а следващото?

  • 2 628
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Зависи от децата, ако са кротки...Но ти няма как да знаеш второто какво ще е  Wink За мен най-добрата разлика е 3-4 години.

# 16
  • Мнения: 5 362
Аз мисля че поне от 3 до 5 години е по нормално и по поносимо.

Но не е ли малко рано за 2-ро?Изчакай първото да порасне малко.

# 17
  • Мнения: 3 248
Ако зависи само от мен и желанието ми - мисля, че бих изчакала 2-3 години до следващото бебеправене. Но това го казвам сега, когато все още нямам нито едно дете. Peace

# 18
  • Мнения: 936
Разликата между моите е 5,5 г, мисля че е добра. Каката е сравнително самостоятелна  и  дори помага за бебето. Тя до 3г. беше постоянно залепена за мен, та имах малко време да поработя и да си почина от нейното постоянно присъствие. Не че ми пречеше, но ме чакаше пред банята и тоалетната, което вече беше прекалено.

# 19
  • Мнения: 2 885
Чакам 01.01.2009 г.

# 20
  • Мнения: 1 455
Аз исках моите деца да са с малка разлика и затова при нас опитите започнаха 7 месеца след раждането,но продължиха повече време.Разликата на децата ми е 1,9г.,но малката е много кротка и на мене ми е много по лесно,отколкото първия път.Общо взето стреса ми беше преди да родя,а сега ми е спокойно.За мене колкото е по малка разликата,по добре!

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
аз трябва да чакам за следващото около две години защото съм със секцио, ама за мен това е перфектната разлика-хем първото не е съвсем бебе, хем не е и много късно
"Взе ми го от устата"    newsm10

# 22
  • София
  • Мнения: 969
Според мен идеалната разлика е 3-5 години. Ако е много малко първото дете ще е много трудно. по-добре малко по-голямо че да разбира вече. Аз лично ще гледам първите една две  години да се пазя. после както дойде Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 4 397
За мене 3-5г. е добра разлика. Но всеки решава сам за себе си  Peace

# 24
  • Мнения: 3 092
И аз си мислех че ако решим  да имаме  друго бебе разликата да е поне 3 години.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Ами то човек си прави планове, ама те понякога криви излизат.  Mr. Green Аз си мислех поне 2-3 години да изчакаме, а се оказах бременна с дете на 7 месеца. Та много се изплаших в началото, всички планове отидоха на кино, но за всяко нещо си има причина. Живот и здраве ще имат 1г. и 3м. разлика. Добре, че имам кой да ми помага, но дори да нямах пак бих го оставила. Но доброволно да се подложа на това, едва ли.  Naughty Винаги съм казвала, че два деца с малка разлика е най-трудният вариант за една майка. Ама като ми е голяма устата... Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 986
  Аз имах много лека бременност-никакви неразположения,досега съм + 11 кг. и не ми тежат Peace-готова съм още една такава бременност да изкарам Laughing,но нямам все още представа как ще мисля по въпроса след като бебето се роди CrazyБих изчакала поне 1 год.,но...трудно може да се планира кога ще се зачене второто/ние за първото чакахме 5 год. Cry/.

# 27
  • Мнения: 5 026
 И ние сме мераклии за девойка, но ще поизчакаме 3-4 години, че имаме да стягаме къща..., за да има място за 2 деца. Но всичко е Божа работа!

# 28
  • Мнения: 510
Много зависи дали има кой да ти помага и наистина дали децата ще бъдат кротки. За мен разлика от 5 години ми се струва добра.  Така голямото дете малко или много ще е попораснало и ще мога да обърна по-голямо внимание и по-пълноценно да се отдам на гледането на бебо. Но човек предполага, Господ разполага.  Peace

# 29
  • Мнения: 239
живи и здрави  Hug няма значение каква е разликата. хубаво си е да са поне две дечицата Peace

Общи условия

Активация на акаунт