🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 в България - сезон 3, тема 3 - и по света

  • 28 094
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 468
Търсихме някой,роден до морето и свързан с него по всякакъв начин.Нищо против Дарин-хубаво пее,симпатяга-адмирации за него ( и за дупето му,което обсъждахме),но нерде морето,нерде София...

# 691
  • Мнения: 6 106
Може да е роден във Варна или друг морски град чисто технически, по стечение на обстоятелствата, но пък е тъпо улика да базирана на такъв известен само на семейството му факт.

# 692
  • София
  • Мнения: 7 876
В предишните сезони имаше практика да ги разпитват за уликите и те да обясняват какво се крие зад тях.

# 693
  • Мнения: 11 737
За морето да няма общо с това, че там за първи път се е видял с бъдещата си съпруга и пак там и е предложил брак?

# 694
  • Мнения: 2 757
Аз няколко пъти съм засичала Дарин с жена си и детето в Морската градина във Варна, така че явно е свързан по някакъв начин с града.

# 695
  • Мнения: 459
Ще е хубаво да ги поразпитат за уликите, вместо да разказват как са се криели всяка събота (примерно)

# 696
  • Мнения: 15 317
Ооо, те пък като са се крили, дума да няма. Joy

# 697
  • Мнения: 11 737
Аз няколко пъти съм засичала Дарин с жена си и детето в Морската градина във Варна, така че явно е свързан по някакъв начин с града.
Аз пред драматичния театър. Няколко пъти. Харесвам го много като актьор.

# 698
  • Испания
  • Мнения: 37 503
След като свалят маските, тръгва текст, свързан с уликите.

# 699
  • Мнения: 3 617
Ще е хубаво да ги поразпитат за уликите, вместо да разказват как са се криели всяка събота (примерно)

Те и участниците нямат идея за какво са им сложили тези улики 😂

# 700
  • Мнения: X
Прекалено се въртят едни и същи лица и писва. Искам сезон с не толкова предвидими участници. Евгени Будинов например беше попадение този сезон, трябваше да е сред редовните участници.

# 701
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Дарин Ангелов е известен български актьор. Роден е на 30 август 1980 година. Има брат близнак - Деян Ангелов. Двамата са били част от хор "Веселите близнаци". Като малък Дарин обичал да ходи на село и да пасе овце. Той е шампион по карате с клуб "Локомотив". През 2005 г. печели "Аскеер" за изгряваща звезда за ролята си в "Амадеус". Дарко е завършил техникум по облекло. В казармата е получил наказание да мие по 3-4 хиляди чинии на ден в продължение на 11 дни.

Уликите са на баба им хвърчилото!

# 702
  • София
  • Мнения: 7 876
След като свалят маските, тръгва текст, свързан с уликите.
Текста който върви си е някаква съгратена биография и няма нищо общо с уликите. Поне снощи беше така.

# 703
  • UK
  • Мнения: 957
Миналата година текстът, който вървеше беше обяснение на уликите. Тази година явно не се справят много

# 704
  • Испания
  • Мнения: 37 503
"Своенравният му характер често го е отвеждал до сериозни наказания. Той досега не е виждал летящи чинии, но е виждал много други". И придружаващите го чупят чинии.

А в текста накрая пишеше:  В казармата е получил наказание да мие по 3-4 хиляди чинии на ден в продължение на 11 дни.

Абсурд е уликите да помогнат за разкриване на участника.

Общи условия

Активация на акаунт