Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Калории за покачване на 45 кг жена?

• 303
  • 6
  •   1
Отговори
Знам , че е много относително, но във всички калкулатори показва приблизително 2000 калории за физическа активност 10 000 крачки на ден и тренираща 4 пъти седмично.Но имайте предвид, че се отнася за жена , която е била известно време на дефицит, въпреки че на 1000 калории с 30 000 крачки на ден до сега вървях с 1 кг на седмица надолу.
В момента имам намерението да правя 10 000 на ден и да покачвам мускул.Да тренирам и прогресирам във фитнеса и да успея 3-4 кг за 6 месеца примерно.Висока съм 1,54 за тези килограми.На правилни калории ли се ориентирах?

# 1
Е, ти със сигурност ще качваш, щом си била на 1000 калории дневно досега. Че сигурно няма да можеш и да управляваш по колко качваш. Така или иначе, за да качваш мускули, не са опрелящи толкова самите калории, колкото наличието на протеин в храната, генът и тренировките.

# 2
  • София
Преди месец и малко написа, че си 46 кг. Колко кила свали, че сега искаш да качиш до 45? Rolling Eyes

# 3
  • София
Каква е целта на занятието - до сега сте били на 1000 калории на ден за отслабване, сега искате да напълнявате с 2000? Това е значителен стрес за организма, да не говорим какво се случва с метаболизма от едната крайност в другата. И не твърдя, че 2000 калории са крайност, а че 1000 са супер малко за активен човек.

# 4
Аз се чудя как стават 30к крачки на ден... Това е София от край до край всеки ден Astonished

# 5
Преди месец и малко написа, че си 46 кг. Колко кила свали, че сега искаш да качиш до 45? Rolling Eyes
Не ме разбра.В момента съм 45 кг и целя да кача мускулна маса.Искам да доизчистя последни мазнини и да дооформя, но за целта първо трябва да кача мускул.Може би 3-4 кг за 6 месеца.
На 1000 калории бях временно колкото за по - бързо чистене на мазнините (темпо 1 кг на седмица).Не би трябвало да поддържам на по - малко от 1700 калории ако правя поне 10 000 крачки на ден.А нали за да покачваш основата е в калорийния излишък все пак, иначе няма да има ефект колкото и да тренираш.А 2000 са около 300 калории излишък.

# 6
  • София
Целта е да се пускат теми.
10 000 крачки не са нищо особено - ежедневна разходка из квартала.

Общи условия

Активация на акаунт