Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 3 (20.09 - 26.09) 🐄

• 28 006
  • 714
  •   1
Отговори

Анкета

Кой ще е избраникът на Деси за Фермер на седмицата?

Опции:

# 45
В началото на епизода коя жена каза на Кирил- ако ми причиниш Ралица за фермер...?

# 46
Красимира май.

# 47
  • ВАРНА
В началото на епизода коя жена каза на Кирил- ако ми причиниш Ралица за фермер...?

Красимира. И после гледаше кофти Ралица на масата ... Нещо не ми харесва Краси, малко така изглежда, че се сърди на другите, че са по-добри от нея ... Странни са ми тоалетчетата, които подбира за битките, имам усещането, че много се сторае да блесне с нещо ...

# 48
  • Варна
Кого мислите Рали ще предложи за ратай? Давайте свойте предложения.
Пламен и Любо. От жените Теодора и Живка.

# 49
  • София

Директен линк за България и чужбина.
Фермата - сезон 7, епизод 8 (20.09.2021)

# 50
А мен Теодора ме изненада. Може да маниерничи и да говори лигаво, но работи и се държи добре - баз капризи и претенции. А други някои....

# 51
  • София
Само на мен ли ми се струват доста по-трудни въпросите от миналата година? Извинявай, ама кой на колко години е бил... На този въпрос е невъзможно да се получат 2 точки.

# 52
  • Варна
Само на мен ли ми се струват доста по-трудни въпросите от миналата година? Извинявай, ама кой на колко години е бил... На този въпрос е невъзможно да се получат 2 точки.
На миналогодишните въпроси отговорите можеха да се намерят в учебниците по история. Сегашните ги няма там, по-скоро са в графа "малко известни факти".
И аз тази година разбрах, че досега сме нямали олимпийска титла в художествената гимнастика.

# 53
Вярно Красимира от къде ги вади тез парцальоци баш за битките да ѝ се чуди човек. Повечето жени явно не разбират, че чара не се крие в това да си покажеш задника или гърдите. Оня ден се сещам май като се дърпаха на въжетата в съботната битка, като падна на замята гърдите ѝ излязоха от потника. Ами свещенна тъпота е. Нищо секси няма в това. Мъж ми изпсува. Не каза "ей глей ква мадама" или нещо от сорта. Напротив, намери го за грозно, в предвид че и тя хем не пращи от хубост, хем не пращи от ум.

# 54
Аз бях до тук с Фермата и още като разбрах тематиката тази година,си знаех,че не е моето нещо.Дадох шанс все пак.
Религиозни пропаганди,разгонени батки,които се заглеждат по розовите гащи на младата,Ивайло нетърпим мрънкач и агресор.Селчо,друг простак селчо,който е и злобен…вече седмица и повече чакам нещо да се случи,а то все не идва… Абсурд!

# 55
  • София
Наистина въпросите за фермерството са доста трудни. Не всички разбира се, но не малко от тях.
И какво става с Алманаха? Осми епизода и нито гък за него.

Браво на Ралица все пак, повече с налучкване, но Кирил и това не успя да направи. И пак ми прави впечатление, че за трети път му се случва да не е разбрал правилата. Нормално донякъде, нали е актьор, те са разсеяни хора малко или много.
Мисля, че Ралица също ще има една успешна седмица начело на Фермата. Засега се получава Матриархат.

В епизода Ваня ми направи лошо впечатление, особено когато започна да дава наклон на Ралица за избора и на ратаи.
Теодора работи най-много от жените. Поне това виждам аз за тези 10 дена. И най-малко се оплаква и е най-позитивната.

Доста е скучно с тези религиозни философии. ОК, разбирам, каузата е такава и не може да няма ама по 20 минути на епизод ми е много. Ама тези беседи ще ги има май само в понеделник и ха дано. Религиозно предаване ли гледаме или Фермата? Добре поне, че спора между Виктор и Пламен мина спокойно, като между зрели хора. Макар че тези двамата определено няма да мелят брашно заедно, но причината няма да е религията, но пак ще е екзистенциална - жената! Цвети ще ги скара и ги виждам и двамата на Арената.

Нямам си на идея кои две двойки ратаи ще избере Ралица. Не ми се вярва да посочи Живка. Не е такава жена да търси реванш, а така ще бъде изтълкувано. От друга страна Живка ще и свърши добра работа със задачите, защото е изпълнителна, ама не вярвам. Теодора по тази логика също би и свършила много работа, ама какво значи това, дай най-работливите да ги прави ратаи, за да ни е спокойно на главата, а мърдите да се гъзотят по цял ден. Ще ми олекне ако я изпрати за ратай.
Не знам, стрелям с Деси и Мартина. Просто тото. От мъжете същата работа. Идея си нямам. Стрелям със Стефан и Коцето.

# 56
  • София
Беседите ще са един път седмично. А Алманаха го показаха, ще е за териториите извън пределите на страната ни. Предполагам обаче, че им трябва време фермерите малко да го попрочетат. Сигурно ще е по-сложен.

# 57
  • Другата България
Малко съм разочарована и аз.
Не ми пречи религиозния елемент, напротив. Дразнят ме многото битки, промяната на регламента относно избора на фермер, двете двойки евентуални ратаи, това местене от там тук, това, че почти всичко им е построено, засадено, кошници с храна....рано е, но ако така продължат, за следващ сезон ще ме изгубят.
Много антипатичен Любомир,  с това заглеждане и подвикване по жените, похотливо и грозно, като невиждал жена....навява ми аналогия с един друг шофьор от Чикаго, участник в първи сезон на "Игри на волята", който гледаше и обсъждаше жените по същия начин.
Грозна работа.
Ваня също ми направи лошо впечатление с опита за интрига, който се опита да вкара с Ралица и мъжете. Женски аналог на Мариян.
Малко по малко се разкриват. Лика прилика са си двамата, нали и заедно ...се скатават.
Приятно впечатление ми направи Виктор. Чавдар също. Явно жените са....да кажем не особено подредени.

# 58
  • Sunshine state
Аз пък харесвам каста тази година. Не ми харесват повечето игри, но ще ги преглътна. Беседите както винаги ги превъртам, понеже гледам на запис.
Георги как измрънка за сготвеното от Живка.. 🙄 Ивайло по дифолт се дразни, а не че някой друг не отворил вратата. Не знам кого ще избере Ралица за ратаи, залагам на Деси и Мариян ей така от нищото. 😁

# 59
Еее той Георги на пук измърмори за манжата на Живка. Ако ще да яде. Тоз път е пърдял гладен. И без друго има да сваля кг, дано му е в помощ.

Общи условия

Активация на акаунт