Избор на прахосмукачка - 5

  • 35 059
  • 730
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 392
Здравейте, моля да ми предложите прахосмукачка с бюджет около 250 лв ще се ползва в къща за паркет теракот и малко килими, възможно най мощна, без торба. Благодаря предварително!!

# 541
  • Мнения: 4 255
Взех ровента, смуче, но ми се счупи закопчалката към контейнера.В сравнение със Самсунг е по-добра, но не препоръчвам заради закопчалката

# 542
  • Мнения: 11 642
Закопчалката се чупи от неправилно поставяне на контейнера. Пиша го не като упрек, а за това, че и аз замалко да я счупя, понеже не гледах какво правя.

# 543
  • Мнения: 41 033
Няма начин чупене на закопчалка да е масов дефект. Или е случайно, или е боравено неправилно.

# 544
  • Мнения: 4 255
Ами повече няма да си взема такава ровента

# 545
  • Мнения: 1 392
Мнение за тази https://www.technopolis.bg/bg/Prahosmukachki-bez-torba/Prahosmuk … 4?tab=description
Или ми предложете Вие някой модел?!

# 546
  • Мнения: 4 587
Здравейте, моля да ми предложите прахосмукачка с бюджет около 250 лв ще се ползва в къща за паркет теракот и малко килими, възможно най мощна, без торба. Благодаря предварително!!

Аз пак си предлагам моята Simple Smile Тази е по-нов модел, в общи линии - мощна, за всякакви повърхности, вкл. четка за прах по ъгли и мебели. Няма торбичка, удобна и с дълъг кабел.

https://www.technopolis.bg/bg/Prahosmukachki-bez-torba/Prahosmuk … B2125-09/p/813449

# 547
  • Мнения: 1 392
Аз използвам прахосмукачка Бош от около година.Всеки ден се ползва имайки предвид, че помагам с почистете на няколко семейства.Лека е и не ми е проблем да я пренасям по адреси.Супер лесно се почиства ,включително филтрите.Доволна съм и не беше скъпа.
Може ли да споделиш модела

# 548
  • София
  • Мнения: 5 567
Тази си взех аз:

https://www.technopolis.bg/en/Bagless-vacuumcleaners/Vacuum-clea … C9557-09/p/813465

Смуче като звяр:-) И си има всякакви накрайници. Много съм доволна от нея - практична, удобна и лека е. Особено като я сравнявам с предишната ми (ровента беше, стар модел, но все пак).

# 549
  • Мнения: 1 392
И аз май към филипс се насочвам, по мощни са 900w и около 300лв. Ровентата около 700 -800  вата пак същите пари. Нзн в чуденка съм !!!!

# 550
  • Мнения: 3 048
Аз си взех Филипс-с торба. Доволна съм 900 всмукателна мощност-като ламя е Simple Smile.
Чудех се м-у нея и Ровента.Но на живо за МЕН четката на Ровентите не ми хареса и не чисти.Колелцата са малки и не ми харесаха,но основното е четката и имаше  по-малка смукателна мощност.

# 551
  • Мнения: 1 111
Прахосмукачката ми е philips power cyclone 7, имам я от 1 година.
Измивам си контейнера, но има едни места, които не знам как да почистя и не разбирам как да сваля тази част, за да почистя и там. При вас как е и успявате ли да разглобите на това място:

# 552
  • Мнения: 4 587
Аз накисвам в кофа с препарат и след това изплаквам, ако е по-мръсно, иначе периодично само мия набързо с малко препарат. Няма места, където да остава мръсно.

# 553
  • Мнения: 1 111
Ами то това са затворени пространства, не виждам как ще помогне накисването. Изглежда като някакво капаче това и през малка пролука навлиза прах и вода при миене, съответно ще мухляса там...

# 554
  • Мнения: 194
Здравейте! Да попитам има ли доволни от прахосмукачки на керхер? Много исках безкабелна, но вс ми казват че не са толкова мощни и отделно ще трябва друга прахосмукачка, та се спрях на модел vc5 с кабел е, мощност 500 🙄 само една такава дали ще е достатъчна за хубаво почистване (ще имаме мокети в две спални)? Ако някой е ползвал ще съм благодарна да чуя мнение Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт