Препоръчйте добър уролог!!

  • 642 182
  • 825
  •   3
Отговори
# 795
  • Мнения: 164
emma1_ Maлко са лекарите които могат да “виждат“. Най лесно е да се дървиш на пациент, който в паника и страх влиза в кабинета, чакал 5 часа реда си, приготвил парите. На някоѝ безполезни идиоти като тоя, трябва да бъде отнеман лиценза. Тоя не помага, а хранѝ къща. Жена му, децата и внуците са добре, докато губи времето на хората да му слушат истериите и да му плащат за глупостите и нападките които дрънка

# 796
  • Мнения: 316
При левкоплакия  на пикочен мехур също може да има такива симптоми, хубаво е да се направи все пак цистоскопия, иначе всичко останало е гадаене за съжаление 😔

# 797
  • Мнения: 1 344
emma1_ Maлко са лекарите които могат да “виждат“. Най лесно е да се дървиш на пациент, който в паника и страх влиза в кабинета, чакал 5 часа ред в студ и жега, приготвил парите. На някоѝ безполезни идиоти като тоя, трябва да бъде отнеман лиценза. Тоя не помага, а рани къща. Жена му, децата и внуците са добре, докато губи времето на хората да му слушат истериите и да му плащат за глупостите и нападките които дрънка
Некадърници са и е нещо страшно. Скоро ми оперираха една бучка на гърдата - професор онколог, бях под пълна упойка, а после раната е инфектирала, рязаха я пак...пак лежах в болница на системи с антибиотика.... И като дойдох на себе си, опипах мястото, а познатата ми до болка бучка си стои на мястото...(не са я намерили, изглежда). В медицината стана много страшно. А какво са давали на биопсия, просто недоумявам.

# 798
  • Мнения: 5 867
Е, едва ли бучката е останала, щом самата ти я напипваш с лекота?! Чак толкова некадърни не са.

# 799
  • Мнения: 164
Щом я напипва, значи е там. Не и расте трета гърда

Какво смяташ да правиш? Ще я оставиш ли?

# 800
  • Мнения: 1 344
Е, едва ли бучката е останала, щом самата ти я напипваш с лекота?! Чак толкова некадърни не са.
Бучката ми е позната до болка... КТ с контраст показа, че я има и написаха, че трябва да се биопсира Flushed.Чак толкова са некадърни, колкото и да не ти се вярва. И аз не очаквах, но още тогава в болницата видях, че разрезът не е на това място...., но викам, че не може да стане. Оперираха професор и доцент Laughing Резил е!

# 801
  • Мнения: 353
ladychar86, да не би имаш склероза на мехурната шийка? При нея е както при мъжете с увеличена простатна жлеза има остатъчна урина в пикочен мехур, има напъване при уриниране. А иначе, ако е от синдрома на лешникотрошачката, то ти да си имала тези симптоми от дете, защото това е вродена аномалия. За съжаление, уролозите трудно диагностицират болести. Аз съм ходила при тях, правени са ми сто цистоскопии, но не видяха на тях папилом....Не видяха на тях и други работи. Та проф. Митко Цветков (светла му памет) в Медицинската академия ми е правил цистоскопия и е видял по-нещо.....
Как се открива тази склероза?

Сега пак имах такова зацапване. Мисля, че е от пикочния канал. Такова ми е усещането, но ще отида и на гинеколог.

За Краси Янев какво ви е мнението?
Ако трябва да ходя до него?
Не мисля, че чакането ще е добре.

# 802
  • Мнения: 164
Бучката ми е позната до болка... КТ с контраст показа, че я има и написаха, че трябва да се биопсира Flushed.Чак толкова са некадърни, колкото и да не ти се вярва. И аз не очаквах, но още тогава в болницата видях, че разрезът не е на това място...., но викам, че не може да стане. Оперираха професор и доцент Laughing Резил е!
[/quote]

Тия двамата са за съд, присъда и последващ затвор, без право на обжалване на годините. И това го казвам сериозно. Един бъдещ убиец или вече такъв, в затвора и другите ще спрат с волностите. Не може да си играеш на тука има, тука нема с живота на хората

# 803
  • Мнения: 1 344
dsfds, оперирах се в София, на 150 км от вкъщи. Трябваше да дойда в болницата сутринта в 9 часа и затова спах в хотела, защото не мога да стигна сутринта с нищо до София. Давах материал за повторно мнение, плащах. Раната е инфектирала и лежах после тук в местната друга болница, където я рязаха и слагаха ми венозен антибиотик.... И накрая мисля да не съм луда вече, че напипвам бучката, позната до болка.... Платих и скенер с контраст в Токуда. И се оказва, че те не я намериха. В личното ще ти напиша имената на това светило-професор, за да знаеш на всеки случай за негодниците..... Благодаря ти за разбиране, макар, че това не е по темата тук.

# 804
  • Мнения: 353
Момичета, пиша рано, защото след малко тръгвам на работа.
Тази сутрин с първата урина започнаха остри, много силни болки в областта ниско долу, усещам го като да е от уретрата (пик. канал). След изхождането, което не беше съвсем докрай, при избърсването пак кафеникаво зацапване.
Почти сто процента съм сигурна, че е от уретрата. Според мен не е гинекологично.
Много силни и остри са болките. Сега малко по-поносими са, но си ги има.
Не зная как ще изкарам смяната си. Добре, че съм първа.
Дайте съвет какво да правя?
Директно в Александровска на спешно ли да ходя?
Не зная дали ще намеря Краси Янев - аз съм до 11:30 някъде на работа. До към 12 ч. мисля, че ще стигна в Александровска. Но как ще го намеря? Там не се влиза просто така.

# 805
  • Мнения: 7 135
Проф. Янев ако намерите, добре, други твърдо не от тази болница - що се касае за спешно действие.
Ако не го намерите - може да пробвате в Токуда при д-р Адриан Попов.

# 806
  • Мнения: 353
Момичета, дано не досаждам, но наистина няма към кого да се обърна.
Днес сутринта станах и след мъчно уриниране, пучих много силни болки в областта на уретрата. След това и кафеникаво течение, тук-таме с жилки кръв, при избърсване след уринирането. Болките не отшумяха, само малко намаляха. Имам ги и сега.
Отидох на работа и към 12:00 ч. отидох в спешното на Александровска.
Първоначално се опитах да намеря Краси Янев, но неговата сестра не пожела да ми помогне да го намеря, тъй като съм отишла извън времето му за прегледи.
Та... озовах се в спешното. Там ми взеха кръв и урина, но дойде спешен пациент, ушашка ги и мен ме зарязаха. Чаках 3 часа да станат изследванията. Но имах запазен час за гинеколог, при проф. Костов и трябваше вече да тръгна от спешното. Помолих ги да ми проверят изследванията. Те казаха, че не са готови. Аз им казах, че ще отида до гинеколога и ще се върна, за да ми дадат изследванията и да ми извикат уролог. По тяхна логика, не може да ме види уролог, без да са ми станали изследванията.
Те отказаха да ме пуснат и казаха, че трябва да остана, докато станат изследванията. Аз се ядосах, защото три часа чакам с болки, с течение, което не се знае от къде е, а те не ми обръщат никакво внимание. Накрая след като не пожелаха да ме консултират с уролог и не бяха готови изследванията, аз се подписах, че си тръгвам без нищо - един вид ме принудиха. Нямаше как да стоя повече там, защото не знаех дали все пак не е мал шанс да е гинекологично. Отидох при Костов, той е категоричен, че не е гинекологично. Според него категорично е уро инфекция и по-специално, тъй като болките са ми в уретрата, каза, че вероятно е оттам. Но не може да твърди с точност какво е. Понеже бях почнала да пия Ципрофлоксацин, ми остави тази терапия и ме изпрати да си ходя на уролог.
Обадих се в Уроелит, защото нямах друга опция. Прегледа ме някакъв доктор, който взе да ми твърди, че не е от пикочния мехур. Аз му казах, че съм съгласна, че не е от него и че мисля, че е от уретрата. Обясних му, че ме боли и че имам зацапване с примеси на кръв, а той каза, че нищо не може да направи по въпроса. Да си пусна стерилна урина и обикновена, да си пия Ципрото и да се върна в сряда. Ама до тогава, я камилата, я камиларя с тия болки.
Момичета, каже те ми, аз ли полудявам? Какво става? Може ли човек с болки и кървене да се лута от уролог на уролог и на тези въобще да не им пука? Поне да ме приемат в болница и там да ме изследват. Аз какво мога да направя сама вкъщи? Страх ме е да не стане по-лошо. Споделих с доктора, че се притеснявам да не взема да спра да уринирам - той ми отговори - голяма работа, щял да ми сложи катетър. Сякаш това си е съвсем в реда на нещата 37 годишна жена да стигне до това окаяно състояние, защото никой не ще да си помръдне пръста да помогне.
Ами ако имам нещо по-сериозно, попитах, а той ми отвърна, че за тридесет и няколко години трудов стаж, рядко е виждал нещо по-сериозно на уретрата и така.
Имам лошо предчувствие.
Какво да правя? Да се мъкна и до Пирогов ли? Или да отида до спешното на ВМА?
Или утре сутрин да се надигна и да висна пред кабинета на Краси Янев? Ама без час, няма да ме вземат.

# 807
  • Мнения: 164
В тия тъмници не ходи никъде. Ако го направиш, е най-добре да те приемат в болница.

# 808
  • Мнения: 1 344
Да не би имаш някой камък в пикочния мехур или пясък, полип на уретра, който обикновено винаги кърви.

# 809
  • Мнения: 7 135
Трябваше да изчакате пред спешното, аз съм чакала два пъти по 5-6 часа там. За Уроелит толкова много негативи се изписаха…

Общи условия

Активация на акаунт