🎤 Гласът на България - сезон 8

  • 31 534
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 15 609
Галена и Дара са много хубави тази вечер

# 676
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Галена към Николай - втория участник: " Те днес беше най-добър досега". Титан на мисълта!

# 677
  • Мнения: 3 600
Оффф, Дара как ще се прецака. Защо не го сложи на стол 1? Защото толкова ги разбира нещата.

# 678
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Днес по трима от всеки отбор ли ще пеят?

Не, всички.

Опитах да гледам, но не мога да изтърпя двете специалистки. Ще гледам утре на запис.

Приятно гледане на всички!

# 679
  • Мнения: 3 600
Не ми хареса Виктория, много пренавита.

# 680
  • Мнения: 15 609
На мен ми хареса. Чист глас, силен, много стабилен на високите тонове. Много добре беше - повече ми хареса от Христина

# 681
  • Мнения: 903
Дара много явно лансира Христина. Двамата други ми харесаха на мен лично повече.

# 682
  • Мнения: 11 741
Днес по трима от всеки отбор ли ще пеят?
Днес май отборите на Любо и Дара. Другата неделя на Лечев и Галена.

# 683
  • Мнения: 15 609
Не мога да преценя дали ми хареса или не. Беше хубаво, но нещо ……. Ми не ме грабна

# 684
  • Мнения: 2 660
До момента никой не ме накара да настръхна…

# 685
  • Мнения: 3 600
Мен също не ме докосна кой знае колко.

# 686
  • Мнения: 11 741
Абе има такива таланти... пеят, даже повече от перфектно, ама не ме грабват - това е.
Ей сега - беквокалистката. Всичко и е 6, ама няма го настръхването, докато я слушам.

# 687
  • Мнения: 15 609
Аз бях рязбрала, че четвъртия избран сяда задължително на стол 1 и така измества останалите. А то можело на всеки стол. Яд ме е - Виктория беше по-добра и от Христина, и от Деси. Тези ментори трябва да започнат са отказват - то така всеки, който пее, ще седне на стол. Много тъпо

# 688
  • София
  • Мнения: 7 887
Ами в анотацията на Деси стана ясно, че ще седне на стол.

# 689
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз бях рязбрала, че четвъртия избран сяда задължително на стол 1 и така измества останалите. А то можело на всеки стол. Яд ме е - Виктория беше по-добра и от Христина, и от Деси. Тези ментори трябва да започнат са отказват - то така всеки, който пее, ще седне на стол. Много тъпо

Има три заети стола. Ако менторът каже на следващ участник да заеме първия стол, първият досега отива на втория стол, вторият - на третия и седящият на третия стол си тръгва. Менторът може да прецени да прати следващ участник на първи, втори или трети стол. Така поне е по регламент.

Общи условия

Активация на акаунт