Дали е вярно?

  • 2 134
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 163
Едва ли,защото в САЩ повечето играчки които се слагат над леглото се правят с огледало в долната част, а не съм забелязала повечето деца да са кривогледи.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Свекърви,свекърви ,вместо да помагат те се чудят как да ни депресират с измишльотините си  smile3511

# 17
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Peace И дрън, дрън, та пляс!

# 18
  • Мнения: 942

Глупости ooooh!
И в никакъв случай не я снимайте, че ще и откраднете душата:)))

Глупости.
Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 270
За първи път чувам нещо подобно. Laughing

# 20
  • Мнения: 6 461
Не се вързвай на бабини деветини. Peace

# 21
  • Мнения: 1 455
 smile3532    Абе хора толкова ли сте суеверни? Откакто имам деца се наслушах на всякакви глупости от този род.

# 22
  • Мнения: 1 840
Смътно си спомням, че съм слушала за такова суеверие, но не че ще стане разногледа, ами че ще я хване магия или нещо подобно беше - не съм много сигурна. Едно време хората са отдавали голямо значение на огледалото като по-тайнствен и мистичен предмет - например имало е суеверие, че не бива да се слага на врата огледало, защото става вход към отвъдния свят.
Аз не вярвам на суеверия и двете ми деца съм ги оставяла да си игряат на огледалото като бебета, защото много се забавляваха.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 271
ЕЕ, всичко бях чувала ама това.....
Моят син много обича да се гледа в огледалото - от малък се радва и се смее, след като се огледа.

# 24
  • Мнения: 337
това е просто върхът понякога се чудя как изопщо ги измислят тези глупости  Naughty
всички деца обичат да се гледат в огледало и им е супер интересно Simple Smile
не я слушай свеки  #Cussing out

# 25
Ми правилно, не давай да се гледа в огледало, не му стрижи косата, да не мие прозорци вечер ( бебето, не ти щото вече ти си бита карта), да не минава под лампа, черна котка...
Жената ти предава мъдроста на поколенията , пък ти съмнения .... КАКВО ПОКОЛЕНИЕ!
Майтап разбира се ! това са глупости на търкалета!
Joy Joy Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 2 015
Ама ти защо изобщо слушаш подобни глупости?

# 27
  • Мнения: 9 990

Даже е задължително да се види в огледалото едно дете.Има едни картони, на които педиатъра вписва за определен период какво може да прави детето.Да се разпознае в огледалото не помня на каква възраст ставаше, но е етап в развитието.В един момент то трябва да осъзнае, че това в огледалото не е друго бебе, а е то самото, после да различи, че е отражение и т.н.....Аман от свекърски проповеди...А като му прави-боц- на нослето-забелязал ли е как си събира очите?

# 28
  • Мнения: 11 004
Защо за всяко очевАдно бабешко суеверие се пита "Вярно ли е?"  newsm78

# 29
  • Мнения: 76
Пълни глупости, какво ще каже свекърва ти за бебешките играчки с огледала в тях?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт