Изчезването на Gabby Petito. Бихте ли арестували Brian?

  • 15 863
  • 337
  •   1
Отговори
# 195
  • Монреал
  • Мнения: 1 384
И това човек,  който смята,  че съдиите се влияят от руси жени.
Днес попаднах на този стар клип, осмиващ очевиден стереотип, за който ти явно не си чувала:

# 196
  • Мнения: 15 960
https://www.google.com/amp/s/www.independent.co.uk/news/world/am … 930190.html%3famp
Ето тук един шериф и той предубеден, вярва на русото момиче, не на майтапчията, дето си лафи с полицаите.

# 197
  • Мнения: 1 117
Мноого се забавиха с резултатите от аутопсията.. С намирането на Брайън също. Дано по-скоро го открият и се разбере какво се е случило.

# 198
  • Мнения: 282
Аутопсията е приключила. Заключението е, че Габи е била удушена.

Редакция: слушам пресконференцията сега. Лекарят не разкрива детайли, освен, че тялото ѝ е било изложено на стихиите за около 3-4 седмици. Беше намерена на 19 септември. Значи се е случило още през август. Не е била бременна.

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 23:28 от JoyfulCompany

# 199
  • София
  • Мнения: 15 464
Там много ги е страх да арестуват някой, дори убиец, без стабилни доказателства.

Но при положение,че са били само двамата, няма кой друг да е убиеца.Но такива невероятни истории съм гледала,че там всичко е възможно.

# 200
  • Монреал
  • Мнения: 1 384
https://www.google.com/amp/s/www.independent.co.uk/news/world/am … 930190.html%3famp
Ето тук един шериф и той предубеден, вярва на русото момиче, не на майтапчията, дето си лафи с полицаите.
Много евтино изявление СЛЕД като е намерен трупа. Аман от умници даващи акъл СЛЕД КАТО ВИДЯТ ПЪЛНАТА КАРТИНА. Така всеки може. Огромната част от "изчезналите" хора се появяват живи и здрави, та няма законно основание да задържиш за дълго партньора заради мълчание. Без труп няма убийство, колкото и да са подозрителни обстоятелствата.

Там много ги е страх да арестуват някой, дори убиец, без стабилни доказателства.

Но при положение,че са били само двамата, няма кой друг да е убиеца.Но такива невероятни истории съм гледала,че там всичко е възможно.
Най-вероятно Брайън е убиецът, но не е 100% сигурно. Не са били сами, а в публичен парк, пък и той е хайквал сам докато тя е поствала.

# 201
  • Мнения: 18 547
Като нищо може да е друг и този да се е изплашил, че всичко сочи него.
Може и той да е .За това има следствие  и съд.

# 202
  • Мнения: 18 530
Аз пък се чудя и с кой акъл мъж води младата си годеница в пустиня някаква и я оставя сама да ходел той из горите. Малоумник. Отвратителна безотговорност е това. Дано никое момиче не се навива да кисне само из пущинаците заради някой си.

# 203
  • Мнения: 1 861
Аз пък се чудя и с кой акъл мъж води младата си годеница в пустиня някаква и я оставя сама да ходел той из горите. Малоумник. Отвратителна безотговорност е това. Дано никое момиче не се навива да кисне само из пущинаците заради някой си.

Има няколко канала в youtube, които обясняват подробно защо са били в пустиня. Та накратко двамата обичали много да пътуват и момичето е започнала канал, в който снима блогове от различни места и й е било мечта да са в нещо като каравана и да пътуват, и да снимат. Затова решават бусчето да си го направят като дом и да са на пътешествие д/г 2 месеца мисля. Но в един момент почнали да се карат и момчето ударило момичето като имало един свидетел, който се обадил на полицията, а от там дефакто идват клипчетата от полицаите и така. Ако ви е интересно може да погледнете някое от клипчетата, като според мен най-добре описано е на youtuber-ката Kendall Rae като е представила всичката информация в един клип към 21/09 мисля.

# 204
  • Мнения: 18 530
Да, да, пак си е крайно малоумно решение. А в случая и с фатален край Sad

# 205
  • Мнения: 5 267
Без труп няма убийство, колкото и да са подозрителни обстоятелствата.
Абсолютно си прав за това, но моето впечатление е, че просто не им е пукало за Габи. Представяш ли ти и аз да идем в пустинята, да се скараме, да ни раздели полиция и аз да се върна без теб вкъщи и никой да не ме закача за нищо седмици? Без разпит, без полицейско наблюдение, без.. нищо.

# 206
  • Мнения: X
Там много ги е страх да арестуват някой, дори убиец, без стабилни доказателства.

Но при положение,че са били само двамата, няма кой друг да е убиеца.Но такива невероятни истории съм гледала,че там всичко е възможно.
Засега той официално се води оперативно интересно лице, т.е възможен заподозрян, макар на всички да е ясно, че той я е убил. Като успеят да го разпитат и ако намерят несъответствия в думите му, може да стане и заподозрян, но дори и от това е възможно нищо да не произлезе, ако не намерят твърди доказателства за вината му.

# 207
  • Мнения: 6 881
Там много ги е страх да арестуват някой, дори убиец, без стабилни доказателства.
Те могат да го арестуват, но не могат да го задържат без да повдигнат обвинение. А ако не е стабилно обвинението и се стигне до съд той ще спечели и после май вече не могат да го съдят отново за същото.

# 208
  • Мнения: 3 277
Wink
За да арестуват някого, трябва да могат да посочат какво точно лрестъпление е извършил, и какви са ти доказателствата че той е извършителя.
Предполагам, че в други страни могат да задържат хора и чак после да търсят в какво да ги обвинят, тук за щастие все оше не е така.
Района около Гранд Тетон/уЙелоустоун е всичко друго, но не и пустиня.
Едно от най-красивите места на САЩ, и като гледки, и като растителност, и като животни.
Милиони го посещават годишно, повечето се придържат към по-установените маршрути и места, но огромен брой хора предпочитат да прекарат време сред природата. Тия лагери са много разпръснати, повечето дори нямат и тоалетни, но са идеален начин да прекараш време сред природата и да видиш дивите животни в естествената им среда.

# 209
  • Мнения: 15 960
Не ми е ясно - полицията иска да разпита някой във връзка с престъпление, но той им казва " гледайте си работата, няма да говоря" и те не могат да направят нищо. Така ли е в САЩ? Оказва се, че полицаите не са го виждали изобщо и не са говорили с него. Но пък бил под наблюдение??

Общи условия

Активация на акаунт