Бързи здравословни въпроси и отговори – 31

  • 27 574
  • 737
  •   1
Отговори
# 330
  • Варна
  • Мнения: 332
При нанасяне на фон дьо тен, което правя с гъбичка - следователно действието е потупване и при това потупване върху скулата, получавам странно усещане - и в самата скула, и в окото - отнася се и за двете страни. И се зачудих да не би да имам някакъв проблем с лицев нерв, и евентуално какви изследвания да си пусна?
Става въпрос за съвсем леко потупване,  дори и леко с ръка пак се усеща странно под долния клепач.

# 331
  • Мнения: 115
Здравейте, искам да попитам карал ли е някой този вирус с повръщане. Колко време трае какво пихте.

# 332
  • Мнения: 683
Здравейте!
Vici75, как си?
Момичета, имам нужда от помощ! Дете на почти 5,оперирано,чакат се генетичните.Туморът(не попитах какъв е) е на на такова място на мозъка,че не е отстранен целият.Доброкачествен,бавнорастящ. Лечение няма.Разбрахме за дендридни ваксини, но не намираме информация.Абсолютно всичко ще е от полза- ваксини,експериментално лечение...

# 333
  • Мнения: 39 422
Дидка, кураж. Ще стискам палци за вас.

# 334
  • Мнения: 10 266
Здравейте!
Vici75, как си?
Момичета, имам нужда от помощ! Дете на почти 5,оперирано,чакат се генетичните.Туморът(не попитах какъв е) е на на такова място на мозъка,че не е отстранен целият.Доброкачествен,бавнорастящ. Лечение няма.Разбрахме за дендридни ваксини, но не намираме информация.Абсолютно всичко ще е от полза- ваксини,експериментално лечение...
DIdka, какво се случи...(не ми отговаряй ако не искаш) Боже,, това при вас ли е? Нали всичко беше наред...Аз те следя много от близо, но последно помня че всичко беше наред и се успокоих. Сега не знам какво да мисля. Аз не мисля че и някой има опит с толкова специфинчо нещо, но все пак дано някой бъде от полза. Мисля ви и се моля за вас Heart Heart Heart

# 335
  • Мнения: 54 500
И аз ще се моля за вас, Дидка! Дано се намери решение за детенцето! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 336
  • София
  • Мнения: 3 756
Можете да попитате и във Фейсбук в тази група:

Отговарят много компетентни потребители по здравни теми.Искрено желая разрешение на проблема!

# 337
  • Мнения: 15 644
Може да прозвучи малко странно, а и не съм запозната толкова надълбоко, както и не се наемам да гарантирам, че е подходящо за деца, просто давам насока, при желание от ваша страна да проверите и да проучите - чела съм, че азиатските гъби, които се водят супер храна, имат доста силно противораково действие. Рейши, Шийтаке, Майтаке и т.н. /не ги помня всичките, защото са няколко/.
Ако прецените, проверете дали могат да се дава на деца /не знам на каква възраст е детето ви/. Бях чела и за ограничаване на различни видове храни, както и увеличаване приема на други с цел средата в организма да стане алкална, обаче информацията ми е изключително оскъдна и повърхностна, и не мога да съм кой знае колко полезна. Затова давам само насоки и искрено се надявам да съм била полезна поне малко.
Много силно стискам палци да се оправи детенце.

# 338
  • Пловдив
  • Мнения: 40 812
Не мисля, че е детето но Дидка...поне така разбрах.
Кураж!

# 339
  • Мнения: 15 644
Само да добавя - близка приятелка на моя позната преди години пребори рак, който не се повлияваше от нищо, с гладуване. Пълен глад в продължение на 21 дни. При пълен глад, след не помня кой точно ден беше, организма започва да се храни от самия себе си, като започва от злокачествените образувания. Ама наистина го победи - чак лекарите бяха учудени. Но не съм сигурна дали това може да се приложи при дете.
Ако се интересувате ще звънна да попитам за подробности

# 340
  • Мнения: 2 195
Дидка, пиши на sugarfree,  те минаха с Джони подобна операция, може да е полезна с нещо.Стискам палци за всички болни.

# 341
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
Бобчи (извинявай за бг-то), мъжът ми започна с йога след като се появи заболяването и това много му помогна.
Стискам палци за Дидка и детенце!

# 342
  • Мнения: 54 500
За глада потвърждавам, че действа. При мен след 9 дневен пълен глад, по неволя след тежка операция, ми изчезна напълно миома, която следях 5 години.

# 343
  • Мнения: 683
Благодаря,дами!
Детето е в една група с моето. Майката ме потърси. Сърцето ми се къса.Детенце,с което се запознахме в детската онкология,загуби наскоро битката с такъв тумор.След операции и дъъълго лечение в Германия и България.
Ще предам на майката съветите.
Ние продължаваме с изследванията. Последно решиха да поставят диагноза "други хистиоцитозни синдроми ". Важно е за устиска до 5-6 год възраст и да излезе от вероятните 5% да стане малигнено. Смятат,че организма се е преборил с болестта и това да остатъчни симптоми. Пропуска приеми на Конвулекс и миоклониите се върнаха,направи гърч и няколко пристъпа.Наскоро преболедува-1 налеп,температура,отекли очи и лимфаденит.



Дева, супер! Имам махнат възел и операция ва гърда.Със сигурност ще опитам и това,че другата ми гърда вече е по-голяма ,топчетата растат.
🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

# 344
  • Мнения: 1 226
Пожелавам здраве на всички!
Не знам тук ли попитам, търся Лозап Н, изчезнал е от складовете. Някой ако знае да има в някоя аптека изостанал или има излишен, моля да ми пише. За Пловдив става въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт