ЮЛСКОТО ЧОВЕЧЕ е порастнало ЕвРопейЧе

  • 23 935
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 7 097
Калина от 1 месец е на градина и успя вече два пъти да боледува - вторият път изкара доста тежък вирус  Sad
Тази седмица се гледахме в къщи, защото градината ни стачкува и от понеделник /живот и здраве/ отново тръгва. Засега с адаптацията няма особени проблеми - само сутрин понякога е тъжна и плаче, но като я оставим и тръгнем се успокоява. Лошото е, че гладува по цял ден /отказва да яде в градината/ и вечер не мога да й насмогна... ooooh!

# 286
  • Мнения: 1 041
Ицо една седмица е  на градина, после две вкъщи. Кара наред всички вируси. Тъкмо два дни вече ходи сутрин без да плаче и пак се наложи да го оставя у нас. Смени 5 вида сиропи за кашлица от началото на септември. Иначе вече си има 2 приятелчета. За храненето не съм усетила да има проблем. Казват, че добре се храни, но вечер е много гладен! Вода изобщо не пие там. Казва, че няма кой да го подсети. И вечер става едно пиене на вода, чай и т.н. През нощта става минимум по 5 пъти да ходи до тоалетна.

# 287
  • Силистра
  • Мнения: 288
Здравейте!
Иван не е ходил още на градина, първо беше с разстройство, оздравя, после ходи ден и 2 часа и ми се обадиха да си го прибера, че имал разстройство, на др ден се обрина целия, излязохме на диета и вече месец и нещо сме на диета, но сега сме и хремави. Слава Богу че не е слязло надолу а само нослето си тече. Дано др седмица всичко се оправи и дано градината да не стачкува, че са в сборна група и не ми се иска да почва така градина. Иначе има желание за градина, дори тази сутин след поредния пъзел за Мечо Пух ми вика "Мечо има мн приятели.. аз защо нямам?" "Като почнеш градинка ще имаш много", и той вече милия айде вика да ходим на градина, въодошевен до небесата..
Извинявайте за дългия пост   bouquet
Дано са здрави децата ни

# 288
  • sofia
  • Мнения: 482
А пък нашата градина си стачкува и Галя от 3 седмици не е на градина, а преди това 1 беше малко хремава. Детето му е май малко скучно и от време на време се сеща за градината, дори изживява желание да ходи там.

Незнам кога ще се стигне до споразумение и тея хора какво смятат да правят....
Здравейте и от нас!
И ние сме добре. Мария вече 4-та седмица ходи с желание на градина, досега не е плакала. Само вчера отиде с рев, но не защото не иска да ходи, а защото не искаше да й обличам якето, щяла да ходи по анцуг. И чака на вратата баща си с нетърпение. Също така е здрава, пу-пу. От началото досега само за 2 дни не е ходила, но не беше кой знае колко болна, само леко й беше запушен носа. 
Хайде, пишете малко и вие!  Hug
и аз искам такива слова да пиша някога детето като тръгне на градина отново... Praynig

# 289
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета, много сме несериозни всички в темичката, начело с мен. Embarassed Laughing

Стори ми се че в календара видях, че нашата мила дружка Sunny bunny днес е рожденничка!
Мила, пожелавам ти всичко най- добро, да си жива и здрава, весела и щастлива.   bouquet
Късмет, успех и любов. Hug

Много хубава зодия си. Партия си ми да знаеш. Grinning

Дами...как са малките пораснали вече юлчета? Алекс е фурия, няма спирка за нищо. Действаме за второ, пък да видим  Embarassed дядо Коледа и щъркела какво ще направят  Crazy

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Действаме за второ, пък да видим  Embarassed дядо Коледа и щъркела какво ще направят  Crazy
Е, най-после започвате да се решавате една по една. Успех в бебеправенето, Иренка!  Hug

А Мария е болна с АБ. Кашля като магаре. Добре, че дребното засега е здраво, че ще лудна.  #Crazy

# 291
  • Мнения: 3 334
Действаме за второ, пък да видим  Embarassed дядо Коледа и щъркела какво ще направят  Crazy

 Grinning Hug късмет и дано Дядо Коледа ви посети.

# 292
  • sofia
  • Мнения: 482


. Действаме за второ, пък да видим  Embarassed дядо Коледа и щъркела какво ще направят  Crazy

Иренка,  fingerscrossed
Дано другия месец да се похвалиш!!!

# 293
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичетааааааааа, къде стееее?

Аз ли само се сещам за темичката ни? Sad

Този месец не се разрастнахме за голямо съжаление на мъж ми, той много се е нахъсал за второ, но не се получи. Ще продължаваме да опитваме, но аз не съм много сигурна, че точно сега искам. Blush В ремонт сме от доста време, и предпочитам като се преместим и отделим и тогава да раждам, а на този етап сме в една стая, на етаж със свекърите / които не са лоши де / и просто не ми се иска да се връщам в първи клас, ако мога така да се изразя. Алекс като я питам иска ли друго бебе ми отговаря, че не искала. Tired
При вас , които сте с две вече, как се държат каката и баткото?

Друго актуално - кога ще окрасявате за Коледа и какви подаръци сте намислили за малките бандити и бандитки?

# 294
  • 7800
  • Мнения: 243
Аз вече съм готова с подаръка. Йоника.

# 295
  • Мнения: 3 334
Здравейте и от мен,за Коледа смятам да й купя кукла с памперс и шише...............това си е пожелала.Вече ще се замераме с тези кукли,писна ми от тях.Исках малка кухня или нещо от сорта да вземем за да разнообразим,ама тя не се впечатлява. Confused
Иначе сме добре.За сега все още не се навивам за второ ,за жалост на мъжа ми Wink,но някак спомените са ми все още пресни от тежкото раждане.

Целувки на всички ви от нас.

# 296
  • Мнения: 1 983
Здравейте,
отдавна не съм писала, но не ми остава и много време.
Незнам откъде да започна да разказвам.Вики ходи на градина, в началото беше трудно, не плачеше винаги, но изглеждаше така все едно се е примирила и беше много тъжна, но бързо свикна.Намери си и приятелче там, Георги и щом той е там всичко е наред.Дори сега, когато не ходи, на 7 януари са на градина иска да ходи, не й се стои тук.Откакто е тръгнала след стачката не е боледувала, което много ме радва.
Накупихме й подаръци, даже единия от свеки го получи в петък, защото нямаше къде да го скрие бабата.Утре вечер и вдругиден сутринта ще получи и останалите подаръци.
Сестра ми роди момиченце преди месец и сега Вики ме навива за сестричка Crazy.
Това е засега.Весели празници Ви желая и много здраве! Hug

Общи условия

Активация на акаунт