Сполучливи имитации на маркови парфюми - 40

  • 55 577
  • 742
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 387
На мен чак на повръщано не ми мирише, но определено АЗ не го усещам така , както го описват дамите тук. Това за сетен път говори колко сме  различни в отчитането на ароматите.

# 241
  • Варна
  • Мнения: 75
За съжаление и с Ерба Пура масло не се разбрахме, тя пък ми мирише на лекарство. Затова следващият път ще заложа на вече тествани и харесвани аромати от Гиза. (Зюмбюл, Кирке, Доброто момиче на Килиан), обаче искам и нещо на Том Форд оттам. Имам прасковата, лост чери и табако ванил от Заг. Като чета отзивите за Прасковата на Гиза се отказвам от нея. Колебая се между лост чери и табако ванил на масло.

# 242
  • Мнения: 195
Някой да е пробвал Armani Si на D&P? Почти всичко тяхно е много добре направено и определено е по-присъствено и трайно от оригиналите. Говоря за: YSL Black Opium; Armani Aqua di Gio; Dolce&Gabbana The One; Прекрасните Escada Moon Sparkle и Tropical Punch (които за съжаление ги спряха); Paco Rabanne Olympea; JPG Scandal; Dior Hypnotic Poison; Killian Good Girl Gone Bad..със сигурност има и други, които съм имала, но в момента за тези много добри попадения се сещам. Вярно, че са доста скъпи, но си заслужават! Обаче, моят любим Armani Si никога не съм вземала от тях. Само от Рефан и оригинален (който не е много силен и наситен). Да, мога да пробвам на ръка, но не е същото. Затова, ако някоя от вас го е ползвала от D&P, моля да сподели как е. Интересува ме основно шлейф и интензитет.
Мерси! Simple Smile

# 243
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
И на мен ми се ще да си взема два парфюма по 50 мл на D&P и да получа 30 мл подарък...Поне в Бургас е така.
Аз имам два,но единият беше намален.
Имам Кирке и Глория,и двата са прекрасни,нямат гадна нотка...
Явно ще си купя Black Opium и още нещо...ще ми се да взема парфюми,които да не ми се повтарят.
Но...след 10 дни или повече.
В карантина сме,тъкмо минаха от РЗИ и ни бръкнаха в носовете.
Майка е положителна,аз тази гад два пъти я карах и сега пак ми е зле.
Когато мине и всички излезем живи и здрави,ще си купя някои хубави неща...

# 244
  • Мнения: 195
И на мен ми се ще да си взема два парфюма по 50 мл на D&P и да получа 30 мл подарък...Поне в Бургас е така.
Аз имам два,но единият беше намален.
Имам Кирке и Глория,и двата са прекрасни,нямат гадна нотка...
Явно ще си купя Black Opium и още нещо...ще ми се да взема парфюми,които да не ми се повтарят.
Но...след 10 дни или повече.
В карантина сме,тъкмо минаха от РЗИ и ни бръкнаха в носовете.
Майка е положителна,аз тази гад два пъти я карах и сега пак ми е зле.
Когато мине и всички излезем живи и здрави,ще си купя някои хубави неща...
Стискам палци всичко да е наред и майка ти да се оправи бързо!
Black Opium е един от любимите ми. Сетих се за La Vie Belle, който също имах преди да се сдобия с оригинала, ами не е лош в изпълнение на D&P. Но, аз така и не успях да го възприема като "мой" аромат.

# 245
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Аз никак не харесвам Белугата в оригинал и с тази на Гиза изобщо нямам никакво желание да се запознавам.Христина, виж тази версия на любимият ти Си, аз я имам и е много траен и шлейфов, прекрасно издание, стилно и елегантно при мен и определено са се постарали повече от Си първообраза лично за мен-https://www.fragrantica.com/perfume/Giorgio-Armani/Si-Intense-2021-64853.html Огромна любов ми е, а флаконът му е прелестен, обожавам флаконите от линията.Gift Heart

# 246
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ох,аз точно за La vie est belle роня сълзи...
Тази имитация(Лидл) за моя нос най-много се доближава до оригинала.
Явно я харесвам как се излъчва от моята кожа.
На D&P не съм пробвала версията.Тестерите им са масло,а парфюмите спрей,малко ми е странно...

# 247
  • Мнения: 195
Аз никак не харесвам Белугата в оригинал и с тази на Гиза изобщо нямам никакво желание да се запознавам.Христина, виж тази версия на любимият ти Си, аз я имам и е много траен и шлейфов, прекрасно издание, стилно и елегантно при мен и определено са се постарали повече от Си първообраза лично за мен-https://www.fragrantica.com/perfume/Giorgio-Armani/Si-Intense-2021-64853.html Огромна любов ми е, а флаконът му е прелестен, обожавам флаконите от линията.Gift Heart
Ах! Ще се пробва, задължително!
Благодаря!

# 248
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз обичам само флаконите на Нина Ричи(ябълките),Феери Ван Клиф и Ерпълс(с феичката) и донякъде на Марк Джейкъбс...Знаете,луд на шаренко и лъскавко се радва...
Другите,елегантните флакони,въобще не ме съблазняват.
Може ли да ми дадете линк към Белугата?
А това Си на Армани има пачули,роза,черно грозде и бензоин...
Харесвам тази комбинация.
Имитация има ли?

# 249
  • BG-DE
  • Мнения: 5 056
https://www.fragrantica.com/perfume/La-Rive/Beauty-41561.html този ла рив е много добра имитация на Си интенз и дори има съвсем прилична трайност.

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 14:18 от Menerva

# 250
# 251
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ла рив много взех да ги уважавам.
В Метро ги няма вече,в ДМ показаният дали го има?
Имам два,които са страхотни:

Обувката е ясна,другият е Black Opium,в Метро бяха на намаление,май около 12 лв???

Ооо,Гарлен...
Ооо,кехлибар,ванилия,алдехид,пачули...
Май вече я харесвам...
И Заг предлагат имитация,нали така?
И Гиза,но аз ще пробвам в Заг...

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 13:12 от mariqivanova799

# 252
  • Мнения: 195
https://www.fragrantica.com/perfume/La-Rive/Beauty-41561.html този ла рив е много добра имитация на Си ивтенз и дори има съвсем прилична трайност.
Много ценна информация, благодаря!

# 253
  • Мнения: 3 413
Днес пробвах на китка Лалето, разкошен е!
Но защо има нотка, напомняща омниа Аменист? Нещо цветно като че ли 🙄
Някой ще помогне ли, или моя нос си играе с мен 😁

# 254
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Не съм никога душила никога Омниа Аметист,но Лалето е хууубаво.
Мноооого.
Не знам и аз на какво ми удря,при мен е сладък и не толкова сапунен...

Общи условия

Активация на акаунт