадърен дерматолог! Ама такъв дето не бърка белезите от варицела с гъбички  Naughty. Зная, че в нашия град трудно се намират добри лекари, но става въпрос за 7-годишната ми дъщеря, която има пигментно петно на челото
д-р Паздерова в Кожния диспансер! Разбира си от работата, от Йотова не съм доволна, не се оправи с диагноза на сина ми. Паздерова оправи крака ми лятото, една "лекарка " от транспортна така ме лекува, че чак не ми се говори, лекува ми мазол, а се оказа гъбички, един месец не можех да ходя нормално. Никога не съм имала гъби през живота си и изобщо не заподозрях какво е . Добре че ми я препоръчаха и ме оправи. Успех с терапията!

# 700
  • Мнения: 5 713
В Транспортна да не е Колева? Аз от нея не съм доволна.

# 701
  • Мнения: 784
Някой ходи ли вече на цирк? Къде точно се намира и от колко часа са представленията? Hug

# 702
# 703
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
От къде да купя комплект прибори за хранене в куфар?
Спешно ми трябва инфо до час Praynig

# 704
  • Мнения: 687
Ако не държиш на качеството - Метро.

Общи условия

Активация на акаунт