Интериорен и екстериорен дизайн по аматьорски - тема 75

  • 45 532
  • 757
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна
  • Мнения: 55
Благодаря ви мненията! Ще сложа щори на малкият прозорец. А какъв цвят според вас да са пердетата и щорите? Кухнята ми е бяло и дърво, дивана светло сив, пода светъл, масата бяла, а столовете черни. Колебая се между сиво и жълто?!? Или може би и друг цвят ще стои добре?

# 451
  • Мнения: 10 708
Стените какъв цвят са?

# 452
  • Варна
  • Мнения: 55
Стените какъв цвят са?
Бледо жълто.

# 453
  • Мнения: 4 458
Честит първи сняг. Много рано тази сутрин.


Извинявам се за качеството  на снимките от телефона.

# 454
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 466
Ще сложа щори на малкият прозорец. А какъв цвят според вас да са пердетата и щорите?
Цветен десен в жълто и сиво.

# 455
  • Мнения: 23 201
Аз съм за много светло сиво.

# 456
  • Мнения: 787
Момичета, дайте предложения каква фигура да направя на стената над дивана от мдф плоскости. Причина- помещението е заедно хол и кухня, кухнята сме я избрали много светъл мдф гланц, останалата част от мебелите в стаята ще са дървесна шарка. Съответно искам в кухненската част да има нещо дървесно (това сме го измислили) и в холната част да има нещо с мдф гланца. Холната масичка и мебелите отпадат, остава нещо над дивана:)

# 457
  • Мнения: 10 708

Тогава, зачеркваме жълто. Сиво става, и бели пердета - също. Можеш и да комбинираш. Можеш и да вкараш акцент с пердета, зависи какви други акценти имаш в стаята (възглавници, покривки, аксесоари...).

# 458
  • Мнения: 87
Дами, имам нужда от мнение и съвет. Обзавеждаме нов дом.Това е кухнята, по която има много довършителна работа още-поставяне на первази на пода и тавана, монтиране на котлони, черна мивка и черни дръжки и т.н.Обаче това зелено ме изненада. В офиса когато избирахме цвят ми изглеждаше по-скоро сиво с отенък на зелено, нещо като маслинено зелено... А когато дайдоха вратичките и ги монтираха ми изглежда много зелено. И сега съм раздвоена...Не знам харесва ли ми, или не... Ако реша да сменя цвета дали има вариант да се пребоядисат с нещо?
 
(На живо изглежда малко по убито зеленото) Вече се разбрах с мъжа ми, че ще пребоядисаме стените, и това кафяво дърво ще се смени, че е по-тъмно от плота. Сега ако му кажа да сменяме вратичките незнам... Лошо ще му стане.

# 459
  • Мнения: 39 572
Не разбрах за кое дърво говориш, че ще се сменя. Що се отнася до вратичките, ако направиш този цвят акцент- за мен ще е много добре. 

# 460
  • софия
  • Мнения: 25 722
Не ми се пишеше, но подкрепям mariat. Харесва ми зеленото.

# 461
  • Мнения: 5 421
Много хубаво зелено, не го пипай.

# 462
  • Мнения: 4 804
+1 за зеленото - слабост ми е😊тухлите на стената ме дразнят.

# 463
  • Мнения: 9 229
Зеленото е добро !
На мен това което и тежи в цялата визия са сивите плочки за гръб !
Ако направиш там промяната всичко друго е поносимо!

На Абсорбатора цвета на дървото/бреза?!/  такъв цвят- би следвало да направите плота, за да не се утежнява визията от тъмния плот и зеленото.

виж светъл гръб тъмен плот


светъл гръб -светъл плот за мен най-сполучлива комбинация


Последна редакция: ср, 01 дек 2021, 13:36 от pinko

# 464
  • Пловдив
  • Мнения: 5 029
Много ми харесва така както е. Не виждам смисъл да променяте нищо. Според мен, добре си пасват цветовете. Разчупено е и различно. Гърбът е супер! Само цветът на стената, виждам го като някво бежово може би, не си отива с другото. Може би бяло? Или светлосиво?

Последна редакция: ср, 01 дек 2021, 14:32 от *Бенджи*

Общи условия

Активация на акаунт