Препоръчйте добър уролог!!

  • 641 934
  • 825
  •   4
Отговори
# 540
  • Мнения: 4 069
Да, това е Василев.

# 541
  • Мнения: 1 343
Rosita, ти този д-р Василев наричаш урологичен център или как там? Това е най-некадърен и безотговорен човек, който съм срещала в лекарската гилдия...Първо, при него е сякаш един малък апартамент и никакъв не е център, а работи той като лекар в Александровска болница...За там нищо не знам, но в кабинета му ходих с често уриниране, болен пикочен мехур и изръсих доста пари да пикая на столчето и прочее, а с нищо не ми е помогнал (няма той и тези знания). Каза ми, че имам киста на бъбрека, даде ми и диск от ехографа...Киста нямам и никога нямах, а и диск гледаха други лекари и на него няма киста...После ми изписваше наизуст разни антибиотици, каквито му дойдат на акъл...Видях, че не се подобрявам и го попитах дали може да ме остави в болницата. Той отказа...Мисля, че просто трябва да се затвори този кабинет и да не губят време хората...

# 542
  • Мнения: 7 123
emma1_, да, но не го наричаам аз, а така се нарича по привцип - Урологичен център "д-р Василев". Основно събират пациенти, които да лекуват в "Александровска". Аз обаче бях направо в болницата по спешност и след дълго разкарване.
В този център ходих само на последващи прегледи и да ми свалят стента, който ми поставиха след разбиването на камъка. Веднага след това започнаха болките - тогава ме успокояваха, че имало оток, тъй като камъкът бил срастнал с лигавицата на уретера и при разбиването тъканта се травмирала. Просто се оказа, че се е трамвирала завинаги. Лекарите, които ме лекуваха след това ми казаха, че никой не е застрахован да не се случи при него и аз съм напълно съгласна, моят случай беше особен,. Но липсата на отношение, баламосването и некомпетентността бяха налице и това ме отблъсна категорично.  
Та затова казах, че не препоръчвам тези лекари.

# 543
  • Мнения: 1 343
Rosita, точно това, че център баламосва хората и д-р Василев прибере паричките, а в Александровската да сложи пациента отказва...Те трябваше да те предупредят, че това може да стане, щом никой не е застрахован...Ти щяла да се консултираш и с други лекари, които са по-сигурни, че нищо няма да ти се случи...С една дума, некадърни са и пипнаха те лошо. Точно защото не умеят, не знаят - те баламосват...Все едно да ми махнат полип на червата и да я продупчат ...Значи нищо добро не са направили...Ако случай ти е бил особенен, може някой да се е справил отлично...

# 544
  • Мнения: 17
Здравейте,

някои, дали може да сподели мнение за :
Д-р Асен Александров, уролог - Токуда ?

или

д-р Кацаров - че последните отзиви, които намирам са от доста отдавна?
има прегледи с предварително записване в кабинета си
София, Ул: “Шандор Петьофи” №39
http://www.drmilenkatzarov.com/

или друг добър уролог-андролог

Благодаря

# 545
  • София
  • Мнения: 1 226
Бягайте далеч от урологията на Софиямед. С две думи само да обясня, постъпвате здрави, изписват ви болни. Не ми се влиза в подробности щото ме е яд на мене си.

# 546
  • Мнения: 4 069
Кой постъпва в болница здрав? Не оспорвам опита ви, но все пак някакво обяснение може би трябва. И за всички ли лекари се отнася там или за конкретен?

# 547
  • Мнения: 1
Здравейте, имам кръв в урината от няколко месеца. Можете ли да ми преоръчате къде да отида.
Благодаря!

# 548
  • Мнения: 5 867
Като за начало, пуснете обикновена + стерилна урина, както и ПКК + СУЕ + CRP.
След това - при читав уролог.

# 549
  • Мнения: 4 069
Чакали сте няколко месеца с кръв в урината и едва сега питате къде да отидете?! Където и да отидете ще е по-добре от никъде, но идете на поне 2 места. Може в клиниката на Василев на РАКОВСКИ, но не работят с направления.

# 550
  • Мнения: 7 123
Може в клиниката на Василев на РАКОВСКИ, но не работят с направления.
Аз не бих я препоръчала.

# 551
  • Мнения: 4 069
Аз съм ходила, но във връзка с лечение на цистит при д-р Йотовски. Много разбран човек и според мен адекватна му беше терапията. И аз прочетох за недоволни, но с други проблеми. Пак казвам, поне две мнения от специалисти да има ще е добре.

# 552
  • Мнения: 7 123
За цистит може и да може, но за по-сериозни проблеми - твърдо не! Йотовски извън частния кабинет е друго нещо, както и всички доктори от тази "клиника".

# 553
  • Мнения: 4 069
Може и така да е, за мен беше много важно, че си вдига телефона и връща обаждане, а не като изляза от кабинета и дотам. Дори веднъж се наложи да отида повторно за което по принцип се плаща, той не ми взе пари. Обсъжда с мен лечението и се съобразява, не да ми покаже вратата ако много знам... Тези неща ми оставиха добро впечатление.. Лечебната схема, която ми предписа не я спазих заради страх от хинолоноеите АБ поради което лечението се проточи много. Ако го бях послушала вероятно щяха да се оправят нещата по-бързо. Но вече как е за другите болести и диагностика не знам. Циститът е ясен, там и аз мога да си сложа диагнозата и да си пусна изследването, което и правя и отивам при него с готов резултат.

# 554
  • Мнения: 1
От 2-3 дни имам нещо като бъбречна криза-начална. Имала съм и преди една, ама ми мина от самосебе си. Какво Ви е мнението за Токуда. Мисля да ида утре на уролог там? Благодаря Ви.

Общи условия

Активация на акаунт