КГБ = Клуб на Готините Баби - 206

  • 43 993
  • 763
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 5 346
Ехо!  Тук съм! По-добре съм! С  фастум гел се мажа, афламил пия и определено има подобрение. Дори днес по обяд син ми ме закара до центъра да купя подарък на внучката за ИД в понеделник.  Купих си и нова изкуствена елхичка.  Не изчаках син ми да ме върне, а лека - полека,  малко превита и наведена в кръста,  се прибрах пеша. Браво на мен! НО! Много ме хвана срам от мене си. На площада ме срещнаха две бивши ученички с майките си, после  познат, който навремето много ме харесваше и преследваше да му стана гадже, а аз му се надувах.  А сега аз една неугледна, без прическа, надебеляла, смачкана в пряк и  преносен смисъл!  Ужас!!!   Каква бях, каква станах!  Това за  мен.

Сега за вас. Честити ви нови уреди !  С кеф да си ги  ползвате и нови рецепти да опитвате! Половинките ви да ги ядат с удоволствие!
Чета, че някои от вас са почнали украсите и подготовките за Коледа.  Не се преуморявайте, да не стане и с вас ето така:


Лека вечер и до скоро със здраве!

# 496
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
Айша, вторият уред постоянно го рекламират, но вашия не бях го виждала. Добре че го показа. На мен пък ми е много лесно да публикувам Там. Не знам защо, но таблетът не ми дава да публикувам тук в темата. Там натискам картинката и ми излизат снимки от галерията. Избирам и готово.

# 497
  • Мнения: 7 386
Аз имам ето такъв:
                          Супер доволна съм и го ползвам вече от няколко месеца.При това го получих като подарък.Комбинация е между мутикукър и фрайер.Върши страхотна работа.
                           И ние се връщаме от понеделник на у-ще.Студентката е със сертификат ,защото има антитела.Другите трима ще карат с плюенето.На Неда днес направихме тест и извадихме сертификат за 48 часа,защото утре е на изпит по японски в университета.
                          K.A.G,то като си останем в къщи и така се получава.Вдигаме килцата и аз съм + 8 за няма и пет месеца.Видя нещо в нета и хайде в КПП-то.Децата ми се смеят,че съм се побъркала.На стари години съм се разготвила.Ама сладкишите ми стават супер.И аз съм подготвила рецепти за празниците,но и моята муза нещо спи още.Има време да се събуди,че у нас каквото се направи изчезва веднага.Няма как да оцелее за повече от ден.
                         Да си обличам пижамата ,че съм с хавлия ,току що излязла от банята.
 Пробвам да пусна снимка с готови рибки.
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 04 дек 2021, 20:16 от Didia

# 498
  • София
  • Мнения: 16 024
Дидиа, твоето е Мерцедеса на уредите. Честито, да си го ползваш със здраве!
Янке, ако гледаш реклами на Делимано - не се подвеждай. Стоките им са надценени китайски боклуци от най-нищонеставащите. Чак нова дума измислих, но много ме ядосват. Пенсионерите гледат и се подвеждат. С последните си пари ги купуват, после - греда. Няколко случая имам от блока. Хвалят ги разни полуизвестни лица, но им се плаща за реклама. При тях и друго има - продават го на тази цена, но без гаранция. Ако искаш - доплащаш. Мерси съм за всичко тяхно.
КАГ, не вярвам да си смачкана - ние по-пълничките поне на лице сме си екстра. Опъната кожа, спокойни и весели, добре нахранени.
Който не ни харесва - няма вкус.

# 499
  • Мнения: 7 386
Aisha,ако не беше бонус едва ли щях да купя подобен уред.В къщи имам какви ли не от по-малките  за сокове,гофретник,скара-преса и още поне 5,но не ги ползвам.Вадиш ,ползваш,прибираш - направо си е разправия.Сега трябва да си взема и коледния подарък.Пристигнал е в офиса,ама още ме мързи да отида до там.Ето това ми е новия подарък.
Скрит текст:
                           Не спалнята разбира се , а шалтето и комплекта спално бельо.

# 500
  • София
  • Мнения: 16 024
Екстра е подаръка - взимай смело.
Като писа спалня се сетих за детската на Фло.
Фло, в подфорум Наш дом има теми за детска стая - може да погледнеш за идеи. Също се сетих за едни легла от Икеа - уж е единично, но се разтяга и става като спалня. С него се пести място, а като са повече чаветата може да се разпъва. И от 2 легла - стават 4. Но то си зависи и от размера на стаята. А и 4 матрака трябва да има/те си влизат в сгъваемото - като чекмедже/. Но пък се оскъпява така. То може и други фирми да продават подобни.
Пак в същия подфорум има и тема за Икеа, може да разгледаш.

Последна редакция: сб, 04 дек 2021, 22:33 от Aisha

# 501
  • Варна
  • Мнения: 378
Среднощен поздрав от мен!  Hands Wave
Моят фраер е като вторият вид, който Айша показва.
Изпробвах вече всички месища, картофи и риба, стават много, много вкусни, няма пушек, няма миризма..... екстра.
ДС ги харесва и си ги хапваме с мерак.
Днес най-после дойде реда и на кашкавалените хапки, с четчицата намазах решетката с олио, изрязах хартия за печене колкото е дъното на решетката, и нея я намазах с олио, разбих две яйца и потопих всяка хапка и ги подредих върху хартията, леко като се зачервиха ги обърнах и за нула време бяха готови. Станаха много меки и пухкави.
Докато те се пържеха обелих картофите, измих ги, подсуших ги, нарязах ги, овкусих ги, намазних ги доволно с олио  и ... хайде във фраера. Бързо, лесно, вкусно!
За Никулден рибата пак там ще я приготвя, само ДС да я купи!!!
После ще търся рецепти за зеленчуци- тиквички, пипер, патладжан......
Утре ще украсявам елхата, моята е изкуствена, днес ДС свали играчките и лампичките от надстройката на гардероба, утре ще се вихря аз.  Christmas Tree
Сладки за Коледа не правя освен тиквеник и баклава. За Нова година пак. Обичаме сладки неща, особено сиропирани.

Лека нощ, девойки!  Nerd

# 502
  • Мнения: 1 082

Добро утро! Хайде на кафе от сърце! 
  Моята украса е готова с помоща на внучката! За първи път в живота ми-с нейно участие! Аз нареждам-тя сваля-накъса гирлянди-готвела.Но - това е удоволствие! Остана лампички да купим.
   Да Ви пожелая приятен неделен ден и...без болести, че опасни са.

# 503
  • Мнения: 344
Добро утро,момичета!
Днес дъщеря ми Десислава има имен ден и внук ми има рожден ден.
 Да ви е сладко и пивко! Наздраве!







Свършиха ми картинките. Хи хи хи .
Много хубав ден ви пожелавам !:blush:HeartFlowers HibiscusBirthdayWine Glass

# 504
  • Мнения: 1 998
Честита да е именицата ви Бабет!
Честит да е рожденика ви !
Здрави и щастливи да са!
Весел двоен празник!🍀🌸🏵️🌺

# 505
  • Мнения: 894
Здравейте неделно,лежерно и мързеливо ми е🙂
Бабет честит ви празник ,честита да е именичката и рожденика,да са здрави ,румени и засмени🎊🎉🍀
И аз ще правя рибата на шайби във фрайера,варените картофи в кукура,хайвер и багети от магазина,водката от фришопа и менюто е готово😃

# 506
  • София
  • Мнения: 8 374
Привет, привет!
БАБЕТ, да са ви честити именичката и рожденика. Да са здрави, да имат късмет и успехи, а вие да им се радвате!
ДИДИМИТИ, голяма помощничка си имаш. И манджа е сготвила от гирляндите. Grinning
АЙША, благодаря за идеите, но щерката е решила тя да е дизайнера, така че аз съм пас.
ГРЕТИ, радвам се, че си по-добре.
Изчезвам, че след малко ще ми дойдат гости - племеника и семейството му. Канили сме ги на китайско. Simple Smile

# 507
  • Мнения: 5 346
Бабет,честит двоен празник! Да   са живи и здрави именичката и рожденика!

Ще ме навиете да купувам като вашите уреди.Мултикукъра използвам  поне 3-4 пъти седмично. Може и това чудо на техниката да ползвам.

Изчетох ви, радвам се на хубавите ви  придобивки, приятните  ви емоции, срещи с близки хора  и  поводи за празнуване. Бъдете все така!
За себе си мога да кажа, че цял ден мързелувах. Отбра ми се една манджа- 5 пълени чушки. Стигат за двама.

Хубава вечер  и лека нощ на всички!

# 508
  • София
  • Мнения: 2 672
Бабет, честит празник на твоите  съкровища! Живи, здрави и щастливи да са!
Дидимити, браво на момиченцето, радост за баба, отворило й работа.

Аз пък днес отворих коледната работилничка. Направих три вида сладки. Ще видим дали утре ще продължа. Сутринта ще ходя да купя прясна рибка, на място ще реша каква. Но, няма да е шаран, има много кости. После имам работа до една работилничка, а може би ще бъде обратно. Рибата ще я оставя накрая, да не мирише. 😊
Разходката и днес не пропуснах, времето беше хубаво.
Грети, и аз вчера пълних чушки - моите са 12, но за четирима. Останаха ми три.
Аз имам и слоу кукър, ама и него затварям в шкафа. Трябва като направя скоро сарми да ги оставя да се приготвят там. И аз като Дидия смятам, че събират повечко прах тия уреди. Ама, държа си ги и когато се сетя ги ползвам.

Със здраве, момичета, чакате ли кокичета? 😉

# 509
  • София
  • Мнения: 16 024
Бабет, честит двоен празник у вас! Да са живи и здрави Деси и син!
Ако има и други именици - честито!
И аз като Марина не пропуснах разходката.
Готвенето днес беше лесно - бавно печен свински врат във фурната. За утре улових малък шаран от Лидл, ще има и картофена салата. После може и чушки да напълня,  но зависи и Скъпия какво ще иска.
Фло, китайското от близкия ресторант ли е?
Което ми напомня, че отдавна не сме го посещавали  групово.
Дали ще има желаещи?

Общи условия

Активация на акаунт