Препоръчйте добър уролог!!

  • 642 206
  • 825
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 436
В интернет е даден този телефон на проф. Чакъров: 9759-318, но не зная колко е актуален. Ако искате отидете и в урологията на Пирогов, там лекарите са много добри. Особено д-р Доросиев, който е главният в отделението. Казвам го от опит, защото лежах там миналата зима и знам, че правят много сложни операции и имат добра техника. Успех!

# 151
  • Мнения: 0
др. здравчев  urolog -пловдив медицинска академия
molja njakoi da mi kage dali znae ne6to za tozi lekar
blagodarja predvaritelno.

# 152
  • Мнения: 34
Горещо препоръчвам д-р Николай Милушев! По-внимателен и подробен специалист не съм срещала. Помогна ми да се справя с много тежък цистит. Работи във Вита и в Дженерали.
Вече съм пратила няколко души при него Simple Smile всички са доволни.

# 153
  • Мнения: 36
Миналата година се "лекувах" при д-р Николай Милушев във Вита, за което изключително съжалявам. Бях впечатлена в началото от милото и внимателно отношение, но този лекар е изключително професионално некомпетентен, мое мнение, но подкрепено от две втори лекарски мнения. Бих могла да разказвам нашироко, но не желая да отегчавам излишно, регистрирах се във форума само, за да изкажа мнение за този човек! (не го наричам лекар). Моля ви, търсете второ мнение, когато става въпрос за нещо по-сериозно и се лекувате при него, защото при мен от нищо направи нещо и други двама лекари буквално се хванаха за главата как е възможно това...

# 154
  • Мнения: 0
много добър специалист уролог има в Хил Клиник. Казва се Д-р Георги Георгиев. Невероятен човек, внимателен и много добър професионалист. При него можеш да получиш наистина компетентно мнение, без натиск за една или друга процедура. Ето и профила му: http://www.hillclinic.com/show/1381_d-r-georgi-georgiev---urolog-v-hil-klinik/

успех!

# 155
  • Мнения: 34
Миналата година се "лекувах" при д-р Николай Милушев във Вита, за което изключително съжалявам. Бях впечатлена в началото от милото и внимателно отношение, но този лекар е изключително професионално некомпетентен, мое мнение, но подкрепено от две втори лекарски мнения. Бих могла да разказвам нашироко, но не желая да отегчавам излишно, регистрирах се във форума само, за да изкажа мнение за този човек! (не го наричам лекар). Моля ви, търсете второ мнение, когато става въпрос за нещо по-сериозно и се лекувате при него, защото при мен от нищо направи нещо и други двама лекари буквално се хванаха за главата как е възможно това...

Аз мога само да кажа в отговор, че пратих 3 души при него и на всички ни реши проблемите. Разбира се, както при всеки специалист, ще се намерят и недоволни пациенти. Съжалявам, че при вас се е получило това Sad Разбира се, важно е да се споделят не само позитивните впечатления, но и негативните! Аз също съм винаги "за" второто мнение. Успех на вас и дано сте намерили лекар, който да ви помогне, защото в крайна сметка това е най-важното

# 156
  • Мнения: 71
Здравей те търся добър уролог за град Плевен

# 157
  • Мнения: 5
Здравей те търся добър уролог за град Плевен
Доц. Генадиев началник на урологията в МБАЛ " Г.Странски".

# 158
  • Мнения: 0
Здравейте, спешно търся уролог-хирург който има опит в отстраняването на тумори от бъбреци. На мен направо тръгнаха да ми махат и здравия бъбрек заедно с доброкачествения тумор, и не знам откъде да си търся второ мнение дали все пак не може да се запази. А информацията за добри уролози в Интернет е повече за такива които махат камъни и се занимават с простатата.

Благодаря предварително за помощта!

# 159
  • София
  • Мнения: 15 222
Д-р Драгиев, Обща урология, ВМА.
Той махна бъбрек с тумор на майка ми, но се надяваше да има шанс за отстраняване само на тумора или на част от бъбрека.

# 160
  • Мнения: 0
Vivi, благодаря за бързия отговор! Ще си опитам късмета при Д-р Драгиев. Разбрах обаче, че приема само в Четвъртък следобед, и с направление или платено - все се чака три седмици за час. Та в случай, че не стане при Д-р Драгиев, ще се радвам и на още препоръки за уролози от форума.

Някой да има впечатления от уролозите в Онкологичната например, Д-р Табаков или Д-р Цингилов?

# 161
  • София
  • Мнения: 15 222
oble, аз записах първия час за преглед на майка ми. Отидох лично в 21 (май това беше номерът) кабинет в поликлиниката на ВМА, на рецепцията казах, че става дума за тумор и жената беше много отзивчива - записа ми час за след няколко дни. Не ми се занимаваше да губя време с направления - прегледът беше платен. В деня на прегледа трябваше да изчакаме да минат други хора, но не отне много време . Нещо като половин час, не повече, не помня точно. Д-р Драгиев също беше много отзивчив и записа час за операция максимално скоро. Първият преглед на майка ми беше малко преди Коледа, а операцията - в началото на януари следващата година.


# 162
  • Мнения: 0
Препоръчайте добър уролог в София за проблем с простата за възрастен!
Благодаря ви!

Съветвам ви да видите тук www.docplanner.bg/urolog. Там можете да намерите много различни лекари.
Всичко най-добро!

# 163
  • Мнения: 0
Здравейте,

Препоръчайте добър уролог може да ви посъветва в София. Търся лекар за баща си.
Най-добре е да има лекар, който работи в урология  та за дълго време.

# 164
  • Мнения: 1
Някой ходил ли е при Доц  д-р Цветин Генадиев?Чакаме операция и ми го препоръчаха.

Общи условия

Активация на акаунт