Търся мнение, да се откажа ли

  • 11 732
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 328
Най-добре за теб е да си изплащаш кредита сама и жилището да бъде само твое.
Ако живеете заедно е съвсем нормално той да плаща половината сметки и да помага в домакинството.

# 31
  • Мнения: 30
Първоначално щях да напиша като повечето тук,че във всяка връзка трябва да има компромиси за дребните битовизми.Сега съм на мнение,че той е егоист.Във времена на ковид,да си бил там някъде си,където можеш и отново да си останеш,да не искаш да се тестваш по някаква причина и да си с намерение да се натресеш при любимия човек с ясната представа ,че можеш да го заразиш е осъдително.Това не би го направил и мъжа ми,с който сме от 30г заедно.

# 32
  • София
  • Мнения: 35 309
Вие не живеете заедно.
Той просто ти гостува, докато не гостува у мама.

Получаваш всичко, само пара̀та не. Язък, язък.

# 33
  • Мнения: 1 596
Аз каквото разбрах е, че нито жилището е общо, а лично твое, нито бюджетът - в който явно всеки се скъпи да не даде повече.
След избухванията от негова страна е ясно, че и комуникацията ви куца доста, а и не сте си изговорили как ще се образуват финансите ви още в самото начало и оттам идват всички проблеми. Какво се случва с кредите ви в случай на болест, безработица? Щом сте заедно в хубавото би трябвало да е така и на пангара.
За мен вариантите са два - или сядате отново и се разбирате за важните теми - пари, сватби, деца или ще покретате още известно време и той ще се изнесе.

# 34
  • Мнения: 15 960
За мен е безотговорно в момента той да иска да идва болен, при условие, че е в къщата на родителите си и не е сам на края на света, оставен на произвола.

# 35
  • INFJ
  • Мнения: 9 488
Къде пише, че е при родителите си?

# 36
  • Мнения: 3 505
Първоначално щях да напиша като повечето тук,че във всяка връзка трябва да има компромиси за дребните битовизми.Сега съм на мнение,че той е егоист.Във времена на ковид,да си бил там някъде си,където можеш и отново да си останеш,да не искаш да се тестваш по някаква причина и да си с намерение да се натресеш при любимия човек с ясната представа ,че можеш да го заразиш е осъдително.Това не би го направил и мъжа ми,с който сме от 30г заедно.
За мен е безотговорно в момента той да иска да идва болен, при условие, че е в къщата на родителите си и не е сам на края на света, оставен на произвола.
Това ми прилича на параноя! Разбирам авторката да беше бременна, трансплантирана, онкоболна, а той да беше зле, ама то вероятно иде реч за кихане и сополи. Имала съм кратка връзка с хипохондрик, обидно е и е досадно е.

# 37
  • Мнения: 18 379
Че правилно си дава парите на родителите си, на тях може да разчита да го гледат, като е болен.

# 38
  • Мнения: 15 960
Авторката може и да е хипохондричка, коментирам неговото поведение. Всеки от тях ще си направи сега изводите и струва ли си да живеят заедно. Тя дали иска някой, на когото не му пука за здравето й, и той дали иска жена, която не е склонна да се жертва за него.

# 39
  • Мнения: 3 505
Как па мъжът ми не се сети да ме изгони при нашите, когато в разгара на истерията с Ковид пипнах нещо и отказах тест да си направя!?

# 40
  • Мнения: 18 867
Аз на майтап го приех естествено Simple Smile Избрах навремето от разните кандидати този, когато тогава съм искала. После че се е оказал неподходящ след 100 години, случва се. И няма да стоя сама, пак срещнах мъж, такива са природните закони.

Имах предвид, че никога не съм оглеждала мъжете точно какви са им доходите, каква част от тях ще дадат за мен и подобни сметки. Сега май това е водещото при избор на партньор....все това четем - бюджета, ама нашите дадоха повече, пък техните нищо не са осигурили... и подобни.

Ето, почна се вече да не искате и Уилям Simple Smile

# 41
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Тези "изисквания" са основно виртуални теории.

Последна редакция: сб, 18 сеп 2021, 11:14 от Viviana91

# 42
  • Мнения: 3 505
Никога не съм си избирала мъжете според доходите и имуществото им, но стиснатите са друга бира. Дори умерено и леко стиснатите ме натоварват.

# 43
  • Мнения: 32 288
Ако имате деца и се разболеят от нещо заразно, какво ще правите? Joy

# 44
  • Мнения: 2 749
Отказвай се! Тоя с тая слаба имунна система кой знае какви кекави деца ще направи.

Общи условия

Активация на акаунт