Препоръчайте ми хубав бебешки шампоан

  • 4 119
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Мерси много за отговорите! Flutter А можете ли да ми кажете какви цени са двата предложени? Ще ви бъда благодарна, че да не търся в магазините сто часа... Rolling Eyes
Mustelata е 13лв успех в избора!

# 16
  • Мнения: 1 455
Бюбхен и Нивеа!

# 17
  • София
  • Мнения: 3 328
Бюбхен - обаче не ми допадна на моята собствена коса. А на дечко косичката става разкошна от него Hug

# 18
  • Мнения: 899
А защо не си вземеш шампоан за честа употреба? На Eucerin е много мек, аз го ползвам много често, води се за чувствителен скалп, струва около 9лв.
И това е вариант...просто все сменям през няколко седмици шампоани и се чудя кое ще ми се отрази по-хубаво и по-хубаво без да има много от гадните химии #Crazyче много ги има Sick

Това е по-добрия вариант, според мен, бебешкият шампоан, ще ти действа добре за много кратко, а и косата наистина става стърчаща. Можеш да си вземеш два различни за честа употреба и да ги редуваш. Моята коса изключително много живна след употребата на Юсерин-а.

# 19
  • Мнения: 1 564
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
И аз съм за него. Laughing

# 20
  • Мнения: 1 101
Клоран  Peace

# 21
  • Мнения: 3 050
Скоро време ще си сменя шампоана с някой от тези(ще реша Wink) и ще ви кажа после за резултатите. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт