🎤 Гласът на България - сезон 8

  • 31 505
  • 735
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 9 920
Аз пък писах на Роксана, тя взе че отговори.
Ето я песента:


тая същата ли е дето при първия локдаун с още шепа чалгапевци протестираха?

# 361
  • Мнения: 11 737
Нямам никаква идея.

# 362
  • Мнения: 9 525
За баницата с пилешко 😁
Все се каня да я правя,изглеждаше лесна за правене и всички я бяха харесали..


и аз така;-) ако я направиш първа - сподели.

# 363
  • Испания
  • Мнения: 37 503
За баницата с пилешко 😁
Все се каня да я правя,изглеждаше лесна за правене и всички я бяха харесали..


А, да. Това беше.

Радо работи при Слави. Преди се появяваше в рубриката на Краси Радков, но работи в телевизията. Явно, паралелно с групата. Само с нея едва ли може да се изхранва.

# 364
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Първи битки и първи кражби в "Гласът на България"

Звездни гост треньори идват в подкрепа на отборите

Мастър Иван Лечев ще заложи на силната рок подкрепа и присъствие на Наско от Б.Т.Р., а Мария Илиева ще бъде „дясната ръка“ на Любо Киров. Дони, който е важна фигура в музикалния път на DARA, ще я подкрепи в нелеката задача по подготовката на отбора й. Галена пък ще разчита не само на Меди, а и на музикалния педагог и изпълнител Георги Симеонов – JJ. С мощната подкрепа на гост треньорите, менторите ще дадат всичко от себе си и ще определят „кой срещу кого“ от отборите им да се изправи в достоен музикален двубой.

Двубоите са в материала.

# 365
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 053
"С първите битки в шоуто ще настъпят и първите „кражби“, а треньорите ще имат право на само по една кражба, което допълнително ще ги затрудни. А кой или кои ще са късметлиите, които няма да напуснат „Гласът на България“ в неделя, зрителите предстои да разберат."
...Винаги ще намерят с какво да ме изненадат от нашият "Глас",като например с това че за да останеш с шоуто трябвало да разчиташ на късмета си.Вокалните двубои са си най-трудната част в шоуто и се иска майсторство от ментори и екип.Поради това там сме си най-зле.Вокалните ни двубои приличат доста повече на дуетно пеене отколкото на битка.Факт е че съм запомнил само един двубой.Този от миналата година.

Последна редакция: пт, 29 окт 2021, 23:30 от alex_bg

# 366
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Започват битките в испанския формат. Има новости. Всеки треньор има по 14 участници в отбора си.
За битките могат да ги групират както искат: дуети, трио, квартети... В края на вечерта във всеки отбор трябва да останат 7 участници. От една група /например, квартет/ могат да останат всички или всички да отпаднат.

От първия отбор пяха: квартет от момичета - нито една не отпадна, трио от момчета /свиреха на контрабас, пиано и китара/ - отпаднаха и тримата, женско трио - напуснаха две /радвам се, че остана тази, която исках да продължи, защото беше най-добра от трите/, квартет от два женски и два мъжки гласа - отпаднаха едно момиче и едно момче.

Руснаците са още на слепи прослушвания. Не знам при тях дали ще има промени.

Нито в двете страни не се обръщат, без да правят сметка дали превишават бройката 14.

Последна редакция: сб, 30 окт 2021, 17:20 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 367
  • Мнения: 4 306
Уау! Какво начало!

# 368
  • София
  • Мнения: 12 403
О, Насето моя любимец.Heart Eyes
Отборът на Лечев е страшен, нямам търпение.

# 369
  • Мнения: 2 916
О, Насето моя любимец.Heart Eyes
Отборът на Лечев е страшен, нямам търпение.

Наско няма остаряване. Откакто го помня все така си изглежда. Малко сребро в косата само.
И моят фаворит е отборът на Лечев. Чакам изпълнението на Иван.

# 370
  • DE
  • Мнения: 9 068
Тъкмо и аз идвах да се порадвам на Насето Heart Eyes

# 371
  • София
  • Мнения: 62 595
Дони изглежда ужасно. Все едно изкупва някакви грехове на пост и молитва.

# 372
  • Мнения: 4 306
И аз това си помислих Едно е да е слаб, но при него няма мускули. Ръцете му се развяваха🤔Дано е добре!

# 373
  • София
  • Мнения: 12 403
Правилен избор на Лечев. Иван е страхотен.

# 374
  • Мнения: 2 916
Правилен избор на Лечев. Иван е страхотен.

Бях убедена, че ще го предпочете. Първо, защото Иван наистина заслужава, а второ заради психологическото проучване, че всеки човек, с име като нашето собствено, ни става веднага симпатичен по тази причина.

Общи условия

Активация на акаунт