🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 в България - сезон 3, тема 3 - и по света

  • 28 023
  • 745
  •   1
Отговори

Анкета

Мислите ли, че има участници от предишни сезони?

Опции:

# 705
  • Мнения: 148
Абсурд е уликите да помогнат за разкриване на участника.
Аз вече не ги гледам тези улики. Слушам само гласа. Обаче, с тези обработени гласове, не е честно. Естествено, че няма да ги познаем.

# 706
# 707
  • Мнения: 3 399
Кой, освен майка му, ще знае, че е мил чинии в казармата. Голяма улика, няма що. Сигурно и тя не може да свърже, тази му 11-дневна дейност, със снощната улика.

# 708
  • Мнения: 14 504
Уликите във формата, са много идиотски.Така в ''Къртицата'' имаше улика джаги и това по някакъв начин трябваше да ни насочи към герой от филм-Джаро.Ке,порфавор?така от нищото.Джаро дори не играеше на джаги.

# 709
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Толкова му е акълчето на Априлов.

# 710
  • Мнения: 6 131
И аз вече по улики не се водя, само слушам гласът. А този път съвсем ясно чух Лейди Би в Малинката, така че и тя ми е вече сигурна. Останалите, в които съм убедена са:
Порцелана - Дара Екимова
Перлата - Лора Караджова
Прилепа - Джей Джей
Зайка - Мария Игнатова
Интересни са ми Камъчко, Носорога и Самурая, но нямам идея за тях.
Беизинтересни - Гъбарко, Госпожицата и Букета ... последната да си ходи вече, ужасен глас.

# 711
  • Мнения: 2 991
Аз мисля че на едно 70 процента съм сигурна че
Гъбарко- Галя от каризма
Заека - Мария Игнатова
Носорог- Орлин Павлов
Камъкът- Дичо
Прилепа- JJ
Букетът- Славка Калчева
Порцелана- Дара Екимова
Перлата- тук или Лора Караджова или Маги
Самурая - Милица Гладнишка
Малинката- Мая Бежанска или lady b
Госпожицата- Мила Робърт

# 712
  • Мнения: 3 139
Ами то по принцип "На кафе" не е много за гледане. Та затова, както papi6 е написала - всички са с такава роля там, че после да не ги харесва човек.
Кой пък иска да не го харесват ?! Странна роля ако е така !!

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 4 577
Абсурд е уликите да помогнат за разкриване на участника.
Аз вече не ги гледам тези улики. Слушам само гласа. Обаче, с тези обработени гласове, не е честно. Естествено, че няма да ги познаем.

От миналия сезон забелязах, че уликите повече объркват, отколкото помагат. В повечето случаи.

# 714
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
rady_plovdiv, не съм си конструирала правилно изречението с това "че". Ролята им е да харесват всичко, да правят "мили очи", да са винаги супер позитивно настроени. А това със сигурност ги представя като вечните лигльовци. Много често ми изглеждат все едно са на някакви забранени субстанции. Затова и не се харесват на една немалка част от зрителите.

# 715
  • Мнения: 5 320
Миналата година имаше случай на директно изтипосване биографията на участника в уликите. Дано тази не се повтори.

# 716
  • Мнения: 6 131
Самурая не е жена, още повече пък Милица, абсурдно е. Мъж е по стойка, маниери, ръст, обувки ... но пее във високия регистър. Те не са много, но кой е наистина нямам идея. Подхвърлят във Фейса Алекс от Гласът на България, това по-може, ама едва ли. Много Кристиян Костов ми е, но не мога да кажа със сигурност.
Гъбарко, за да е Галя от Каризма трябва да е някаква шорти база. И не, не е наведена гъбката, дребна си е. И Деси Добрева не ми е. Та, нямам идея и тук. Мария Сапунджиева като че ли по се вписва.
Не знам къде чувате Орлин или Миро в Носорога. Аз нищо подобно. Същото се отнася и за Дичо или Руши за Камъчко. За него виждам, че изхвърча името на Виктор Ангелов, та натам клоня и аз, но много несигурно още. Алекс Алексиев също е добро предположение.
В Госпожицата пък не чувам Сантра. И аз клоня към Мила Робърт, обаче нали била някъде си, та ...

# 717
  • Мнения: 3 139
DamaPika, покрай този панел доста от тях тотално ми промениха мнението за тях !!
Вкл Дарин, който за малкото време,  което съм гледала ми е точно един лигав, спец по всичко … Виж на театралната сцена - освен едно представление друго не съм гледала с него.
Но някак си покрай това предаване имам вече изградено мнение …. Ама те при Галя всички са такива … някак прихващат от нейната неискреност !!
Сори за отклонението Simple Smile

# 718
  • Мнения: 11 701
Дарко вдига нервите на Гала. Личи си. Сутрин, докато пия кафето, ми е пуснато за фон. Кефя се как се възмущава на лиготиите му. Много е ха-хо, ама го харесвам.

Последна редакция: нд, 03 окт 2021, 21:37 от Merelenda

# 719
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 047
Аз го харесвам Дарко. Няма как участието му при Гала да ми развали мнението за него, защото Гала посмъртно не си причинявам да я гледам. Жалко, че отпадна.

Общи условия

Активация на акаунт