Излишна кожа след отслабване с над 15 кг

  • 4 392
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Излишната кожа при драстично отслабване над 15 кг! Моля да споделите как се справяте с тази увиснала кожа на седалището, бедрата, колената, корема и паласките! Направо не мога да я гледам в огледалото!😪

# 1
  • INFJ
  • Мнения: 9 347
15кг не са чак толкова много, би трябвало кожата да се стегне и прибере с времето. Също така означава, че отслабването се е случило прекалено бързо и кожата не е имала време постепенно да се прибира.
Иначе за екстремните случаи, единственият начин е оперативно да се отстрани излишната кожа.

# 2
  • Мнения: 11 337
Oтслабнах за 3 месеца с 40 килограма. И кожата ми увисна, а съм мързел и не ми се спортуваше. Ами стегна се с времето.
Мазах се, морето е голяма сила, солените минерални води също.
Не бързай с драстичните неща.


И мнооого зехтин!

# 3
  • Мнения: 31 648
Ако си отслабнала бързо е нормално.
15 кила не е драстично.
Аз съм свалила 45 почти.
Нямам излишна кожа, но на места леко сбръчкана, особено на местата където е са били най-много килата.
Отслабвала съм бавно.
Имало е случаи да получа от отслабването сбръчкване на шията. Не ми е дремело особено. На мен целта ми е да си оправя проблемите и да сваля килата.
Та това сбръчкване след 2 месеца изчезна.
Трябва да спортуваш и да пиеш достатъчно вода.

# 4
  • Мнения: 6
Искам да уточня, че аз съм на 50 години и кожата не е еластична като на 30 годишна . Все повече се замислям за оперативно премахване на тази кожа дето ме дразни. За дупето се двоумя дали да не сложа импланти, защото ходих на консултация при хирург и той ми каза, че друго решение за него няма

# 5
  • Мнения: 31 648
Преди няколко седмици се загледах в клипчета, които показват много дебели жени и какво се случва с кожата им.
Тогава разбрах, че моите свалени кила са нищо. Нито пък сбръчкването. На тия жени определено им е трябвало операция за премахване на кожата. Така че ти излишна кожа няма как да имаш.
Ако бях отслабнала на 25, щеше да се събере, но не съм.

# 6
  • Мнения: 6
Преди няколко седмици се загледах в клипчета, които показват много дебели жени и какво се случва с кожата им.
Тогава разбрах, че моите свалени кила са нищо. Нито пък сбръчкването. На тия жени определено им е трябвало операция за премахване на кожата. Така че ти излишна кожа няма как да имаш.
Ако бях отслабнала на 25, щеше да се събере, но не съм.
Да! Затова питам има ли уред или процедура, които да способстват за събиране на кожата и разни сбръчкани кожи се изглаждат?

# 7
  • Мнения: 31 648
Може да ползваш спортни уреди.

# 8
  • Мнения: 6
Със спорт се трупат мускули и се запълва кожата с мускули , но обема нараства и кожата се опъва до същото положение което е било с мазнините. Така че спортните уреди не са решение за стягане на кожата и намаляване на обема на тялото

# 9
  • Мнения: 31 648
Доообреее

# 10
  • INFJ
  • Мнения: 9 347
Ъъъ.. не? Именно спорта стяга тялото и кожата. Една жена, която тежи 60кг, но има мускули, изглежда много по-различно от жена, която също е 60кг, но мазнини.

# 11
  • Мнения: 7 260
Колко да ти увисне кожата, ако отслабнеш с 15 кг? Освен ако не си супер много ниска.

# 12
  • Мнения: 6
Колко да ти увисне кожата, ако отслабнеш с 15 кг? Освен ако не си супер много ниска.
Колко да ти увисне кожата, ако отслабнеш с 15 кг? Освен ако не си супер много ниска.
Колко да ти увисне кожата, ако отслабнеш с 15 кг? Освен ако не си супер много ниска.

Висока съм 173 см и тежа 72 кг но отслабнах от 90 кг и кожата при колената и бедрата виси- леко но достатъчно та да не се харесвам. А най- ужасно е при седалището - като ударена с лопата съм!
Обмислям да я изрежа при бедрата, но ме притеснява белега. Има ли някоя която да е правила тази манипулация за естетика! Не става въпрос за болестно състояние с наднормено тегло?Може ли координати на доктор?

# 13
  • София
  • Мнения: 35 088
Вижте сега. Изрязване на излишна кожа е операция, която се извършва при крайно увисване, нисък индекс на телесна маса и крайна нужда.
Операцията е силно инвазивна и възстановяването е от 6 месеца….

Вижте лифтинг, ако не можете да се справите със спорт и масажи.
Отделно - ако досега не сте била активна и нямате мускулна памет, възрастта ще натежи. С нея е нормално да се свиква…

# 14
  • Мнения: 11 337
А бе изчакай бе жена!
И аз се юрнах да търся процедури, купих си някакво луми за хиляда и косур - така и не го включих ...
Дай време на организма ти да се стегне. Не бързай да се кълцаш и режеш. И аз съм близо до 50-ка.
Да не говоим, че вероятността пак да качиш някое килце никак не е малка.

Като толкова ти е зор - върви на кавитации и РФ терапии, но чак пък импланти и лекарски процедури не бързай.

Общи условия

Активация на акаунт