За прохождането

  • 1 323
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 256
Вкъщи е добре босо или по чорапки, но чорапките се пързалят по плочки или ламинат. Най-добре да има килим или мокет за да създава сцепление. Една стая застлана с килим му беше достатъчна на моя да проходи. Първо се залавяше за мебелите и ходеше покрай тях, а после се пусна и взе да кръстосва стаята. Навън ходехме с буйки на Колев. Но Габи определено проходи вкъщи.

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Вкъщи е добре босо или по чорапки, но чорапките се пързалят по плочки или ламинат. Най-добре да има килим или мокет за да създава сцепление.
Peace

# 17
  • Мнения: 4 399
Аз я пускам в момента по чорапи с гумички на стъпалата за да не се пързаля по паркета. През деня когато е топло я оставам и боса. Още не съм купувала обувки. Проходилка няма и да и купя.

# 18
  • Мнения: 1 186
При нас пък е най чудното че прави повече крачки сама ако ходи на меко...отколкото на земята без килими и други подобни

# 19
  • Мнения: 924
Вкъщи бос или по чорапи (зависи на каква настилка е в момента). Навън със сандали, обувки... Аз предпочитах по-меките отна4ало и бях много недоволна от "проходилките" на Колев и Колев.

# 20
  • Мнения: 2 498
От момента, в който започнах да я слагам в проходилката беше с бебешки обувчици, а после с буйките на К и К...боса  по чорапче, не е ходила дори и в къщи...

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 00:33 от valia77

# 21
  • Мнения: 1 455
В проходилката-бос,но когато я махнахме и при прохождането му купих буйки на К/К за прохождане,много са удобни.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 758
Вкъщи (във или извън проходилката) боса или по чорапи с гумени "бутончета".
Навън - докато беше горещо е ходила малко и боса, после с 2 чифта чорапи, а сега като застудя съвсем - с буйки. Смятам да пробвам скоро и анатомични обувчици за да видя с кое и е по-удобно.

# 23
  • Мнения: 4 621
При нас беше комбицация от обувки за прохождане на Колев и Колев и боса, но от това, което наблюдавах боса се чувстваше по-стабилна и и беше по-лесно Peace

# 24
  • Мнения: 5 103
Много благодаря за отговорите Hug

# 25
  • Мнения: 8 505
Дъщеря ми проходи боса.Беше лято.В такова време бих обувала само чорапки.Има такива с гума отдолу,подходящи при положение,че подовата настилка се пързаля.

# 26
  • Мнения: 1 555
Босо !!! Без проходилка !!!

# 27
  • Мнения: 5 026
Аз съм за босо прохождане  Wink, но сега вече е по-студеничко. Аз му обувам чорапки и отгоре едно поларени...като терлички и пада едно бутане...

# 28
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Само по чорапки и без проходилка Peace

 Peace

# 29
  • Мнения: 113
ние сме в проходилката с чорапки или със шушонки, а после някакви мекички буйки ще търсим

Общи условия

Активация на акаунт